Trailer #1: Europa Report (2013)

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Thriller Europa Report nabídne pořádnou dávku science fiction. Podíváme se totiž do vesmíru, kde skupina nejlepších astronautů světa hledá život na měsíci s názvem Europa. Právě zde se nachází oceány a podle všeho i jiná forma života. Připadá vám to jako další Prometheus? Na první pohled to sice tak vypadat může, ale podle prvních ohlasů jde o jednu z nejlepších Found Footage, co kdy byla natočená.

Europa Report (2013)
Europa Report (2013)

První trailer nabízí hodně poutavé záběry na tajuplný vesmír a celkově vše vypadá naprosto autenticky, což samozřejmě je hlavní zbraní celého filmu. Vidíme také, že posádka prožívá hodně krušné chvíle a nejspíše půjde i o jejich životy. Těšit se můžeme v hlavních rolích na Michaela Nyqvista (původní Muži, kteří nenávidí ženy) a Sharlta Copleyho (District 9). Snímek zrežíroval Sebastián Cordero (Kronika smrti).

Vesmírné thrillery se nám začínají pěkně množit. A je to dobře, přeci jen neprozkoumaný vesmír patří k tomu nejlepšímu, na co na poli sci-fi můžeme narazit. Tento rok svou Gravitaci představí Alfonso Cuarón, příští rok zavítá do vesmíru Christopher Nolan s Interstellar.

Premiéra Europa Report nebyla zatím v ČR stanovená, v USA hrají od 7. června 2013.

httpv://youtu.be/cbw9hlBnG74

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také