Trailer #1: Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Přečtěte si

Autor

LukeS
LukeS
Student TULky, horolezec a mám rád hlavně sci-fi filmy a hrané adaptace komiksů. Nejoblíbenější filmy: Star Wars, Indiana Jones, Jurský Park, Pán Prstenů, filmy od Marvela počínaje Incredilble Hulkem.

Konečně jsme se dočkali! Na internetu se objevil první trailer k pokračování příběhu Bilba Pytlíka. A hned je vidět, že to Peter Jackson myslí opravdu vážně, protože trailer je plný akce a hlavní slovo v něm mají Elfové, kteří nás, nejspíše, budou provázet větší částí filmu. V několika záběrech se mihne i starý známý z Pána prstenů, a také Medděd, postava, kterou jsem v knize hodně oblíbil. A možná přijde i drak.

Hobit: Šmakova Dračí Poušť (2013)
Martin Freeman

Hobit: Šmakova dračí poušť je druhý díl trilogie o cestě třinácti trpaslíku a jednoho Hobita za znovuzískáním trpasličího pokladu, který střeží drak Šmak. Poté, co výprava úspěšně přešla přes a pod Mlžnými horami, musí se vydat skrze Temný hvozd, který je plný nejen zvířat. Film režíruje Peter Jackson a v hlavních rolích se opět představí Martin Freeman, Ian McKellen a Richard Armitage. Ve filmu se dále objeví Orlando Bloom, Evangeline Lilly, Christoper Lee, Cate Blanchet a další. Hobit 2 do českých kin dorazí 12.12.2013

httpv://youtu.be/dUlxoZRwUS0

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také