Trailer #3: The Wolverine (2013)

Přečtěte si

Autor

Letní filmová sezóna se pomalu rozjíždí a někde v jejím středu se do kin vydá nejslavnější ze všech X-menů, Wolverine! Do světa byl vyslán už třetí trailer k tomuto očekávanému trháku a je třeba uznat, že Marvel nemá na poli komiksových hrdinů široko daleko konkurenci.

Wolverine (2013)
Wolverine (2013)

Nový trailer je sloučeninou dvou předchozích (Trailer #1, Trailer #2) a ještě více nás uvádí do děje. Výrazněji v něm vystupuje postava Jean Grey (Famke Janssen), která je příčinou všeho. Takže opět, za vším hledej ženu. Stejně jako nemůže spát Tony Stark ve třetím Iron Manovi, ani Logan nemá zrovna klidné spaní. Něco jsme si o tom řekli i v našem posledním podcastu.

Čeká nás několik nových záběrů včetně Silver Samuraie v plné kráse, avšak trailer nás znovu připravuje na to, že budeme svědky toho, jak náš oblíbený Rosomák hledá sám sebe a způsob jak se vyrovnat se smrtí Jean, a že nikdy není vše tak, jak bychom si přáli. Vše ostatní láká na akcí nabitou zábavu na území Japonska, což slibuje i atraktivní souboje drápy vs. katany.

Šestý film z prostředí univerza X-MENů v hlavní roli s Hugh Jackmanem dorazí do našich kin 25. července 2013.

httpv://youtu.be/th1NTVIhUQU

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také