Interstellar: Jessica Chastain v Nolanově vesmírné výpravě?

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Zrzavá herečka Jessica Chastain se stane pravděpodobně třetí posilou nového filmu Christophera Nolana. Právě s ní momentálně probíhají jednání a je velice nepravděpodobné, že by dvakrát nominovaná herečka na Oscara nakonec smlouvu smetla ze stolu. Přeci jen snímek zrežíruje nejzvučnější jméno současného Hollywoodu, kterému se „ne“ ve světě filmu neříká.

Jessica Chastain v Nolanově filmu Interstellar?
Jessica Chastain v Nolanově filmu Interstellar?

Jessica Chastain ovšem nemá o zajímavé projekty nouzi. Talentovaná Američanka je momentálně na velkém vzestupu a své budoucí role si pečlivě vybírá. Minulý rok zazářila v téměř oscarovém snímku 30 po půlnoci a stala se i parťákem Toma Banea Hardyho v Zemi bez zákona. Letos ji vyznavači hororového žánru mohli spatřit ve španělském filmu Mama a rovněž ji ještě uvidíme v britském dvojdílném dramatu Disappearance of Eleanor Rigby. Za rok následuje hlavní role v Miss Julie a pravděpodobně se ukáže i tam, kde nás to v současnosti nejvíce zajímá, v Interstellar.

Oficiálně jsou na palubě vesmírného putování Matthew McConaugheyAnne Hathaway, se kterou Nolan již spolupracoval na Temný rytíř povstal. Očekáváme tak, že během několika pár dní bude oficiálně představena i Jessica Chastain.

Christopher Nolan při natáčení Temný rytíř povstal
Christopher Nolan při natáčení Temný rytíř povstal

Sci-fi Interstellar pojednává, jak už název napovídá, o vesmírném putování, cestování časem a červími dírami. Celé se to pak bude točit okolo vědeckých poznatků Kipa Thornea, známého teoretického fyzika, který se mimo jiné zajímá o gravitační fyziku i astrofyziku. Momentálně ještě Christopher Nolan přepisuje scénář svého bratra Jonathana, který původně psal skript pro Stevena Spielberga. Samotný film uvidíme koncem příštího roku, přesněji 6.11.2014.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také