Trailer #1: Hra na hraně (2013)

Přečtěte si

Autor

Po vydařeném a příznivě přijatém thrilleru Brada Furmana Obhájce, se v září můžeme těšit na jeho další počin. Opět půjde o thriller, tentokrát z prostřední online her – Runner, Runner (Hra na hraně). Než si budeme moci filmu užít v kině, podívejte se zatím na vcelku povedený trailer.

Runner, Runner (2013)
Runner, Runner (2013)

Runner, Runner – jak už jsem psala, natočil Brad Furman, scénáristy pak jsou Brian Koppelman  a David Levien. V hlavních mužských rolích se objeví Ben Affleck, který protentokrát opustil režisérské místo a Justin Timberlake, který už několikrát dokázal, že není jen vynikající zpěvák. V dalších rolích se můžete těšit na Gemmu Arterton nebo Anthonyho Mackieho.

Něco málo k ději. Film se bude točit kolem studenta Richieho (Justin Timberlake), který se začal věnovat online pokeru. Sází obrovské sumy, až jednou nabude přesvědčení, že byl hrou podveden a rozhodne se konfrontovat jejího majitele Ivana Blocka (Ben Affleck). Pátrání ho dovede až na Kostariku a k nepříjemným zjištěním.

Filmů o nástrahách online her moc není, proto doufejme, že Runner, Runner bude stát za to, přinejmenším stejně jako Furmanův Obhájce.

httpv://youtu.be/aBI0oINTOUM

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také