Trailer #1: Ender’s Game (2013)

Přečtěte si

Autor

Jana Trnková
Jana Trnkováhttp://www.csfd.cz/uzivatel/63173-ernia/
Snažím se udržovat krok se současnou filmovou tvorbou. Ročně se účastním několika filmových festivalů, přičemž si nejvíc lebedím v indie rovině. Upřednostňuji subjektivní přístup k filmům a reflektuji film i v kontextu dění.

V blízké budoucnosti byla Země napadena mimozemšťany. Kdyby nebylo legendárního Mazera Rackhama, bylo by vše ztraceno. Aby se předešlo a zabránilo dalšímu útoku, trénuje plukovník Graff skupinu mladých lidí, aby mezi nimi našli a vytrénovali budoucího Mazera. Ender Wiggin je jeden z vybraných, aby se připojil k programu.Ender je výjimečně nadaný a brzy přejde všechny testy a nakonec ho vyučuje sám Mazer Rackman, aby mladý Ender dokázal vést vojáky do bitvy o Zemi a byl schopný zachránit lidstvo.

Ender's Game (2013)
Ender’s Game (2013)

Film je natočený podle románu Orsona Scotta Carda, který byl vydán v roce 1985. Film režíruje Gavin Hood (X-Men Origins: Wolverine) a v hlavní roli se představí Asa Butterfield, Harrison Ford, Abigail Breslin, Viola Davis a Ben Kingsley. Premiéra je plánovaná na konec listopadu tohoto roku.

httpv://youtu.be/vP0cUBi4hwE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také