Trailer #1: Hra na hraně (2013)

Přečtěte si

13 nejsledovanějších titulů na Netflixu tohoto týdne

Otravný animák nejsledovanějším filmem týdne na Netflixu. Seriálovou tvorbu ovládl francouzský zloděj gentleman. Tohle jsou nejsledovanější tituly na Netflixu...

10 nelegálně nejstahovanějších filmů týdne

Nacházíme se v době, kdy filmová studia vkládají naděje do streamu, a tím roste pochopitelně zájem o pirátství. Tomu...

12 nedávno uvedených českých filmů na Netflixu

Netflix přidává do nabídky další české filmy. Populární 3Bobule, které vládnou žebříčkům sledovanosti českého Netflixu již několik týdnů v...

Autor

Po vydařeném a příznivě přijatém thrilleru Brada Furmana Obhájce, se v září můžeme těšit na jeho další počin. Opět půjde o thriller, tentokrát z prostřední online her – Runner, Runner (Hra na hraně). Než si budeme moci filmu užít v kině, podívejte se zatím na vcelku povedený trailer.

Runner, Runner (2013)
Runner, Runner (2013)

Runner, Runner – jak už jsem psala, natočil Brad Furman, scénáristy pak jsou Brian Koppelman  a David Levien. V hlavních mužských rolích se objeví Ben Affleck, který protentokrát opustil režisérské místo a Justin Timberlake, který už několikrát dokázal, že není jen vynikající zpěvák. V dalších rolích se můžete těšit na Gemmu Arterton nebo Anthonyho Mackieho.

Něco málo k ději. Film se bude točit kolem studenta Richieho (Justin Timberlake), který se začal věnovat online pokeru. Sází obrovské sumy, až jednou nabude přesvědčení, že byl hrou podveden a rozhodne se konfrontovat jejího majitele Ivana Blocka (Ben Affleck). Pátrání ho dovede až na Kostariku a k nepříjemným zjištěním.

Filmů o nástrahách online her moc není, proto doufejme, že Runner, Runner bude stát za to, přinejmenším stejně jako Furmanův Obhájce.

httpv://youtu.be/aBI0oINTOUM

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také