Sony potvrdilo další dva Spider-Many

Přečtěte si

23 skvělých filmů s češtinou, které Netflix odstraní tento týden

Na konci února opustí Netflix více jak padesát filmů, přičemž polovina z nich není na službě uvedena s češtinou....

10 trailerů týdne: Jackman cestující časem a zrození Cruelly de Vil

Další únorový týden za námi a my vám přinášíme nášup nejlepších trailerů za posledních sedm dní. Naděloval Disney v...

10 nelegálně nejstahovanějších filmů za poslední týden

Mezi nejstahovanější filmy týdne se dostaly dvě novinky. Na Netflixu uvedený thriller Jako v bavlnce se skvělou Rosamund Pike...

Autor

Restart pavoučího muže doprovázela řada negativních názorů, ale přesto všechno Webbův Spider-Man vydělal solidní peníze a všem bylo hned jasné, že na filmy, kde bude řádit tenhle borec od Marvel Comics, se bude chodit vždycky. A přípravy na sequel byly rázem v plném proudu. Pokračování je momentálně ve fázi produkce a internetem už proběhlo i dost fotek z natáčení, studio Sony má se slavným super hrdinou ale velké plány.

Amazing Spider-man (
Amazing Spider-Man

Sony totiž potvrdilo produkci ještě dalších dvou filmů a prozradilo i teoretické data premiér obou z nich. Druhého Spider-Mana se fanoušci dočkají 2. května příštího roku a další dva filmy by měly teoreticky přicházet každým druhým rokem. Třetí pokračování by tak mělo přijít 10. června 2016 a následně čtvrtý film se předpokládá na 4. května 2018.

Není se čemu divit. Spider-Man je pro Sony nejvýdělečnější značkou (první film vydělal celosvětově 750 milionů dolarů) a obdobné částky se předpokládají i u chystaných pokračování. Sony zkrátka ví, jak si spolehlivě vydělat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také