TV Nova: Pohárek trpělivosti přetekl

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

… a tak jsem se rozhodl o komerční televizi něco napsat, především pak o tom, jakým způsobem funguje zpravodajství naší „nejoblíbenější“ stanice. O samotném článku jsem přemýšlel už delší dobu, ovšem nakoply mě až dnešní Odpolední televizní noviny, na které jsem v bedně zavadil. Možná, že nikoho moje slova na adresu Novy zajímat nebudou, to mě ale neodradí, abych zasvětil dosud nezasvěcené a dostal ze sebe trochu toho vzteku. Jakým hnojem nás to tedy Nova krmí?

Tv Nova
Tv Nova

Nechtěným humorem se nešetří

Všichni to určitě znáte. Legendární reportáž, v nedobrém slova smyslu, názorně představuje, pro jaké obecenstvo jsou Televizní noviny tvořeny. Reportérka v -15 stupních Celsia přišla s úctyhodným objevem, když v tomto mrazu ukázala divákům TV Nova, co se stane s vodou, necháte-li ji dvě a půl hodiny na ulici.

httpv://youtu.be/LK87xOODkYU

V paměti mi rovněž utkvěla reportáž o starší paní, která prožila noc v lese pod kořenem stromu. Rozumím, že musela být opravdu v šoku a šlo o docela prekérní situaci, jenže jakým způsobem z toho Nova udělala reportáž, to spíše působí jako výstřižek ze sitcomu. Docela by mě zajímalo, jak se Nova k těmto informacím dostává? Že by paní nešťastnice po vyklouznutí z kořenů volala svou oblíbenou stanici?

httpv://youtu.be/r661Tt5mItU

Následovala reportáž mistra Ladislava Hrušky. V ní reportér informoval o krátkých intervalech mezi zelenými a červenými panáky na semaforech pro chodce. Pochopitelně je vše natočené, aby Nova byla na vaší straně, něco s tím udělala a vy jste měli dostatek času přejít vozovku. Ve skutečnosti ovšem štáb v čele s panem Hruškou nebyl na reportáž nijak připraven. Zelená hlásí vstup na přechod, červená neznamená, že byste se měli vrátit zpátky – opravdu klidně dojděte na druhou stranu ;-).

httpv://youtu.be/BVWgVvY5f0E

Podobných reportáží vyplodí Nova týdně a týdně hned několik. Vybral jsem pouze ty nejikoničtější, které hovoří za vše.

Živé vstupy

To je teďka strašný hit. Sotva se moderátor ve studiu třikrát přeřekne při čtení z monitoru, předává slovo kolegovi do terénu. Většinou   to probíhá naprosto debilně položenou otázkou. Když použiji příklad: Reportáž vypráví o smrti v rodině, což samo o sobě je jedna z těch reportáží, ke kterým se ještě dostaneme (pro Novu nikdy žádné tabu, spíše továrna na chechtáky). Moderátor ve studiu nadhodí typické „Jaká panuje v rodině atmosféra“? To opravdu potřebujeme v živém vstupu slyšet, jaké utrpení asi dotyčná rodina prožívá? Je vůbec ještě normální, že se truchlící rodina rozpovídá do přímého přenosu? Vrchol nastane, když čekáme pár vteřin na spojení mezi studiem a reportérem.

Když se nad tím občas pozastavíte, tyhle živé vstupy nejsou třeba. To samé může v kratším intervalu říci moderátor ve studiu nebo následná reportáž, aniž by se následně desetkrát zakoktal i reportér v terénu.

Takhle to probíhá snad dalších třicet minut. Nedávno jsem zahlédl živý vstup i s rosničkou, které slovo opět předal novácký moderátor ve studiu. Díky bezvadnému nápadu jsme se tak živě dozvěděli, jak bude nadcházející týden (bylo jinak).

Slavné TN.cz a jejich šťourání v případech

Každý den se dějí případy, nad kterými kroutíme hlavou. Na jednu stranu je dobře, že o nich něco víme, na druhou – co je moc, to je moc. V pondělí se dočteme, že byla zabita mladá dívka. V ten stejný den nám ji TN.cz představí, ukáže, kam chodila do školy, udělá rozhovory s jejími spolužáky. Druhý den už víme, kdo byl vrah a začíná ten pravý kolotoč. Podobně je nám představen dotyčný, vidíme jeho fotky z Facebooku, slyšíme o tom, jak sousedé kroutí hlavou nad jeho činem. Ve středu se dočteme, co vraha vedlo k usmrcení dívky, dostávají s k nám rozhovory s jeho rodiči. TN.cz přidává tempo, jelikož je to neuvěřitelně aktuální. Redaktoři nám dávají jasně na zřetel, že vrahův čin byl ohavná, neodpustitelná věc… Každý z nás si snad sám dokáže vydedukovat, čeho se vrah dopustil, nebo ne?

Takhle to pokračuje další dva týdny, během kterých je TN.cz schopna k jednomu podobnému případu napsat přes padesát článků, ne-li více. Třetí týden vše vyvrcholí záběry z pohřbu a dalšími rozhovory s lidmi, kteří se s dívkou přišli rozloučit.

Nova nemá kapku soucitu a hraje na vaše nervy, zvlášť když v reportážích pouští k těmto záběrům soundtracky z repertoáru Hanse Zimmera. Jsem zvědav, jestli s tímto odporným hyenismem někdo něco udělá nebo Nova v tomto stylu bude pokračovat. Také si všimněte, že na konci oněch reportáží na pokračování, já jím říkám telenovely, si Nova vždy najde náhradu v podobě obdobného případu. A novinářská etika? To profesionálům z Novy nic neříká. Hnus!

Bulvár jako zpráva dne

Zde se dostávám k další nepochopitelné novince. Poté, co Nova odvysílá pět smrťáků dne, přichází na řadu Bulvár. Obvykle dostává prostor Iveta Bartošová, která zrovna někde bourala nebo se s někým dostala do křížku. Svůj prostor dostává i fotbalista Tomáš Řepka – většinou když si odplivne na trávníků nebo ukáže novou kérku. Poslední dobou vládnou Superstar a jejich starosti všedních dnů. Pokud vás zajímá, kdo s kým spí, která s kterou chodí na toaletu, je Nova vaší stanicí.

Prima to vyřešila jednoduše, začala vysílat VIP zprávy. Stačí po večerních Zprávách přepnout a v klidu si užít večer. Když ale na vás vybafne opuchlá Bartošová v naprosto vážné reportáži, hned poté, co Klaus vyhlásil amnestii, začíná to být do nebe volající.

Nová redakce

Voříšek byl vyhozen a hned několik jeho parťáků rovněž za jediným účelem. Moderátoři a redaktoři obrazovky Novy mládnou, jsou krásnější, pěkně se na ně dívá. Má to ale přeci jen jednu vadu na kráse. Jejich mladistvému projevu nikdo nevěří. Snaží se, ale přeci jenom, jejich tvářičky moc symbolizují bulvární plácky a nové holčiny, ty by většina pánského obecenstva raději viděla ve filmech pro dospělé. Emma Smetana a Petra Svoboda – ty snad vyhrály konkurz jenom díky jejich moderním jménům. Přebrepty v podání nových tváří Novy snad nemá ani cenu řešit…

Voyo.cz aneb zadarmo ani kuře nehrabe

Zlatá Prima a její Prima Play. Voyo je takový přesný opak, ke kterému se většina z nás dopídila, když jsme byli nuceni překousnout reklamu přímo v Televizních novinách. V oné reklamě nám bylo řečeno, že Voyo můžeme vyzkoušet na několik dní zadarmo. A opravdu tomu tak je. Vytvořený účet funguje týden zdarma, jen ale pro pořady, které jsou ve vlastnictví Novy, takže braky jako Ordinace, Ulice a Bůh ví co ještě Nova vysílá. Slovo zdarma neplatí pro filmy, které momentálně služba Voyo nabízí, což znamená, že si stejně shlédnutí filmu musíme zaplatit. A jakmile nám skončí týdenní pokoukáníčko zadara, bez zaplacení již nespustíme ani zmíněné braky.

Nakonec ještě přidávám drzý rozhovor s nově zvoleným prezidentem Milošem Zeman v podání Markéty Fialové.

httpv://youtu.be/QowA2qa2lsQ

Trefně všechno vychytal i Miloš Knor v pořadu Na stojáka, kde nešetřil „chválou“ Televizních novin.

httpv://youtu.be/0BQFUqEJZpw

Budu rád, když se v komentářích vyjádříte a třeba napíšete nějakou svou vlastní zkušenost s televizí Nova. Sledujete jejich nejsledovanější pořad vůbec (prý vždy okolo dvou milionů diváků) – Televizní noviny? Nebo kdy jste sledovat přestali? Budu rád za sdílení i dalších povedených videí a reportáží ;-).

1630 KOMENTÁŘE

 1. V dnešní době nemá vůbec cenu koukat na zprávy a je jedno zda se jedná o ČT, ČT 24 nebo na Novu, všude dělají za naše peníze akorát reklamu Alkoholikovi Kraďouskovi a všeználkovi Fialovi !!! Není dne aby se tito komici nevyjadřovali na nějaké téma dne a nezapomínají vždy lhát jak oni to dělají lépe !!!! Proč za tyto jejich lži mám platit TV nějaké poplatky ???? Vždyť je to hrůza se dívat na ten alkoholický ksicht a na toho vousatého slizouna !!!! Takže výsledek je ten, že když jsou zprávy na těchto ubohých stanicích raději si vždy přepnu na Prima Zoom a jsem spokojený !!!

 2. No a proč na to všichni čumíte?Radši zapnu National Geographic,tam se neco dozvím a přijemnej poslech asngličtiny…místo toho vsichni krmí mob. operátory kvůli superstar(prej,část výtěžku jde na charitu:-))a jak se to hodí na daně !)At mi kazdej z těch SMS maniaků pošle 1Kč-ASi bych byl přes noc milionář.A každej den jinému člověkovi znovu kačku…byla by prča sledovat, jak by tyhle companies chytla panika, že utikájí korunky:-))šijou na nás akorát tak boudy

 3. No a proč na to všichni čumíte?Radši zapnu National Geographic,tam se neco dozvím a přijemnej poslech asngličtiny…místo toho vsichni krmí mob. operátory kvůli superstar(prej,část výtěžku jde na charitu:-))a jak se to hodí na daně !)At mi kazdej z těch SMS maniaků pošle 1Kč-ASi bych byl přes noc milionář.A každej den jinému člověkovi znovu kačku…byla by prča sledovat, jak by tyhle companies chytla panika, že utikájí korunky:-))šijou na nás akorát tak boudy

 4. Mne uplne sokovalo, kdyz se u nas odehrala pred vanocnimi svatky nestastna udalost s nasledkem smrti a Nova k tomu nutne potrebovala natocit dum, kde se to stalo (nikomu tato informace-zaber na dum zvenci- nemohla byt prinosna ani poucna). Podarilo se jim to tak dobre, ze natocili spatny dum (moji mamy) a zpusobili tim nasim kamaradum a pribuznym sok, krasne nas nedobrovolne bulvarizovali a naprosto nas v teto tezke chvili vystavili daleko vetsimu stresu, dodnes zvazuji zalobu

 5. Mne uplne sokovalo, kdyz se u nas odehrala pred vanocnimi svatky nestastna udalost s nasledkem smrti a Nova k tomu nutne potrebovala natocit dum, kde se to stalo (nikomu tato informace-zaber na dum zvenci- nemohla byt prinosna ani poucna). Podarilo se jim to tak dobre, ze natocili spatny dum (moji mamy) a zpusobili tim nasim kamaradum a pribuznym sok, krasne nas nedobrovolne bulvarizovali a naprosto nas v teto tezke chvili vystavili daleko vetsimu stresu, dodnes zvazuji zalobu

 6. Bohužel kvalita občanské společnosti většinu Pepů a Maruš nezajímá. Ono taky zkuste si po dni tahání kýblů ve fabrice přemýšlet nad kvalitou života. Většina si zapne propagandu v půl osmé, pak koukne na brak v posrané zahradě a odpočine si, protože prostě nemá síly ani chuť s tím něco dělat. Nadávat v hospodě je daleko jednodušší. Je to smutné, ale stávají se z nás hospodářská zvířátka na výkrm a vlnu. Nežijeme, jen přežíváme. Řídíme se konzumem a chamtivostí, ačkoli jsme zahlceni kravinama, které k životu nepotřebujeme. Kam se poděly výlety, tátové s dětma a míčem, odpoledne a večery s blízkými lidmi? Kdy jsme naposledy pozvali kamaráda Frantu s rodinou na kafe, bábovku a kus řeči? Přijde mi, že díky té nablbé skříňce ke které směřují naše sedací soupravy jsme se jako lidé odcizili. Těm, kdo se pročetli až sem, gratuluji. Zřejmě také nepatříte mezi dárce vlny.

 7. Bohužel kvalita občanské společnosti většinu Pepů a Maruš nezajímá. Ono taky zkuste si po dni tahání kýblů ve fabrice přemýšlet nad kvalitou života. Většina si zapne propagandu v půl osmé, pak koukne na brak v posrané zahradě a odpočine si, protože prostě nemá síly ani chuť s tím něco dělat. Nadávat v hospodě je daleko jednodušší. Je to smutné, ale stávají se z nás hospodářská zvířátka na výkrm a vlnu. Nežijeme, jen přežíváme. Řídíme se konzumem a chamtivostí, ačkoli jsme zahlceni kravinama, které k životu nepotřebujeme. Kam se poděly výlety, tátové s dětma a míčem, odpoledne a večery s blízkými lidmi? Kdy jsme naposledy pozvali kamaráda Frantu s rodinou na kafe, bábovku a kus řeči? Přijde mi, že díky té nablbé skříňce ke které směřují naše sedací soupravy jsme se jako lidé odcizili. Těm, kdo se pročetli až sem, gratuluji. Zřejmě také nepatříte mezi dárce vlny.

 8. Už 2-3 roky nekoukám na zprávy na nově, když zapnu tv tak mi jede cool a jestli fakt chci něco ze zpráv tak si zapnu čt1 , čt 24 případně primu. Zprávy jsou sračka vedle sračky- jedna velíká ordinace v růžové zahradě a programy které vysílají šly minimálně o 5 tříd jinam, co se týče výběru díla i kvality dabingu. (seriály – totální 0). Prostě totální nezájem, za to prima válí slušně.

 9. Už 2-3 roky nekoukám na zprávy na nově, když zapnu tv tak mi jede cool a jestli fakt chci něco ze zpráv tak si zapnu čt1 , čt 24 případně primu. Zprávy jsou sračka vedle sračky- jedna velíká ordinace v růžové zahradě a programy které vysílají šly minimálně o 5 tříd jinam, co se týče výběru díla i kvality dabingu. (seriály – totální 0). Prostě totální nezájem, za to prima válí slušně.

 10. Já na televize zásadně nenadávám 🙂 Já totiž nemám ani čas ani žádný racionální důvod k zakoupení jediného přístroje ke sledování TV 🙂 Online ČT4 a ČT24 příp. jiné podobné stanice plně dostačují 🙂

 11. Já na televize zásadně nenadávám 🙂 Já totiž nemám ani čas ani žádný racionální důvod k zakoupení jediného přístroje ke sledování TV 🙂 Online ČT4 a ČT24 příp. jiné podobné stanice plně dostačují 🙂

 12. Milý autor, vitaj vo svete vymývania mozgov televíznymi správami!Na Slovensku je to DETTO:Markíza.A myslím,že s Novou sú aj sesterskými televíziami.Ja som to s TV správami už celkovo vzdala a protežujem nezávislé vysielania a informácie.Pretože sa mi príliš často búrila žlč.Článok ako víno!

 13. Milý autor, vitaj vo svete vymývania mozgov televíznymi správami!Na Slovensku je to DETTO:Markíza.A myslím,že s Novou sú aj sesterskými televíziami.Ja som to s TV správami už celkovo vzdala a protežujem nezávislé vysielania a informácie.Pretože sa mi príliš často búrila žlč.Článok ako víno!

 14. Už tak dva roky televizi nesleduji téměř vůbec, natož televizní zprávy. Vždycky jsem po dlouhém dnu chtěla odpočívat, zapla televizi, a bylo to samá vražda a reality show o paní zpod kořene. Na to nějak nemám. Zprávy jako takové si projíždím na internetu a i tady jsem ve zpravodajských serverech vybíravá. Nova je sice ze všech nejhorší, ale nikde to neni nic moc.

 15. Už tak dva roky televizi nesleduji téměř vůbec, natož televizní zprávy. Vždycky jsem po dlouhém dnu chtěla odpočívat, zapla televizi, a bylo to samá vražda a reality show o paní zpod kořene. Na to nějak nemám. Zprávy jako takové si projíždím na internetu a i tady jsem ve zpravodajských serverech vybíravá. Nova je sice ze všech nejhorší, ale nikde to neni nic moc.

 16. Ahoj autore, proc to teda sledujes? Jak se rika poptavka urcuje nabidku… az jim ty jejich people metry ukazou ze to nikdo nesleduje, tak treba zmeni agendu. Podle me je televize mrtvy medium a televizni zpravodajstvi je v podstate oxymoron. Kdo chce skutecne kvalitni informace o deni v zahranici i doma najde si je na internetu – vetsinou je to i rychlejsi….

 17. Ahoj autore, proc to teda sledujes? Jak se rika poptavka urcuje nabidku… az jim ty jejich people metry ukazou ze to nikdo nesleduje, tak treba zmeni agendu. Podle me je televize mrtvy medium a televizni zpravodajstvi je v podstate oxymoron. Kdo chce skutecne kvalitni informace o deni v zahranici i doma najde si je na internetu – vetsinou je to i rychlejsi….

 18. veliký souhlas! o to víc mě bolí, že se v té naší krásné republice, většinově plné ňoumů, buranů a hlupáků pasoucích po tom nejpokleslejším pohledu na svět (kdo s kym, kde , za kolik) , tento osvětový článek utopí 🙁 každopádně thumb up

 19. no líp bych to nevystihla…snad jen bych přidala tu reportáž o gorilce na pokračování. Jak je březí pak porodila a pak jak to malé roste…otravují s tím vždy tak dobrých 10 minut 😀

 20. no líp bych to nevystihla…snad jen bych přidala tu reportáž o gorilce na pokračování. Jak je březí pak porodila a pak jak to malé roste…otravují s tím vždy tak dobrých 10 minut 😀

 21. Na televizi nekoukáme už 7 let a je nám blaze. Nijak nám to nechybí. Na to abychom se podívali na pěkný film televizi nepotřebujeme a co se děje ve světě se dozvíme i z internetu. Bohužel i tam jsou média, která se chovají podobně.

 22. Na televizi nekoukáme už 7 let a je nám blaze. Nijak nám to nechybí. Na to abychom se podívali na pěkný film televizi nepotřebujeme a co se děje ve světě se dozvíme i z internetu. Bohužel i tam jsou média, která se chovají podobně.

 23. Honzík potřebuje nový vozíček!!!! (Ne, že by mi ho nebylo líto a určitě mu reportáž pomůže, ale do hlavních zpráv to rozhodně nepatří!) Díky naší reportáži se Honzík zase může usmívat!

 24. Honzík potřebuje nový vozíček!!!! (Ne, že by mi ho nebylo líto a určitě mu reportáž pomůže, ale do hlavních zpráv to rozhodně nepatří!) Díky naší reportáži se Honzík zase může usmívat!

 25. Tak to mám radost, že někdo veřejně vyjádřil, co si spousta z nás myslí. Ani bez dnešní zprávy, že museli někde na hřbitově shazovat hnízda havranům, kteří si je do týdne postaví nová, bych nemohla jít v klidu spát..

 26. Tak to mám radost, že někdo veřejně vyjádřil, co si spousta z nás myslí. Ani bez dnešní zprávy, že museli někde na hřbitově shazovat hnízda havranům, kteří si je do týdne postaví nová, bych nemohla jít v klidu spát..

 27. Na Novu se nedívám vůbec, není totiž na co, na ty jejich přihlouplé Superstar, Československo má talent, Talentmania, atd., atd., k tomu Růžovka, Ulice, Helena, a spousta dalších pitomin, hrůza a děs!!!

 28. Na Novu se nedívám vůbec, není totiž na co, na ty jejich přihlouplé Superstar, Československo má talent, Talentmania, atd., atd., k tomu Růžovka, Ulice, Helena, a spousta dalších pitomin, hrůza a děs!!!

 29. Víceméně s Tebou souhlasím… Jen u těch semaforů nemáš tak trochu pravdu… Ne ve všech městech funguje, že při zelené vlezeš na přechod a i když tam hned skočí červená můžeš v klidu dojít… U nás by tě kolikrát nejradši přejeli :/

 30. Víceméně s Tebou souhlasím… Jen u těch semaforů nemáš tak trochu pravdu… Ne ve všech městech funguje, že při zelené vlezeš na přechod a i když tam hned skočí červená můžeš v klidu dojít… U nás by tě kolikrát nejradši přejeli :/

 31. Já bych k tomu dodal slovo: „Exkluzivní“, které je v každých zprávách minimálně 4x – proč by taky ne když je to superexluzivní televize… No a samozřejmě vždycky vše přinesou „jako jediní“!
  Banda vymývačů (hloupých) hlav…

 32. Já bych k tomu dodal slovo: „Exkluzivní“, které je v každých zprávách minimálně 4x – proč by taky ne když je to superexluzivní televize… No a samozřejmě vždycky vše přinesou „jako jediní“!
  Banda vymývačů (hloupých) hlav…

 33. Konečně mi někdo mluví z duše… Novinařina jde vůbec do kopru… Internet je zaplaven „zprávami dne“ ale co článek to brutální gramatické hrubky!! To nemají někoho na korekturu??? A co se obsahové části týká… Mnohdy se mi chce plakat…

 34. Konečně mi někdo mluví z duše… Novinařina jde vůbec do kopru… Internet je zaplaven „zprávami dne“ ale co článek to brutální gramatické hrubky!! To nemají někoho na korekturu??? A co se obsahové části týká… Mnohdy se mi chce plakat…

 35. Už několikátý měsíc vidím, jak to s těmi informacemi přehánějí a nadávám u každých zpráv. Ale co pro to, abych jim svou nespokojenost projevila dělám? Bohužel, čučím na to dál, až si sama nadávám 🙁

 36. Už několikátý měsíc vidím, jak to s těmi informacemi přehánějí a nadávám u každých zpráv. Ale co pro to, abych jim svou nespokojenost projevila dělám? Bohužel, čučím na to dál, až si sama nadávám 🙁

 37. Mě by zajímalo kdo na to může pořád ještě čumět? To jako fakt lidi každý den potřebujou vedět a hlavně vidět (NOVA nešetří mrtvolama) jak se lidi zabíjí a podobně, a nejlepší je když zpráva dne je že Pan Novák našel dvoumetrovou houbu….

 38. Mě by zajímalo kdo na to může pořád ještě čumět? To jako fakt lidi každý den potřebujou vedět a hlavně vidět (NOVA nešetří mrtvolama) jak se lidi zabíjí a podobně, a nejlepší je když zpráva dne je že Pan Novák našel dvoumetrovou houbu….

 39. Souhlasím, já už 3/4 roku zprávy nesleduju, protože důležité věci pro život se tam nedozvim a kriminálekaa bulváru je všude dost.Taky mi vadí, že pánové přestali nosit kravaty a barevně to páru neladí.Vypadá to dost lacině.

 40. Souhlasím, já už 3/4 roku zprávy nesleduju, protože důležité věci pro život se tam nedozvim a kriminálekaa bulváru je všude dost.Taky mi vadí, že pánové přestali nosit kravaty a barevně to páru neladí.Vypadá to dost lacině.

 41. tak u tý reportáže s prezidentem, jak se tam ta kráva snaží vtlačit, tu bych poslal do prdele za tohleto…. ale vsadim se, že ona dostala beztak přidáno….

 42. tak u tý reportáže s prezidentem, jak se tam ta kráva snaží vtlačit, tu bych poslal do prdele za tohleto…. ale vsadim se, že ona dostala beztak přidáno….

 43. A po odvysílání několika bouraček, úmrtí a hovadin dají reportáž, že paní XY má nemocného pejska. Za 2 dny reportáž, že se vybralo tolik a tolik peněz a pejsek se uzdraví. Toto jsou tak 3 reportáže denně. Ale kdo ví, kde ty peníze nakonec zkončí.

 44. A po odvysílání několika bouraček, úmrtí a hovadin dají reportáž, že paní XY má nemocného pejska. Za 2 dny reportáž, že se vybralo tolik a tolik peněz a pejsek se uzdraví. Toto jsou tak 3 reportáže denně. Ale kdo ví, kde ty peníze nakonec zkončí.

 45. Bylo poslední kolo hokejový extraligy, který o lecčems rozhodovalo. Na Nově však ve sportovních zprávách jako první zprávu dali, že se Rafael Benítez pohádal na tréninku Chelsea s hráči, pak ještě něco podobně oduševnělýho, aby pak věnovali půl minuty konci extraligy. Zjevně jiný priority.

 46. není co dodat. jejich 5 minutová upoutávka na Československo hledá talent, je informace bez které se opravdu neobejdu a to vůbec nemluvím, když ve zprávách řeknou, že naši sportovci vyhráli důležitý zápas a pak celou 5 minutovou zprávu opakují ve sportovních novinách.

 47. není co dodat. jejich 5 minutová upoutávka na Československo hledá talent, je informace bez které se opravdu neobejdu a to vůbec nemluvím, když ve zprávách řeknou, že naši sportovci vyhráli důležitý zápas a pak celou 5 minutovou zprávu opakují ve sportovních novinách.

 48. já tvrdím že kdyby v *nejsledovanějším * čase půl národa vyplo bednu nebo ji alespoň přepnulo na ČT 1 tak by tahle partička reportérů přišla brzo na buben 😎 a byl by klid …..zprávy si raději poslechnu z rádia nebo na netu NOVU obcházím v tomhle čase raději obloukem 😉

 49. já tvrdím že kdyby v *nejsledovanějším * čase půl národa vyplo bednu nebo ji alespoň přepnulo na ČT 1 tak by tahle partička reportérů přišla brzo na buben 😎 a byl by klid …..zprávy si raději poslechnu z rádia nebo na netu NOVU obcházím v tomhle čase raději obloukem 😉

 50. Budu se opakovat a použiju trefné označení této stanice,na kterou se hodí slova mého známého,a to „tv pohroma“…neskutečná šlichta a brak jak fík.hamba, humus,filcky,nekázeň. Čím víc mrtvých,tím víc se těm amatérům rozšiřují zorničky vzrušením. Jsou to mrchožrouti a ne reportéři

 51. Budu se opakovat a použiju trefné označení této stanice,na kterou se hodí slova mého známého,a to „tv pohroma“…neskutečná šlichta a brak jak fík.hamba, humus,filcky,nekázeň. Čím víc mrtvých,tím víc se těm amatérům rozšiřují zorničky vzrušením. Jsou to mrchožrouti a ne reportéři

 52. Vlastní zkušenost: nejmenované novinářce z Novy zazvonil telefon, že v místě XY se stala dopravní nehoda, že by je to možná mohlo zajímat. Ona se zeptala kolik je na místě mrtvých, odpověď byla že jsou „pouze“ 2 vážná zranění. Na to novinářka odvětila, že děkuje, ale ta nehoda pro TV Nova není zajímavá.

 53. souhlas, Nova je strašná, od dopoledních TN či kterýma začínaj (vůbec nenapodobují ČT) přes aktuálhní počasí natáčený ve dvě odpoledne a vysílaný v osum večer až po usekávání titulků u večerních filmů…

 54. Vlastní zkušenost: nejmenované novinářce z Novy zazvonil telefon, že v místě XY se stala dopravní nehoda, že by je to možná mohlo zajímat. Ona se zeptala kolik je na místě mrtvých, odpověď byla že jsou „pouze“ 2 vážná zranění. Na to novinářka odvětila, že děkuje, ale ta nehoda pro TV Nova není zajímavá.

 55. Tak nějak by se to dalo aplikovat na veskery ten hnuj co muzete v televizi videt … nejen nova, kterazto je na nasem uzemi prukopnikem brainwashingu a ovcotvorstvim, ale i verejnopravni ct kterou si kazdy z nas dokonce povinne platime padly nekam na uroven patolizalske propagandy …

 56. Tak nějak by se to dalo aplikovat na veskery ten hnuj co muzete v televizi videt … nejen nova, kterazto je na nasem uzemi prukopnikem brainwashingu a ovcotvorstvim, ale i verejnopravni ct kterou si kazdy z nas dokonce povinne platime padly nekam na uroven patolizalske propagandy …

 57. Nedávno jsem viděla rozhovor s bratrem zavražděné dívky. Všichni zúčastnění jsme zůstali ohromeně zírat, co mu to reportér dává za otázky. Byl to hnus! Mnoho lidí mi potom oznámilo, že to museli vypnout, že jim z toho bylo až zle!

 58. Nedávno jsem viděla rozhovor s bratrem zavražděné dívky. Všichni zúčastnění jsme zůstali ohromeně zírat, co mu to reportér dává za otázky. Byl to hnus! Mnoho lidí mi potom oznámilo, že to museli vypnout, že jim z toho bylo až zle!

 59. Už přez rok žiju v Německu a tady českou tv nemáme akoukám že je to čímdál horší a sem rád že tyhle z prominutím sračky nevidím a ani nesliším!!!!Je to jen banda ubožáků který manipulujou z lidma, slišíte tona každym rohu aznámeto všichni „slišel sto,říkali to v televizi ve správách“sem rád že sem vipadl z cz!!!!Autor tohoto výtvoru si zaslouží respekt vážně klobouk dolu!!!!!!

 60. Už přez rok žiju v Německu a tady českou tv nemáme akoukám že je to čímdál horší a sem rád že tyhle z prominutím sračky nevidím a ani nesliším!!!!Je to jen banda ubožáků který manipulujou z lidma, slišíte tona každym rohu aznámeto všichni „slišel sto,říkali to v televizi ve správách“sem rád že sem vipadl z cz!!!!Autor tohoto výtvoru si zaslouží respekt vážně klobouk dolu!!!!!!

 61. Wow, tleskám! Televizní noviny vidím párkrát za rok (již nevedu televizi…) a dá se na koukat jen chvíli… A ano, jediné, co se na to dá říct, je Bože… Mohli byste se ke mně přidat, třeba by toto zpravodajství konečně zrušili nebo přivedli k normálu. Pokud budete zpravodajství Novy sledovat dál, půjde to jen a jen do větších extrémů.

 62. Wow, tleskám! Televizní noviny vidím párkrát za rok (již nevedu televizi…) a dá se na koukat jen chvíli… A ano, jediné, co se na to dá říct, je Bože… Mohli byste se ke mně přidat, třeba by toto zpravodajství konečně zrušili nebo přivedli k normálu. Pokud budete zpravodajství Novy sledovat dál, půjde to jen a jen do větších extrémů.

 63. takže : jednou televize Nova vysílala reportáž o skládce pneumatik u nás v Rynholci.Reportáž skončila tak že nám paní reportérka řekla co máme říct a my to udělali bylo nám 12 let takže s tím moc práce neměla.přesně nadiktujou co chtěj abys řekl a pak to rozmáznou 😀 klasika

 64. takže : jednou televize Nova vysílala reportáž o skládce pneumatik u nás v Rynholci.Reportáž skončila tak že nám paní reportérka řekla co máme říct a my to udělali bylo nám 12 let takže s tím moc práce neměla.přesně nadiktujou co chtěj abys řekl a pak to rozmáznou 😀 klasika

 65. Já se vždycky můžu „rozplynout“ když je v každých večerních novinách reportáž, já tomu říkám jednoduše charita. Někdo něco hrozně potřebuje, nejlépe x tisíc, aby mohl vůbec existovat a další den je reportáž o charitě, jak jsou všichni tak hodní, že posali DÍKY TV NOVA (samožřejmě) desítky tisíc a milion dalších věcí navíc, jak se sesunula vlna solidarity a tak podobně. Neříkám, že lidé by neměli být solidární, že by si neměli pomáhat, ale přeci jenom.. Tohle už je moc 🙂

 66. Já se vždycky můžu „rozplynout“ když je v každých večerních novinách reportáž, já tomu říkám jednoduše charita. Někdo něco hrozně potřebuje, nejlépe x tisíc, aby mohl vůbec existovat a další den je reportáž o charitě, jak jsou všichni tak hodní, že posali DÍKY TV NOVA (samožřejmě) desítky tisíc a milion dalších věcí navíc, jak se sesunula vlna solidarity a tak podobně. Neříkám, že lidé by neměli být solidární, že by si neměli pomáhat, ale přeci jenom.. Tohle už je moc 🙂

 67. Zdravim. Konečně někdo napsal pravdu o televizních novinách na nově. To aby si tncz utrhla každou reportáž udělá cokolif proto aby něco natočily, je to až někdy hodně vlezlé. Vždy když vidim bulvár tak to musim přepnout, dělá se mi z toho na blití. Např. jak řešily nejmenovanou , hodně známou zpěvačku a její dluh. Co je jim do toho … Konečně někdo otevřel tohle téma.

 68. Zdravim. Konečně někdo napsal pravdu o televizních novinách na nově. To aby si tncz utrhla každou reportáž udělá cokolif proto aby něco natočily, je to až někdy hodně vlezlé. Vždy když vidim bulvár tak to musim přepnout, dělá se mi z toho na blití. Např. jak řešily nejmenovanou , hodně známou zpěvačku a její dluh. Co je jim do toho … Konečně někdo otevřel tohle téma.

 69. Mě „zprávy“ na Nově nezajímaj – tudíž nekoukam a žádnej pohár mi nepřetejká, jednoduché 🙂 Ale když si uvědomim,že TOHLE je nejsledovanější zpravodajství v ČR už několik let, tak mám vážné obavy o budoucnost naší země. Pokud máte někdo děti, tak jim prosím nějak vysvětlete, že Nova, Blesk, Novinky.cz apod. z nich udělaj kretény…a na to, milé děti, můžete i umřít!

 70. Mě „zprávy“ na Nově nezajímaj – tudíž nekoukam a žádnej pohár mi nepřetejká, jednoduché 🙂 Ale když si uvědomim,že TOHLE je nejsledovanější zpravodajství v ČR už několik let, tak mám vážné obavy o budoucnost naší země. Pokud máte někdo děti, tak jim prosím nějak vysvětlete, že Nova, Blesk, Novinky.cz apod. z nich udělaj kretény…a na to, milé děti, můžete i umřít!

 71. Už dávno se na Novu na zprávy nedívám. Jsem zhnusená sadistickými reportážemi. Lidé, kteří dokáží vytvořit takové zprávy jsou sociopati, kteří by měli být zavřeni v léčebně. Díváme se na pohádky a nejsme večer z celého dne naštvaní, jako tomu bylo po shlédnutí zpráv.

 72. Už dávno se na Novu na zprávy nedívám. Jsem zhnusená sadistickými reportážemi. Lidé, kteří dokáží vytvořit takové zprávy jsou sociopati, kteří by měli být zavřeni v léčebně. Díváme se na pohádky a nejsme večer z celého dne naštvaní, jako tomu bylo po shlédnutí zpráv.

 73. Autor článku má jistě pravdu, zpravodajství Tv Nova stojí za starou bačkoru. Obávám se však, že autora k napsání takového černobílého textu nevedly ty správné důvody. Zpravodajství této televize a vlastně celé její fungování bych příliš neporovnávala s konkurenční Primou. To snad nemáme v této republice seriózní média? Osobně si myslím, že máme, bohužel v tomto článku nejsou vůbec zmíněny. Tudíž mám pochyby, zda byl autor nestranný a zda by si neměl rozšířit obzory.

 74. Autor článku má jistě pravdu, zpravodajství Tv Nova stojí za starou bačkoru. Obávám se však, že autora k napsání takového černobílého textu nevedly ty správné důvody. Zpravodajství této televize a vlastně celé její fungování bych příliš neporovnávala s konkurenční Primou. To snad nemáme v této republice seriózní média? Osobně si myslím, že máme, bohužel v tomto článku nejsou vůbec zmíněny. Tudíž mám pochyby, zda byl autor nestranný a zda by si neměl rozšířit obzory.

 75. úplně celé od shora až dolů jako kdybyste mi to psali z duše. už delší dobu mám podobný pocit.Jsem ráda, že to někdo dokázal tak hezky a trefně napsat.Třeba to něčemu pomůže.Občas mám pocit, že pořád brblu jenom já a ostaní koukaj co se mi zase nelíbí, ale podle ohlasu na váš článek , jsem ráda, že jsem normální 🙂

 76. úplně celé od shora až dolů jako kdybyste mi to psali z duše. už delší dobu mám podobný pocit.Jsem ráda, že to někdo dokázal tak hezky a trefně napsat.Třeba to něčemu pomůže.Občas mám pocit, že pořád brblu jenom já a ostaní koukaj co se mi zase nelíbí, ale podle ohlasu na váš článek , jsem ráda, že jsem normální 🙂

 77. Přiznám se bez mučení, že tyto reportáže neznám, protože zprávy TV Znova nesleduji, ale rád bych uvítal, kdyby se našel někdo, kdo by z nich sestavil Almanach TV, možná i celovečerní film. Ten by v návštěvnosti určitě trumfl i Babovřesky a vtipem všechny Kameňáky. Díky autorovi, že si dal tu práci a pobavil mě.

 78. Přiznám se bez mučení, že tyto reportáže neznám, protože zprávy TV Znova nesleduji, ale rád bych uvítal, kdyby se našel někdo, kdo by z nich sestavil Almanach TV, možná i celovečerní film. Ten by v návštěvnosti určitě trumfl i Babovřesky a vtipem všechny Kameňáky. Díky autorovi, že si dal tu práci a pobavil mě.

 79. nova ukazuje jen to co se jim hodí a co potřebují sdělit lidem za blábol, nejvíc mě sere, jak mi dědek řekne, že ve zprávách na nově to tvrdili jinak, novu už nesleduji delší dobu, a to jsem ji sledoval každý večer, protože jsem byl zvědavý co se děje, ale jako si nekupuji blesk, tak se nebudu koukat ano na TN.cz a ani televizní noviny, maminka sledovala i ordinaci, ale usoudili jsme, že místo toho, aby ukázali, že lidé spolu můžou žít šťastně a v rámci možností dobře, ne oni si tam střídají partnery jako ponožky, pro mě osobně je lepší prima a nejvíce koukám na cool a zoom, jinak článek super napsaný a Knor to přesně vystihl

 80. nova ukazuje jen to co se jim hodí a co potřebují sdělit lidem za blábol, nejvíc mě sere, jak mi dědek řekne, že ve zprávách na nově to tvrdili jinak, novu už nesleduji delší dobu, a to jsem ji sledoval každý večer, protože jsem byl zvědavý co se děje, ale jako si nekupuji blesk, tak se nebudu koukat ano na TN.cz a ani televizní noviny, maminka sledovala i ordinaci, ale usoudili jsme, že místo toho, aby ukázali, že lidé spolu můžou žít šťastně a v rámci možností dobře, ne oni si tam střídají partnery jako ponožky, pro mě osobně je lepší prima a nejvíce koukám na cool a zoom, jinak článek super napsaný a Knor to přesně vystihl

 81. Mluvíte mi z duše. Ale děkuji TV Nova, protože bez ní bych nedokázala před pár lety opustit televizi. Vždycky mne to svedlo se třeba podívat na nějaký pořad. Ale Nova to dokázala! Podaří se mi zapnout telku jednou za cca 3 měsíce po dobu cca 10 min., kdy si řeknu, že bych se mohla podívat, jaké jsou zprávy. Žasnu! A do těch deseti minut vypínám a říkám si: tak to byl rachot! Tolik adrenalinu na deset minut, mám zas na čtvrt roku vybráno! Viva internet.

 82. Mluvíte mi z duše. Ale děkuji TV Nova, protože bez ní bych nedokázala před pár lety opustit televizi. Vždycky mne to svedlo se třeba podívat na nějaký pořad. Ale Nova to dokázala! Podaří se mi zapnout telku jednou za cca 3 měsíce po dobu cca 10 min., kdy si řeknu, že bych se mohla podívat, jaké jsou zprávy. Žasnu! A do těch deseti minut vypínám a říkám si: tak to byl rachot! Tolik adrenalinu na deset minut, mám zas na čtvrt roku vybráno! Viva internet.

 83. Naprosto souhlasím…
  Hienismus TV Nova mi také pije krev.. vyhledávání senzací a hraní na city je naprosto odporné..
  Vytáčí mě jak si vyberou jednu rodinu, kterou potkalo neštěstí tu vypíchnou a prosí o pomoc veřejnost.. nemám nic proti občanské solidaritě nebo charitě, ale zajímalo by mě, kdo vybírá rodiny, kterým bude zrovna pomoc poskytnuta..
  Rozhovory s pozůstalými na pohřbech a podobně.. no hnus..

 84. Naprosto souhlasím…
  Hienismus TV Nova mi také pije krev.. vyhledávání senzací a hraní na city je naprosto odporné..
  Vytáčí mě jak si vyberou jednu rodinu, kterou potkalo neštěstí tu vypíchnou a prosí o pomoc veřejnost.. nemám nic proti občanské solidaritě nebo charitě, ale zajímalo by mě, kdo vybírá rodiny, kterým bude zrovna pomoc poskytnuta..
  Rozhovory s pozůstalými na pohřbech a podobně.. no hnus..

 85. Víte, kdysi jsem viděl nějaký film, jnenovalůo se to Jízda nebo Cesta nebo jak. Voni tam furt jeli a jeli a jeli a já furt myslel, že se přeci jenom něco bude dít …..a pak byl nejadnou konec. No a nepoučil jsem se. Na zprány TV Nova furt koukám, a úpořád věřím, že , kurva, jednou nějaká zpráva přijít musí.

 86. Víte, kdysi jsem viděl nějaký film, jnenovalůo se to Jízda nebo Cesta nebo jak. Voni tam furt jeli a jeli a jeli a já furt myslel, že se přeci jenom něco bude dít …..a pak byl nejadnou konec. No a nepoučil jsem se. Na zprány TV Nova furt koukám, a úpořád věřím, že , kurva, jednou nějaká zpráva přijít musí.

 87. televizní noviny = cílené vymývání mozků.. přestala jsem na ně koukat, abych si zachovala duševní zdraví.. to, co tam jsou schopni předvést, je k neuvěření.. lidi proberte se, to nenajdete daleko lepší užití času, než věnovat necelou hodinu tomu, kdo kde co udělal, kdo kde koho zabil?? opravdu Vás to tak zajímá??!! nežilo by se Vám bez těchto informací daleko lépe, lehčeji? nehledě na to, že okamžitě začnete vysílat negativní myšlenky a kazíte si tak svoji budoucnost, kterou vytváříte právě TEĎ A TADY!!

 88. televizní noviny = cílené vymývání mozků.. přestala jsem na ně koukat, abych si zachovala duševní zdraví.. to, co tam jsou schopni předvést, je k neuvěření.. lidi proberte se, to nenajdete daleko lepší užití času, než věnovat necelou hodinu tomu, kdo kde co udělal, kdo kde koho zabil?? opravdu Vás to tak zajímá??!! nežilo by se Vám bez těchto informací daleko lépe, lehčeji? nehledě na to, že okamžitě začnete vysílat negativní myšlenky a kazíte si tak svoji budoucnost, kterou vytváříte právě TEĎ A TADY!!

 89. Televize Nova si to u mě pohnijila, když sem viděl již 2 reportáže o smrti dvou mladých lidí, které sem znal (jednoho osobně). Poznal sem, že to co vysílají sou naprostý hovna a lež. Napsal bych víc ale nedostává se mi slov.

 90. Televize Nova si to u mě pohnijila, když sem viděl již 2 reportáže o smrti dvou mladých lidí, které sem znal (jednoho osobně). Poznal sem, že to co vysílají sou naprostý hovna a lež. Napsal bych víc ale nedostává se mi slov.

 91. Kdyby na Nově občas nešel nějaký sportovní přenos, který chcu vidět (bohužel ańi ten neumí udělat) tak ju k životu nepotřebuju.
  Nova je udajně zadarmo ale to je klam !!!
  I když se na ňu nedíváte tak vás stoja více jak ČT jen to dáte za výrobky které sa objeví v reklamách.

  Proto já když vidím nějaků reklamu vím co NEMÁM kupovať.

 92. Kdyby na Nově občas nešel nějaký sportovní přenos, který chcu vidět (bohužel ańi ten neumí udělat) tak ju k životu nepotřebuju.
  Nova je udajně zadarmo ale to je klam !!!
  I když se na ňu nedíváte tak vás stoja více jak ČT jen to dáte za výrobky které sa objeví v reklamách.

  Proto já když vidím nějaků reklamu vím co NEMÁM kupovať.

 93. Ono se není čemu divit. Jelikož novu vlastní amerika, tak se snaží, mi příjde, krmit nám mozky nedôležitými informacemi. Spíše nás dezinformovat! Autor mám velikou pravdu. Eště by to , ale chtělo lidé naučit, aby všemu moc nevěřili, spíše když chtějí vědět něco nového ve světě, aby používali internet a ne televizi, popřípadě ii novinky.cz mi přijdou pofidérní! Pokud máte čas, najděte si něco o rodině rotchildu a FEDu jaký mají vliv ve světě. Ale to je z cesty od tématu.

 94. Ono se není čemu divit. Jelikož novu vlastní amerika, tak se snaží, mi příjde, krmit nám mozky nedôležitými informacemi. Spíše nás dezinformovat! Autor mám velikou pravdu. Eště by to , ale chtělo lidé naučit, aby všemu moc nevěřili, spíše když chtějí vědět něco nového ve světě, aby používali internet a ne televizi, popřípadě ii novinky.cz mi přijdou pofidérní! Pokud máte čas, najděte si něco o rodině rotchildu a FEDu jaký mají vliv ve světě. Ale to je z cesty od tématu.

 95. To se mi líbí jak se někdo dokáže kvůli takové blbiny rozčílit. Mě osobně s novou přetekla trpělivost už před léty. Na Novu jsem se nedíval nimimálně pět let, na novu cinemu jsem se poodíval asi třikrát ale nikdy tam žádný ,, hit,, neviděl, o fandovi a děch dalších kanálech mi stačilo co jsem od lidí vyslech. Takže ja jsem v klidu, kdo chce kam, pomožte mu tam.

 96. To se mi líbí jak se někdo dokáže kvůli takové blbiny rozčílit. Mě osobně s novou přetekla trpělivost už před léty. Na Novu jsem se nedíval nimimálně pět let, na novu cinemu jsem se poodíval asi třikrát ale nikdy tam žádný ,, hit,, neviděl, o fandovi a děch dalších kanálech mi stačilo co jsem od lidí vyslech. Takže ja jsem v klidu, kdo chce kam, pomožte mu tam.

 97. Já si o té zkurvené Nově nemyslím taky nic dobrého. V poslední době je to horší, než ten nejhnojnější bulvár. Hruška a jemu podobní, kteří se snaží něco dostat třeba z rodiny, kde se stalo nějaké neštěstí, je třeba nakopat do prdele !!!

 98. Já si o té zkurvené Nově nemyslím taky nic dobrého. V poslední době je to horší, než ten nejhnojnější bulvár. Hruška a jemu podobní, kteří se snaží něco dostat třeba z rodiny, kde se stalo nějaké neštěstí, je třeba nakopat do prdele !!!

 99. televizi celkove jsem prestal sledovat pred 5ti lety. Novu pred 6 jelikoz jsem se stejne nic nedozvedel. Vlastne dozvedel. Jaky praci prostredek si mam koupit…

 100. televizi celkove jsem prestal sledovat pred 5ti lety. Novu pred 6 jelikoz jsem se stejne nic nedozvedel. Vlastne dozvedel. Jaky praci prostredek si mam koupit…

 101. Výstižný článek. U mě TV noviny na Nově skončily dnem, kdy vysíllaly živý vstup dvou psychopatů z okolí Ivety Bartošové Rychtáře a nevím ani jak se jmenoval ten druhý….takové s prominutím blitky vysílat v hlavním vysílacím čase a upozorňovat na ně mezi reportážemi o KLDR….to je vrchol amatérismu a hnusu. Nova ukázala, jak hluboko lze vůbec klesnout. Gratuluju

 102. Výstižný článek. U mě TV noviny na Nově skončily dnem, kdy vysíllaly živý vstup dvou psychopatů z okolí Ivety Bartošové Rychtáře a nevím ani jak se jmenoval ten druhý….takové s prominutím blitky vysílat v hlavním vysílacím čase a upozorňovat na ně mezi reportážemi o KLDR….to je vrchol amatérismu a hnusu. Nova ukázala, jak hluboko lze vůbec klesnout. Gratuluju

 103. nejvíc mě mrzí ta Markéta Fialová, protože je to bývalá moderátorka ČT a měla by být vskutku profesionální, hrozně se tím schodila, že přešla na Novu, a o samotné Nově už ani mluvit nebudu, od té doby, co mám internet, tak čtu nejnovější zprávy na ceskatelevize.cz, případně na aktualne.cz či jinde a na televizi skoro vůbec nekoukám, a na novu už vůbec ne, je to potupa pro televizní stanici, je to smutné, ale musí se přiznat, že jediný, kdo tu televizi kdy dokázal řídit tak aby se na ni ještě dalo koukat, že tam byly hezké zábavné pořady, ty nejlepší silvestry, poměrně příjemné nekřečovité pěvecké soutěže jako DO-RE-MI apod, byl skutečně Železný, tehdy to byla alespoň parodie na solidní televizi, dneska je to dost hodnověrná parodie na blest, šíp, rytmus hnoje atd

 104. nejvíc mě mrzí ta Markéta Fialová, protože je to bývalá moderátorka ČT a měla by být vskutku profesionální, hrozně se tím schodila, že přešla na Novu, a o samotné Nově už ani mluvit nebudu, od té doby, co mám internet, tak čtu nejnovější zprávy na ceskatelevize.cz, případně na aktualne.cz či jinde a na televizi skoro vůbec nekoukám, a na novu už vůbec ne, je to potupa pro televizní stanici, je to smutné, ale musí se přiznat, že jediný, kdo tu televizi kdy dokázal řídit tak aby se na ni ještě dalo koukat, že tam byly hezké zábavné pořady, ty nejlepší silvestry, poměrně příjemné nekřečovité pěvecké soutěže jako DO-RE-MI apod, byl skutečně Železný, tehdy to byla alespoň parodie na solidní televizi, dneska je to dost hodnověrná parodie na blest, šíp, rytmus hnoje atd

 105. Autor popsal přesně to, co si myslí mnoho z nás. A mě mrzí, že ČT se k tomuhle trendu přiklání taky. Nedívám se už na žádný zprávy a už ani nechci televizi do bytu. Promrhaný kus života!

 106. Autor popsal přesně to, co si myslí mnoho z nás. A mě mrzí, že ČT se k tomuhle trendu přiklání taky. Nedívám se už na žádný zprávy a už ani nechci televizi do bytu. Promrhaný kus života!

 107. Hele chlape, já jsem jim na jejich mail na tvzprávy psal asi před měsícem, že se zbláznili. TV noviny nemají žádný charakter hlavních zpráv dne. Jak jsi vystihl, tak jim jde jen o to šokovat, hrát na emoce diváků a podávají zmatené nesouvislé informace. Pro mne ty zprávy nemají smysl…zahraniční situace, politika = 0, domácí jen průsery a kauzy a pak jen bouračky, vraždy, soudy, podvody…utrpení postižených, bytí zvířátek a na konec bulvár a reklama na seriál z produkce TV Nova…vždyť je to idiotismus….vysloveně z lidí „vychovávají“ jednoduché bytosti, kterým servírují hovadiny, nad kterými ani nemusí přemýšlet. Prostě jejich podání hlavních denních zpráv je fraška a nelze označit jako věrohodný novinářský počin. A na závěr..žádná reakce na můj mail…jaká to klasika. Krytiku neberou od jednoltivce v potaz. Jako spousta organizací v této zemi. Ty vole národe, kdy my se změníme?

 108. Hele chlape, já jsem jim na jejich mail na tvzprávy psal asi před měsícem, že se zbláznili. TV noviny nemají žádný charakter hlavních zpráv dne. Jak jsi vystihl, tak jim jde jen o to šokovat, hrát na emoce diváků a podávají zmatené nesouvislé informace. Pro mne ty zprávy nemají smysl…zahraniční situace, politika = 0, domácí jen průsery a kauzy a pak jen bouračky, vraždy, soudy, podvody…utrpení postižených, bytí zvířátek a na konec bulvár a reklama na seriál z produkce TV Nova…vždyť je to idiotismus….vysloveně z lidí „vychovávají“ jednoduché bytosti, kterým servírují hovadiny, nad kterými ani nemusí přemýšlet. Prostě jejich podání hlavních denních zpráv je fraška a nelze označit jako věrohodný novinářský počin. A na závěr..žádná reakce na můj mail…jaká to klasika. Krytiku neberou od jednoltivce v potaz. Jako spousta organizací v této zemi. Ty vole národe, kdy my se změníme?

 109. Naprostej souhlas. Větší a horší bulvár v ČR opravdu neexistuje. A to už opravdu něco pamatuju i z let minulých (před 1989). Domnívám se ovšem, že o tomto „reportáž“ nebude, neboť to by nebyla příliš pozitivní „reklama“. Jsem i fanouškem F1 a ty reklamy v přenosech mne doslova drtí!!! Jsou to „Hňupi“

 110. Naprostej souhlas. Větší a horší bulvár v ČR opravdu neexistuje. A to už opravdu něco pamatuju i z let minulých (před 1989). Domnívám se ovšem, že o tomto „reportáž“ nebude, neboť to by nebyla příliš pozitivní „reklama“. Jsem i fanouškem F1 a ty reklamy v přenosech mne doslova drtí!!! Jsou to „Hňupi“

 111. Nevím, já tedy teď na Novu moc nekoukám, více na Primu, ale nepřipadá mi až tak špatná. Ano, ta reportáž s tím, co udělá voda v -15 stupních je stupidní, to přece ví každý, ale ta reportáž s těma semaforama mi stupidní nepřijde. Je jasné, že můžete dojít, i když jste na přechodu a máte červenou, ale mnozí z vás nechápou, že např. v Plzni jsou přechody dlouhé a i když vyjdete hned, když na semaforu přeskočí zelená, tak za 2-4 kroky máte červenou a kolikrát auta mají zelenou ještě dříve než stačíte přejít a to jdu normálním krokem. Co pak má asi dělat člověk se sníženou schopností pohybu, to je nemyslitelné a jsem ráda, že na to upozornili, jiná stanice to totiž neudělala! Ty přechody mě vážně sraly a je fakt, že po reportáži mnohé semafory v Plzni upravily, aby se to dalo stihnout přejít normálním tempem a nemusel u toho člověk běhat, aby to vůbec stihl. Na ČT1 nekoukám z toho důvodu, že jejich zprávy jsou především politické a politiky už mám vážně dost, víc mě zajímá skutečné dění v našem státě, kriminalita a ne poslouchat politické blbečky. A dále mi na ČT1 vadí, že jsou tam samí staří moderátoři, na to se nedá koukat…

 112. Nevím, já tedy teď na Novu moc nekoukám, více na Primu, ale nepřipadá mi až tak špatná. Ano, ta reportáž s tím, co udělá voda v -15 stupních je stupidní, to přece ví každý, ale ta reportáž s těma semaforama mi stupidní nepřijde. Je jasné, že můžete dojít, i když jste na přechodu a máte červenou, ale mnozí z vás nechápou, že např. v Plzni jsou přechody dlouhé a i když vyjdete hned, když na semaforu přeskočí zelená, tak za 2-4 kroky máte červenou a kolikrát auta mají zelenou ještě dříve než stačíte přejít a to jdu normálním krokem. Co pak má asi dělat člověk se sníženou schopností pohybu, to je nemyslitelné a jsem ráda, že na to upozornili, jiná stanice to totiž neudělala! Ty přechody mě vážně sraly a je fakt, že po reportáži mnohé semafory v Plzni upravily, aby se to dalo stihnout přejít normálním tempem a nemusel u toho člověk běhat, aby to vůbec stihl. Na ČT1 nekoukám z toho důvodu, že jejich zprávy jsou především politické a politiky už mám vážně dost, víc mě zajímá skutečné dění v našem státě, kriminalita a ne poslouchat politické blbečky. A dále mi na ČT1 vadí, že jsou tam samí staří moderátoři, na to se nedá koukat…

 113. To je tak všechno v čechách, nejledovanější televize je Nova, nejčtenější „noviny“ jsou Blesk a prezident je ochlasta Zeman!!!! No ale abych neukazoval jen na negativa, z mého pohledu si docela dobře vede prima, svoje kanály zřetelně rozdělila, kdy prima cool je zaměřena na mladší ročníky a dokonce vysílají některé seriály v originalé ale hlavně se mi líbí nový kanal prima zoom, první neplacený český dokumentární kanál!! Když se podívám na nové kanály novy, tak nevím jak to vůbec popsat, ano přiznám se, pustil jsem si asi na 10 minut kolotoč na telce, abych se zasmál, ale jinak opravdu hrůza!!!!!!!!!

 114. To je tak všechno v čechách, nejledovanější televize je Nova, nejčtenější „noviny“ jsou Blesk a prezident je ochlasta Zeman!!!! No ale abych neukazoval jen na negativa, z mého pohledu si docela dobře vede prima, svoje kanály zřetelně rozdělila, kdy prima cool je zaměřena na mladší ročníky a dokonce vysílají některé seriály v originalé ale hlavně se mi líbí nový kanal prima zoom, první neplacený český dokumentární kanál!! Když se podívám na nové kanály novy, tak nevím jak to vůbec popsat, ano přiznám se, pustil jsem si asi na 10 minut kolotoč na telce, abych se zasmál, ale jinak opravdu hrůza!!!!!!!!!

 115. Plně, s tím co zde píšeš, souhlasím. Nesnesu zprávy na této televizní stanici a vůbec její pořady. Když chci vidět opravdové zprávy. Volím ČT. Tv Nova je opravdu brak velde braku plný reklam…

 116. Plně, s tím co zde píšeš, souhlasím. Nesnesu zprávy na této televizní stanici a vůbec její pořady. Když chci vidět opravdové zprávy. Volím ČT. Tv Nova je opravdu brak velde braku plný reklam…

 117. Konečně si toho někdo všiml.|Jako dítě jsem se MUSELA dívat na zprávy, abych měla aktuality do školy,..dneska se moje 6-letá dcera na zprávy koukat NESMÍ, protože nemám zájem, aby mi ve 12 skočila z okna, protože jí bude tento svět připadat k ničemu! Kdo k tomu máte co říct, tak řekněte, protože věřím, že když se dá dohromady pár stovek lidí, že se to může změnit. Minimálně alespoň jako na TV Prima, kde tedy se trochu snaží oddělit bulvár od denních informací.
  Ještě zareaguji na otázky na konci článku položené. Na zprávy Tv Nova se člověk s průměrnou inteligencí koukat nemůže. A zdaleka ne jen na ty zprávy. Jsou to pořady dělané pro „širokou veřejnost“,…to je ale co? Pro konzumní společnost….ale nevěřím, že jsme takoví všichni. Mě je z toho už pár let na nic!

 118. Výstižnej článek…
  Zajímá mě kdo vybírá reportáže?Kdo je zpracovává – otázky, komentáře, hudbu,…? Nemá v tom prsty někdo jiný?
  Protože mi už delší dobu připadá, že nám schválně vysílají takový bludy!!! Že by se potřebovalo zamezit něčemu jinému? Aby jsme se nezačali zajímat o něco nebo o někoho? Vysílají reportáže, které pro nás nejsou důležité a co ty důležité? Čím ,, nedůležitá´´ reportáž tím je delší a naopak….PROČ?
  Proč vysílájí reportáže, které naši pozornost odvádějí od zkutečných kauz?
  A toho sem si všimla když se v ČR nebo ve světě něco děje, najednou se nám objevují reportáže, kterým patří jiná ,, váha´´ důležitosti.
  Kdyby raději vysílali to, že člověk člověku, člověk zvířeti a naopak, pomůže… tak to ANO!!! Proč NOVA v reportážích vystupuje??? Je to s určitým úmyslem???
  Všimli jste si, že na Nově mají průměrně méně reportáží a k tomu jsou zbytečně dlouhé a nedozvíte se jen to co potřebují, abychom věděli než na ČT1 či Prima.
  Jestli se chcete dívat na Televizní noviny tak doporučuju je sledovat s hladovým žaludkem, protože Nova Vás nakrmí svými bludy…
  Jak je možné, že na NOVĚ, ČT1, PRIMA,… se informace liší?hmm
  Doufám, že ostatní stanice se budou držet své úrovně…

 119. Výstižnej článek…
  Zajímá mě kdo vybírá reportáže?Kdo je zpracovává – otázky, komentáře, hudbu,…? Nemá v tom prsty někdo jiný?
  Protože mi už delší dobu připadá, že nám schválně vysílají takový bludy!!! Že by se potřebovalo zamezit něčemu jinému? Aby jsme se nezačali zajímat o něco nebo o někoho? Vysílají reportáže, které pro nás nejsou důležité a co ty důležité? Čím ,, nedůležitá´´ reportáž tím je delší a naopak….PROČ?
  Proč vysílájí reportáže, které naši pozornost odvádějí od zkutečných kauz?
  A toho sem si všimla když se v ČR nebo ve světě něco děje, najednou se nám objevují reportáže, kterým patří jiná ,, váha´´ důležitosti.
  Kdyby raději vysílali to, že člověk člověku, člověk zvířeti a naopak, pomůže… tak to ANO!!! Proč NOVA v reportážích vystupuje??? Je to s určitým úmyslem???
  Všimli jste si, že na Nově mají průměrně méně reportáží a k tomu jsou zbytečně dlouhé a nedozvíte se jen to co potřebují, abychom věděli než na ČT1 či Prima.
  Jestli se chcete dívat na Televizní noviny tak doporučuju je sledovat s hladovým žaludkem, protože Nova Vás nakrmí svými bludy…
  Jak je možné, že na NOVĚ, ČT1, PRIMA,… se informace liší?hmm
  Doufám, že ostatní stanice se budou držet své úrovně…

 120. Skvěl článek . Bohužel ceska republika je tvorena stále obrovským mnozstvím ( imbecilnich) senzace a bulváru chtivých lidí kterym dela dobre sledovat senzace a utrpení jiných . Jejich žitot techto imbecilnich lidí je tak nudný ze musí sledovat tyto DB zpravy aby se měli o cem bavit … Bohuzel . Dukazem jsou nejprodavanejsi noviny blesk a nejsledovanejsi zpravy tv nova

 121. Skvěl článek . Bohužel ceska republika je tvorena stále obrovským mnozstvím ( imbecilnich) senzace a bulváru chtivých lidí kterym dela dobre sledovat senzace a utrpení jiných . Jejich žitot techto imbecilnich lidí je tak nudný ze musí sledovat tyto DB zpravy aby se měli o cem bavit … Bohuzel . Dukazem jsou nejprodavanejsi noviny blesk a nejsledovanejsi zpravy tv nova

 122. všichni nadáváte a stejně na to čumíte..já televizní přípojku nemám a absolutně nic mi nechybí..když se chci podívat na film, tak se na něho podívám bez reklam a když si chci přečíst zprávy, tak si je čtu na serverech, kde jsou opravdu podstatné zprávy…a tím opravdu nemyslím idnes nebo tn. všechno je to jenom o lidech..když na to nebudete čumět, tak celá nova půjde dopredele…tak nenadávejte a zrušte si televizní přípojku..opravdu o nic nepřijdete

 123. všichni nadáváte a stejně na to čumíte..já televizní přípojku nemám a absolutně nic mi nechybí..když se chci podívat na film, tak se na něho podívám bez reklam a když si chci přečíst zprávy, tak si je čtu na serverech, kde jsou opravdu podstatné zprávy…a tím opravdu nemyslím idnes nebo tn. všechno je to jenom o lidech..když na to nebudete čumět, tak celá nova půjde dopredele…tak nenadávejte a zrušte si televizní přípojku..opravdu o nic nepřijdete

 124. Já tyto zprávy nesleduji vůbec, jen se u nic nas.ru… nejvíc mě „dojala“ reportáž o dívce která tragicky zahynula při POVODNÍCH v Americe. Nadaná 21 letá kosmetička si jde na ulici vyfotografovat spadený drát elektrického vedení.“ A takového individua máme litovat? Nebo snad přispívat na opravu jejich země???? PROČ? Jejich zem ani neví, kde se nachází ta naše… Bída a děs… Hlavně že pořady pro děti dávají až po půl deváté večer.. sledovanost opravdu na prvním místě…

 125. Já tyto zprávy nesleduji vůbec, jen se u nic nas.ru… nejvíc mě „dojala“ reportáž o dívce která tragicky zahynula při POVODNÍCH v Americe. Nadaná 21 letá kosmetička si jde na ulici vyfotografovat spadený drát elektrického vedení.“ A takového individua máme litovat? Nebo snad přispívat na opravu jejich země???? PROČ? Jejich zem ani neví, kde se nachází ta naše… Bída a děs… Hlavně že pořady pro děti dávají až po půl deváté večer.. sledovanost opravdu na prvním místě…

 126. Jednou mě vyhmátli v Karlových Varech na festivalu, kde dělali po nočním dešťíčku, reportáž o ničivé bouři, která vyhání návštěvníky ze stanového městečka………..bohužel jsem to nemohl tušit a příkladně odpovídal. Jak jsem se podivil když mé odpovědi byly sestříhány notně lajdajckým stylem, leč přesně dle požadavků zpravodajství a zcela obrátily smysl mých slov. Hanba.

 127. Jednou mě vyhmátli v Karlových Varech na festivalu, kde dělali po nočním dešťíčku, reportáž o ničivé bouři, která vyhání návštěvníky ze stanového městečka………..bohužel jsem to nemohl tušit a příkladně odpovídal. Jak jsem se podivil když mé odpovědi byly sestříhány notně lajdajckým stylem, leč přesně dle požadavků zpravodajství a zcela obrátily smysl mých slov. Hanba.

 128. Miloš Knor na Nově nejspíš nedostal šanci, tak jí paroduje se vším všudy, jinak bychom ho z její obrazovky vídali a třeba by Novu sledovalo více diváků intelektuálně více na výši.Televizní noviny-jinak jednoduše ukradený název večerních zpráv předlistopadové Československé televize, který se tato první soukromá televize neštítila odcizit, jsou doslova a do písmene tím, co Miloš ukazuje.Bývalý ředitel Vladimír Železný vychoval generaci diváků svým pořadem Volejte řediteli, který týden co týden vysílal v pravé poledne k nedělnímu obědu a vysvětloval po dlouhá léta co má a nemá divák dělat,že nemá chodit do lesa, kde ho kousne klíště a on umře, proto má raději sedět doma a koukat na Novu aby byl o všem nebezpečí informován, vtipnou, výstižnou i když poněkud drsnou parodii na jeho pořad nazvanou Dolejte řediteli v podání Roberta Nebřenského, která bohužel poněkud upadla v zapomnění naleznete na serveru Youtube.Jistě si jeho dokolaopakující chvástání připomenete a pobavíte se neméně než u vystoupení Miloše Knora.

 129. Miloš Knor na Nově nejspíš nedostal šanci, tak jí paroduje se vším všudy, jinak bychom ho z její obrazovky vídali a třeba by Novu sledovalo více diváků intelektuálně více na výši.Televizní noviny-jinak jednoduše ukradený název večerních zpráv předlistopadové Československé televize, který se tato první soukromá televize neštítila odcizit, jsou doslova a do písmene tím, co Miloš ukazuje.Bývalý ředitel Vladimír Železný vychoval generaci diváků svým pořadem Volejte řediteli, který týden co týden vysílal v pravé poledne k nedělnímu obědu a vysvětloval po dlouhá léta co má a nemá divák dělat,že nemá chodit do lesa, kde ho kousne klíště a on umře, proto má raději sedět doma a koukat na Novu aby byl o všem nebezpečí informován, vtipnou, výstižnou i když poněkud drsnou parodii na jeho pořad nazvanou Dolejte řediteli v podání Roberta Nebřenského, která bohužel poněkud upadla v zapomnění naleznete na serveru Youtube.Jistě si jeho dokolaopakující chvástání připomenete a pobavíte se neméně než u vystoupení Miloše Knora.

 130. Mluvíš mi z duše! Jen bych ještě zmínila jejich předvolební pořad s kandidáty na prezidenta, kdy v roli moderátorky byla opět „profesionální“ Markéta Fialová. Ta si jako novinářka naprosto nepochopitelně nenechala svoje osobní sympatie i nesympatie schované a neustále útočila na Miloše Zemana, i na úkor prostoru pro Schwarzenberga. Samozřejmě také náplň jejích otázek, zpola bulvárních, zpola úplně debilních. I když Zeman několikrát řekl, že by se konečně chtěli dostat k důležitým věcem, jako např. volební program. Nejlepší byla poslední věta, kdy Miloš Zeman na rozloučenou řekl, že děkuje TV Nova za opravdu podstatné otázky a paní Fialová se ještě natvrdle zeptala, jestli to byla ironie 😀

 131. Mluvíš mi z duše! Jen bych ještě zmínila jejich předvolební pořad s kandidáty na prezidenta, kdy v roli moderátorky byla opět „profesionální“ Markéta Fialová. Ta si jako novinářka naprosto nepochopitelně nenechala svoje osobní sympatie i nesympatie schované a neustále útočila na Miloše Zemana, i na úkor prostoru pro Schwarzenberga. Samozřejmě také náplň jejích otázek, zpola bulvárních, zpola úplně debilních. I když Zeman několikrát řekl, že by se konečně chtěli dostat k důležitým věcem, jako např. volební program. Nejlepší byla poslední věta, kdy Miloš Zeman na rozloučenou řekl, že děkuje TV Nova za opravdu podstatné otázky a paní Fialová se ještě natvrdle zeptala, jestli to byla ironie 😀

 132. stupidní lživé blitky na soukromé stanici mě nijak netrápí, protože jí nesleduju ani finančně nesponzoruju. co mi ale vadí mnohonásobně více, jsou mnohem více sofistikované ale stejně tak lživé blitky a neobjektivní provládní propaganda na veřejnoprávní ČT, placené z našich peněz.

 133. stupidní lživé blitky na soukromé stanici mě nijak netrápí, protože jí nesleduju ani finančně nesponzoruju. co mi ale vadí mnohonásobně více, jsou mnohem více sofistikované ale stejně tak lživé blitky a neobjektivní provládní propaganda na veřejnoprávní ČT, placené z našich peněz.

 134. Co dodat, u TV Nova me nemuze nic prekvapit…vlastne jednou prekvapilo. Tusim, ze zrovna nekde radil hurikan a jako podkresovou hudbu pouzili skladbu od Two steps from hell, pak ale jejich skladby zacali pouzivat pri kazde zivelne katastrofe, vazne dopravni nehode nebo jen trochu vic dramaticke udalosti…takze od te doby uz me opravdu nic neprekvapi

 135. Co dodat, u TV Nova me nemuze nic prekvapit…vlastne jednou prekvapilo. Tusim, ze zrovna nekde radil hurikan a jako podkresovou hudbu pouzili skladbu od Two steps from hell, pak ale jejich skladby zacali pouzivat pri kazde zivelne katastrofe, vazne dopravni nehode nebo jen trochu vic dramaticke udalosti…takze od te doby uz me opravdu nic neprekvapi

 136. Televizi nevlastním, takže se na ni ani nedívám, a je mi dobře. Přece jen ale občas nějaké ty Televizní noviny vidím… Nedávno mě to šokovalo – seriozní zpráva z politiky a hned za tím anorexie nějaké Bučkové. Co je mi po ní? Následoval přímý přenos z pohřbu té patnáctileté holky, co jsou jí plný noviny… jdu blejt, velebnosti.

 137. Televizi nevlastním, takže se na ni ani nedívám, a je mi dobře. Přece jen ale občas nějaké ty Televizní noviny vidím… Nedávno mě to šokovalo – seriozní zpráva z politiky a hned za tím anorexie nějaké Bučkové. Co je mi po ní? Následoval přímý přenos z pohřbu té patnáctileté holky, co jsou jí plný noviny… jdu blejt, velebnosti.

 138. Přátelé, vyhoďte televizi z okna 🙂 My ji po přestěhování do svého hnízdečka před 3 lety nepořídili a naprostá spokojenost…. A to jsem si myslela, že bez Ordinace, Ulice a podobných Nováckých šlágrů přeci nemůžu přežít – můžu 🙂 Čas se dá využít smysluplněji…

 139. Přátelé, vyhoďte televizi z okna 🙂 My ji po přestěhování do svého hnízdečka před 3 lety nepořídili a naprostá spokojenost…. A to jsem si myslela, že bez Ordinace, Ulice a podobných Nováckých šlágrů přeci nemůžu přežít – můžu 🙂 Čas se dá využít smysluplněji…

 140. Bohužel jsem spíš začala sledoval TN, protože u nás vládne trochu jiný režim, takže po Ulici (kterou mám ráda, i když je to brak 😉 ) si musím ještě vyslechnout ty krváky a „úžasné“ reportáže…ale taky bych to nejraději vypnula, vytrhla ze zásuvky, cokoli.

 141. Bohužel jsem spíš začala sledoval TN, protože u nás vládne trochu jiný režim, takže po Ulici (kterou mám ráda, i když je to brak 😉 ) si musím ještě vyslechnout ty krváky a „úžasné“ reportáže…ale taky bych to nejraději vypnula, vytrhla ze zásuvky, cokoli.

 142. Tohle jsou přesně moje slova. Nova z nás dělá jen debi*y. Jejich zprávy hrají jen na emoce. Problém je ale ve většině našeho obyvatelstva, které na to prostě čumět budou a poplakávat u každého příběhu se smutnou písničkou v pozadí. A ty živé vstupy mě dožraly nejvíce. V reportáži něco řeknou a pak se moderátor na to samé zeptá v přímém vstupu. Fascinuje mě také, jak když se někomu nemůžou dovolat, NÉ že by řekli: nemohli jsme se dovolat, ale musí vždy pustit trapný záznam : Volaný účastník není dostupný, zkuste to prosím později. Poté záběry jak nějaká paní dá peníze na nějakou sbírku a udělají reportáž Proč jim ty peníze dala, a co by jim vzkázala, blá blá blá blá blá blá …. BOŽE!!!!!
  Vsadila bych se, že o tomto perfektně vystihujícím článku Nova žádnou reportáž neudělá.
  NOVA JE JEN SNŮŠKA KECŮ!!!!!!! Jo a pozdravuju lidi, kteří první zavolají NOVU a poté teprve záchranáře!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 143. Tohle jsou přesně moje slova. Nova z nás dělá jen debi*y. Jejich zprávy hrají jen na emoce. Problém je ale ve většině našeho obyvatelstva, které na to prostě čumět budou a poplakávat u každého příběhu se smutnou písničkou v pozadí. A ty živé vstupy mě dožraly nejvíce. V reportáži něco řeknou a pak se moderátor na to samé zeptá v přímém vstupu. Fascinuje mě také, jak když se někomu nemůžou dovolat, NÉ že by řekli: nemohli jsme se dovolat, ale musí vždy pustit trapný záznam : Volaný účastník není dostupný, zkuste to prosím později. Poté záběry jak nějaká paní dá peníze na nějakou sbírku a udělají reportáž Proč jim ty peníze dala, a co by jim vzkázala, blá blá blá blá blá blá …. BOŽE!!!!!
  Vsadila bych se, že o tomto perfektně vystihujícím článku Nova žádnou reportáž neudělá.
  NOVA JE JEN SNŮŠKA KECŮ!!!!!!! Jo a pozdravuju lidi, kteří první zavolají NOVU a poté teprve záchranáře!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 144. Se vším napsaným naprosto souhlasím, nova je břečka a měla by jít rychle ke dnu…resp. ještě rychleji, jejich „tvorba“ nestojí za nic, jak slyším znělku nejaké jejich játroviny kterou draze financují, místo aby pustili ve vosm pořádný film, ježí se mi vlasy na hlavě a hned šmatám po ovladači. Jinak drzost té paní (musím být slušný žel…) fialové, fakt harničí, bych ji vyvdl na chodbu a pořádně nafackoval, nemá základy slušného chování, šklebí se jako by zežrala citron…humus fakt že jo!!!!!

 145. Se vším napsaným naprosto souhlasím, nova je břečka a měla by jít rychle ke dnu…resp. ještě rychleji, jejich „tvorba“ nestojí za nic, jak slyším znělku nejaké jejich játroviny kterou draze financují, místo aby pustili ve vosm pořádný film, ježí se mi vlasy na hlavě a hned šmatám po ovladači. Jinak drzost té paní (musím být slušný žel…) fialové, fakt harničí, bych ji vyvdl na chodbu a pořádně nafackoval, nemá základy slušného chování, šklebí se jako by zežrala citron…humus fakt že jo!!!!!

 146. u nás doma jsme se na Noviny přestali dívat kvůli těm neustálým vraždám,únosům dětí atd.Dělalo se nám z toho už na blití. Teď u nás v tomto čase vede SG Atlantis a měnit už nebudem 🙂

 147. u nás doma jsme se na Noviny přestali dívat kvůli těm neustálým vraždám,únosům dětí atd.Dělalo se nám z toho už na blití. Teď u nás v tomto čase vede SG Atlantis a měnit už nebudem 🙂

 148. S celým článkem naprosto souhlasím.Už delší dobu zprávy na Nově nesleduji právě pro ten nechutný hyenismus, to není zpravodajství ale černá kronika, netaktně a naprosto necitlivě točená …

 149. S celým článkem naprosto souhlasím.Už delší dobu zprávy na Nově nesleduji právě pro ten nechutný hyenismus, to není zpravodajství ale černá kronika, netaktně a naprosto necitlivě točená …

 150. Lidičky co bláznite, vždyt Vás nikdo nenuti na TV Nova koukat.Máte spoustu jinejch programů tak se divejte na ně.Jo a reportáže jako je třeba potravinovej inspektor, nebo intervaly semaforu pro chodce který zde napadl filmovýfanoušek(zarytý), poukazuje co se jiným zdá jako banalita.Ale je pravda že by ty co jezdi auty a na přechodu začnou troubit na ty kteři prostě nemohou jit rychleji a ten interval prostě nestihaji, pak se nebudou muset točit takovéto reportáže.A taky až obchodni řetězce začnou ke svojim zaměstnancum měnit přistup STE LIDE a né STROJE pak i zboži které maji nastarosti bude o hodně lepši, zminovat jejich platy ani nemusim kdyby mohly chodily by domů bez platů.Tyto reportáže poukazuji na to co se tady všechno děje a nikdo to neřeši!!!!protože jeto každodeni problem a spousta lidi si už nato přivykla.

 151. No, máte pravdu…bohužel, ale všimla jsem si, že to není jen NOVA, čt 1 a jejich hlavní zprávy jsou taky ukrutné se svými živými vstupy, i když je tam znát letmá profesionalita a Prima se svými Krimy zprávami a Krimy + mi vadí stokrát více. Tam už je to o tom udělat z neštěstí největší senzaci…A všimli jste si, že to co nám zprávy, a to globálně, podávají nejsou informace, ale to co si o tom máme myslet??? Radši televizi nemám a můj život je šťastnější!!!

 152. No, máte pravdu…bohužel, ale všimla jsem si, že to není jen NOVA, čt 1 a jejich hlavní zprávy jsou taky ukrutné se svými živými vstupy, i když je tam znát letmá profesionalita a Prima se svými Krimy zprávami a Krimy + mi vadí stokrát více. Tam už je to o tom udělat z neštěstí největší senzaci…A všimli jste si, že to co nám zprávy, a to globálně, podávají nejsou informace, ale to co si o tom máme myslet??? Radši televizi nemám a můj život je šťastnější!!!

 153. Od te doby, kdy zavedli placeny TV archiv, prestal jsem Novu uplne sledovat.
  Prijde mi to, že cele vedeni Novy přešlo na TV Prima, ktera je uz nekolik let moji plnou nahradou Novy a troufnu si rict , že daleko lepší.
  Nic méně s reklamou taky už nešetří, hlavně v internetovem – archivním vysilaní, je ji až moc a to nemluvim o tom šílenem zvuku (nevyrovnane hlasitosti) v připade , že sledujete v noci třeba zprávy, tak je to tak vzbudit sousedy.

 154. Od te doby, kdy zavedli placeny TV archiv, prestal jsem Novu uplne sledovat.
  Prijde mi to, že cele vedeni Novy přešlo na TV Prima, ktera je uz nekolik let moji plnou nahradou Novy a troufnu si rict , že daleko lepší.
  Nic méně s reklamou taky už nešetří, hlavně v internetovem – archivním vysilaní, je ji až moc a to nemluvim o tom šílenem zvuku (nevyrovnane hlasitosti) v připade , že sledujete v noci třeba zprávy, tak je to tak vzbudit sousedy.

 155. ať si nova dělá zprávy jak chce. je to její věc za její peníze. když budou mít nulovou sledovanost, třeba se něco změní. horší je, že podobný klíč používá i čt placená z koncesionářských poplatků, jen je mnohem důmyslnější v tom, jak lidi paralyzovat a vyvolat v nich nezájem o veřejné dění:

  – kravina na rozjezd: města bojují o zákaz VLT (případně celých heren) – 1:20 (města bojují o zákaz VLT od vzniku VLT takže fakt horká novinka)
  – černá kronika: předávkovaná holka na maturiťáku – 8:12
  – extrémní počasí: silničáři si libují kolik tun posypového materiálu ušetřili – 2:20
  – ze zahraničí: hodní a mírumilovní syrští povstalci, kterým nikdo nedodává zbraně a neřídí je CIA pořád bojují proti zlé syrské vládě, které dodává zbraně rusko – 1:10 (o tom, že hodný povstalecký imám vyhlásil fatvu, ve které praví že znásilňovat ženy je správné pokud jsou to sunitky ani slovo)
  – z vidlákovaí – dva opilí mladíci, kteří vloni před dušičkama poničili hroby byli dopadeni – 2:05
  – celebrity – jeden ferda chtěl koupit ivetu bartošovou od druhýho ferdy za 150 táců – 1:30
  – zahraniční celebrity – papež se chystá sloužit velikonoční mši – 2:25
  – politicky korektní menšinová zpráva – cigánka nechtěla platit 13 tisíc za cimru 4x5m tak se odstěhovala z ubytovny a dostala od města byt 1:10
  – domácí politika – S karta – 1:55
  – “ – kauza rath – 2:15
  – “ – kauza bém – 0:50
  – “ – sněmovna jedná o schválení zákona číslo xxx – 0:10 (čeho se týká a jaký bude mít jeho schválení dopad už sem se nedozvěděl)
  – “ – zeman zve předsedu EU – 3:45 (čtyřminutová masáž o tom jak je EU super)
  – zahraniční politika – vyjádření předsedy EU k pozvání do čr – 1:20 (minutový chvalozpěv jak je super, že máme „konečně“ proevropského prezidenta)

  a tím máme za sebou 30 minut převratných novinek a následuje 15 minut sportu

  nikde ani slovo o chystané euroatlantické zóně, o víc jak rok trvajících demonstracích ve španělsku, o rasových nepokojích ve francii… tomu říkám „oběktivní zpravodajství“. nejenže to sledujeme, ale ještě si za to platíme.

 156. ať si nova dělá zprávy jak chce. je to její věc za její peníze. když budou mít nulovou sledovanost, třeba se něco změní. horší je, že podobný klíč používá i čt placená z koncesionářských poplatků, jen je mnohem důmyslnější v tom, jak lidi paralyzovat a vyvolat v nich nezájem o veřejné dění:

  – kravina na rozjezd: města bojují o zákaz VLT (případně celých heren) – 1:20 (města bojují o zákaz VLT od vzniku VLT takže fakt horká novinka)
  – černá kronika: předávkovaná holka na maturiťáku – 8:12
  – extrémní počasí: silničáři si libují kolik tun posypového materiálu ušetřili – 2:20
  – ze zahraničí: hodní a mírumilovní syrští povstalci, kterým nikdo nedodává zbraně a neřídí je CIA pořád bojují proti zlé syrské vládě, které dodává zbraně rusko – 1:10 (o tom, že hodný povstalecký imám vyhlásil fatvu, ve které praví že znásilňovat ženy je správné pokud jsou to sunitky ani slovo)
  – z vidlákovaí – dva opilí mladíci, kteří vloni před dušičkama poničili hroby byli dopadeni – 2:05
  – celebrity – jeden ferda chtěl koupit ivetu bartošovou od druhýho ferdy za 150 táců – 1:30
  – zahraniční celebrity – papež se chystá sloužit velikonoční mši – 2:25
  – politicky korektní menšinová zpráva – cigánka nechtěla platit 13 tisíc za cimru 4x5m tak se odstěhovala z ubytovny a dostala od města byt 1:10
  – domácí politika – S karta – 1:55
  – “ – kauza rath – 2:15
  – “ – kauza bém – 0:50
  – “ – sněmovna jedná o schválení zákona číslo xxx – 0:10 (čeho se týká a jaký bude mít jeho schválení dopad už sem se nedozvěděl)
  – “ – zeman zve předsedu EU – 3:45 (čtyřminutová masáž o tom jak je EU super)
  – zahraniční politika – vyjádření předsedy EU k pozvání do čr – 1:20 (minutový chvalozpěv jak je super, že máme „konečně“ proevropského prezidenta)

  a tím máme za sebou 30 minut převratných novinek a následuje 15 minut sportu

  nikde ani slovo o chystané euroatlantické zóně, o víc jak rok trvajících demonstracích ve španělsku, o rasových nepokojích ve francii… tomu říkám „oběktivní zpravodajství“. nejenže to sledujeme, ale ještě si za to platíme.

 157. Souhlasím se vším, co je napsáno. TV Nova už dávno nepodává seriózní zpravodajství. I když mě dění kolem docela zajímalo, teď přijde 19.00 hod. a vypínám televizi. Raději si přečtu zprávy na internetu, kde jsou zatím ještě fakta a ne srdcervoucí příběhy o lidském neštěstí podané jako ohromná senzace. Naše kultura jde díky působení takových informací do háje…..

 158. Souhlasím se vším, co je napsáno. TV Nova už dávno nepodává seriózní zpravodajství. I když mě dění kolem docela zajímalo, teď přijde 19.00 hod. a vypínám televizi. Raději si přečtu zprávy na internetu, kde jsou zatím ještě fakta a ne srdcervoucí příběhy o lidském neštěstí podané jako ohromná senzace. Naše kultura jde díky působení takových informací do háje…..

 159. Já také děkuji za tento článek, který mluví z hloubi mé duše. Fakt už mi leze krkem celá nova…. Jak překrucují, vykládají něco, co nemají ověřené, nebo fakticky podložené….lžou, nafukují, moderátoři ze zpráv v přímém přenosu mluví v děsuplné akci kadencí, že se mi zastavuje srdce, neschopni říct jednu větu tak, aby dávala smysl, a nejčastějším slovem je „eeeee“…. vytáčej mě debilní seriály, opakující se filmy 4x za rok, řvoucí reklama, nevidím na nově nic přínosného! Skončila jsem se sledováním všech kanálu, které nova provozuje. A fakt mě uklidňuje jen to vědomí, že na ni neplatím poplatky jako na ČT!!!!!!!

 160. Já také děkuji za tento článek, který mluví z hloubi mé duše. Fakt už mi leze krkem celá nova…. Jak překrucují, vykládají něco, co nemají ověřené, nebo fakticky podložené….lžou, nafukují, moderátoři ze zpráv v přímém přenosu mluví v děsuplné akci kadencí, že se mi zastavuje srdce, neschopni říct jednu větu tak, aby dávala smysl, a nejčastějším slovem je „eeeee“…. vytáčej mě debilní seriály, opakující se filmy 4x za rok, řvoucí reklama, nevidím na nově nic přínosného! Skončila jsem se sledováním všech kanálu, které nova provozuje. A fakt mě uklidňuje jen to vědomí, že na ni neplatím poplatky jako na ČT!!!!!!!

 161. Já tomu říkám „Televize HOVNA“ a na hovna se nedívám. O jejich TV programu nemám ani páru a to samé je i ze Schwarzenberg-Kalouskovo Veřejnoprávní televize, kterou ještě musíme platit z koncesionářských poplatků. TV HOVNA má svůj okruh pofiderních diváků jako je pofiderní sama TV HOVNA. Mrzí mne jen to, že můj koncesionářský poplatek, který musím ze zákona platit, končí v té odporné žumpě.

 162. Já tomu říkám „Televize HOVNA“ a na hovna se nedívám. O jejich TV programu nemám ani páru a to samé je i ze Schwarzenberg-Kalouskovo Veřejnoprávní televize, kterou ještě musíme platit z koncesionářských poplatků. TV HOVNA má svůj okruh pofiderních diváků jako je pofiderní sama TV HOVNA. Mrzí mne jen to, že můj koncesionářský poplatek, který musím ze zákona platit, končí v té odporné žumpě.

 163. Ještě bych chtěla k tomu článku dodat je to, že si mé 8 leté dítě jde pustit tv a pokud naskočí tv NOVA tak o peprné zážitky v 17:00 není nouze! Jednak, že tam po sobě skáčou dva nadržení, což by mělo být po 22:00 hodině, ale ty mordy a detaily, které ukazují no hnus největšího kalibru!!! Jednou jsem si osobně pustila tv a na nově samozřejmě vyšetřování vraždy a záběr na střeva, která lezla z lidského břicha…, je tohleto normální? A s tím máte úplnou pravdu, že se tv nova dokáže pitvat v bolesti druhých nekonečné hodiny, dny a troufla bych si i napsat že i týdny… :-/

 164. Ještě bych chtěla k tomu článku dodat je to, že si mé 8 leté dítě jde pustit tv a pokud naskočí tv NOVA tak o peprné zážitky v 17:00 není nouze! Jednak, že tam po sobě skáčou dva nadržení, což by mělo být po 22:00 hodině, ale ty mordy a detaily, které ukazují no hnus největšího kalibru!!! Jednou jsem si osobně pustila tv a na nově samozřejmě vyšetřování vraždy a záběr na střeva, která lezla z lidského břicha…, je tohleto normální? A s tím máte úplnou pravdu, že se tv nova dokáže pitvat v bolesti druhých nekonečné hodiny, dny a troufla bych si i napsat že i týdny… :-/

 165. Na zprávy TV Nova a rovněž i TV Prima jsme s manželem přestali koukat úplně asi tak před půl rokem. Tenkrát přetekl náš pohár trpělivosti. Nebylo dne, kdy bychom kvůli dětem nemuseli vypínat zvuk nebo rovnou přepínat na jiný kanál, kvůli barvitě líčeným vraždám, dopravním nehodám a jiným krvíprolitých reportáží. Přepnuli jsme párkrát, až nás to přestalo bavit. Od té doby na zprávy nekoukáme vůbec a žije se nám líp :-). Když náhodou dvakrát do měsíce zprávy pustíme, pak je to, světe div se, ČT1. I tam se najdou mouchy, ale alespoň nejsou vraždy hlavní zprávou dne, moderátoři se tak nějak poslouchají líp a když už prezentují nějaké „krvavé“ téma, tak s úctou, bez dramatické hudby, animovaných titulků a po dobu nezbytně nutnou. Takže s článkem naprosto souhlasím a takovým zprávám jako jsou na TV Nova a Prima přeju víc takových diváků jako jsme my 😉

 166. manipulují se všemi……………… a srance jsou ty jejich dceřiné TV smíchov, telka a atd… kdo se může ještě dívat na takové výplachy???????????????

 167. manipulují se všemi……………… a srance jsou ty jejich dceřiné TV smíchov, telka a atd… kdo se může ještě dívat na takové výplachy???????????????

 168. ještě je bomba jak ukážou mrtvolu pod igelitem nebo v autě a neupozorní, ale jak je tam mrtvá ovečka kterou zakousl pes tak upozorňuji, že následující záběry budou drastické !

 169. ještě je bomba jak ukážou mrtvolu pod igelitem nebo v autě a neupozorní, ale jak je tam mrtvá ovečka kterou zakousl pes tak upozorňuji, že následující záběry budou drastické !

 170. Já teda nevidím rozdíl jak v Nově, tak Primě, obě jsou komerční televize, obě plné nesmyslů, dneska se nedá dívat ani na jednu… Jsem ráda, že na televizi nemám tolik času 🙂

 171. Já teda nevidím rozdíl jak v Nově, tak Primě, obě jsou komerční televize, obě plné nesmyslů, dneska se nedá dívat ani na jednu… Jsem ráda, že na televizi nemám tolik času 🙂

 172. Nova se stala strašně komerčním programem, ve kterém z lidí dělají totální idioty. Pozůstalým v případě smrti někoho (ať už z rodiny nebo přátel) kladou dost nemístné a zbytečné otázky a přiživují se na cizím neštěstí. TV Novu bych přirovnala k Blesku… jen bulvár, kecy…. ptát se po smrti dívky její matky jak se cítí…. jenom HYENY.

 173. Nova se stala strašně komerčním programem, ve kterém z lidí dělají totální idioty. Pozůstalým v případě smrti někoho (ať už z rodiny nebo přátel) kladou dost nemístné a zbytečné otázky a přiživují se na cizím neštěstí. TV Novu bych přirovnala k Blesku… jen bulvár, kecy…. ptát se po smrti dívky její matky jak se cítí…. jenom HYENY.

 174. Podle mého názoru s touto televizí obecně klesla úroveň poctivého „řemesla“…. když úplně pominu obsah, nehodlám se smířit s vadami řeči, příšernými intonacemi, zvrácenou češtinou a stovkami TELEbrit! Ovšem na druhou stranu, DÍKY TÉTO TELEVIZNÍ STANICI JSEM PŘESTAL SLEDOVAT TELEVIZI, což chápu, jako SILNĚ POZITIVNÍ 🙂

 175. Podle mého názoru s touto televizí obecně klesla úroveň poctivého „řemesla“…. když úplně pominu obsah, nehodlám se smířit s vadami řeči, příšernými intonacemi, zvrácenou češtinou a stovkami TELEbrit! Ovšem na druhou stranu, DÍKY TÉTO TELEVIZNÍ STANICI JSEM PŘESTAL SLEDOVAT TELEVIZI, což chápu, jako SILNĚ POZITIVNÍ 🙂

 176. Je to bohužel pravda. a tak já už od ledna na zprávy na žádné stanici nekoukám. poslechnu při cestách v radiu co se kde děje a pokud chci vědět víc ta video reportáž najdu na seznam.cz nebo idnes.cz nebo tady 🙂 a řeknu vám – sám za sebe – že bez těch zpráv si i tak člověk užije vlastních starostí radostí a stresů až dost. tak to je za mne. díky za článek. petr

 177. Je to bohužel pravda. a tak já už od ledna na zprávy na žádné stanici nekoukám. poslechnu při cestách v radiu co se kde děje a pokud chci vědět víc ta video reportáž najdu na seznam.cz nebo idnes.cz nebo tady 🙂 a řeknu vám – sám za sebe – že bez těch zpráv si i tak člověk užije vlastních starostí radostí a stresů až dost. tak to je za mne. díky za článek. petr

 178. Televize mě už tak otrávila, že si raději filmy zhlédnu hlavně bez reklam na internetu a zprávy se dovídám na novinkách.cz, nebo jiných, ale rovněž na internetu. Jak na zprávy, tak na filmy s reklamami se nedá dívat. A to platí o všech. Navíc, když jsem již několikkrát psala věc, ve které by lidi opravdu potřebovali pomoci – Reportéři na vaší straně, tak si to na Nově projistotu ani nepřečeli.

 179. Televize mě už tak otrávila, že si raději filmy zhlédnu hlavně bez reklam na internetu a zprávy se dovídám na novinkách.cz, nebo jiných, ale rovněž na internetu. Jak na zprávy, tak na filmy s reklamami se nedá dívat. A to platí o všech. Navíc, když jsem již několikkrát psala věc, ve které by lidi opravdu potřebovali pomoci – Reportéři na vaší straně, tak si to na Nově projistotu ani nepřečeli.

 180. Novu nesleduji vůbec, a zprávy v televizi nesleduji už tak 3 roky. Někde jsem ale četla, že ve zprávávch na nově vyšla informace, že Elička Bučková má anorexii,(!!) a otázka reportéra „jaká je nálada po pohřbu“mě taky dostala!!!

 181. Novu nesleduji vůbec, a zprávy v televizi nesleduji už tak 3 roky. Někde jsem ale četla, že ve zprávávch na nově vyšla informace, že Elička Bučková má anorexii,(!!) a otázka reportéra „jaká je nálada po pohřbu“mě taky dostala!!!

 182. Nejhorší je, že ať už jsou ty zprávy jakkoliv děsné, tak polovina populace sledující televizní noviny to bere moc vážně. Co Novou řečeno jest, je pravda konečná a neodvratná. Solidní zpravodajství se bohužel v této republice nenosí už ani na veřejnoprávní stanici. Děkuji tedy za internet a dostupnost informací na něm.

 183. Nejhorší je, že ať už jsou ty zprávy jakkoliv děsné, tak polovina populace sledující televizní noviny to bere moc vážně. Co Novou řečeno jest, je pravda konečná a neodvratná. Solidní zpravodajství se bohužel v této republice nenosí už ani na veřejnoprávní stanici. Děkuji tedy za internet a dostupnost informací na něm.

 184. Nova, Prima.seznam.cz, centrum.cz .. . denno denně bludy, zastrašování a děšení lidí . . . je tomu už pár let, co jsem přestal hltat tyto nesmysly.Jen občas juknu po očku a zasměju se, čekám kdy to skončí. Ono se to blíží, díky jejich reportážím, objevům, si sami podkopávaj větev.Pokud lidi nebudou úplně lhostejní a přestanou se nechávat ovlivnovat politikou „gangu“ a „centralismu“.Tak ty sračky skončí tam, kam patří , do žumpy a zapomnění . . .

 185. Nova, Prima.seznam.cz, centrum.cz .. . denno denně bludy, zastrašování a děšení lidí . . . je tomu už pár let, co jsem přestal hltat tyto nesmysly.Jen občas juknu po očku a zasměju se, čekám kdy to skončí. Ono se to blíží, díky jejich reportážím, objevům, si sami podkopávaj větev.Pokud lidi nebudou úplně lhostejní a přestanou se nechávat ovlivnovat politikou „gangu“ a „centralismu“.Tak ty sračky skončí tam, kam patří , do žumpy a zapomnění . . .

 186. Pro mne je nova „netelevize“, má televizní „nenoviny“ nic zajímavého stejně jako BLES – když se k němu dostanu, stačí si přečíst nadpisy a mám přehled co je ve článku – nic. prázdno, jen zakydávání mozku informacemi o ho*ně.:-)

 187. Pro mne je nova „netelevize“, má televizní „nenoviny“ nic zajímavého stejně jako BLES – když se k němu dostanu, stačí si přečíst nadpisy a mám přehled co je ve článku – nic. prázdno, jen zakydávání mozku informacemi o ho*ně.:-)

 188. Televizní noviny jsem neviděla řadu let, dlouho jsem se dívala spíše na ČT1, jenže pak jsem zjistila, že ani ta nemá nejpřesnější zprávy, i když se tváří velice fundovaně. U všech zpráv je třeba číst mezi řádky a vytvořit si vlastní názor. Nicméně Nova je tak neprofesionální a ubohá, že nevydržím ani pět vteřin.

 189. Televizní noviny jsem neviděla řadu let, dlouho jsem se dívala spíše na ČT1, jenže pak jsem zjistila, že ani ta nemá nejpřesnější zprávy, i když se tváří velice fundovaně. U všech zpráv je třeba číst mezi řádky a vytvořit si vlastní názor. Nicméně Nova je tak neprofesionální a ubohá, že nevydržím ani pět vteřin.

 190. naprosto souhlasim, jednou takhle vecer uz me to dozralo a celej ricnej jsem letel k PC a psal Nove ve slusnosti co to vysila za hovadiny, ze jsem je bral vzdy za oblibenou stanici, ale jejich vecerni zpravy mi davaji tolik zlosti, ze v 19:30 povinne prepiname kamkoliv jinam a nebyt zenskych serialu jako je Ulice, Ordinace tak si celou slavnou Novu ulozim na 166 program, kam bych prepinanim dalkoveho ovladace ani nedosel.
  Zrejme cela Nova nema finance nato najmout kvalitni zurnalisty, kteri by umeli pripravit zajimave a prinosne zpravodajstvi.
  Cele Nove k dalsim narozeninam preji at se vzmatori a neco se sebou udela a nebo at to zabali, alespon by tak uvolnila vysilaci prostor pro kvalitnejsi konkurencni a nebojim se rici prinosnejsi TV stanici.

 191. naprosto souhlasim, jednou takhle vecer uz me to dozralo a celej ricnej jsem letel k PC a psal Nove ve slusnosti co to vysila za hovadiny, ze jsem je bral vzdy za oblibenou stanici, ale jejich vecerni zpravy mi davaji tolik zlosti, ze v 19:30 povinne prepiname kamkoliv jinam a nebyt zenskych serialu jako je Ulice, Ordinace tak si celou slavnou Novu ulozim na 166 program, kam bych prepinanim dalkoveho ovladace ani nedosel.
  Zrejme cela Nova nema finance nato najmout kvalitni zurnalisty, kteri by umeli pripravit zajimave a prinosne zpravodajstvi.
  Cele Nove k dalsim narozeninam preji at se vzmatori a neco se sebou udela a nebo at to zabali, alespon by tak uvolnila vysilaci prostor pro kvalitnejsi konkurencni a nebojim se rici prinosnejsi TV stanici.

 192. jednou varovali, před vysokou biozátěží v následující dnech, tzn. staří a nemocní si mají dávat pozor, neboť by mohli pociťovat velmi nepříjemný pocit diskomfortu… a tak byla přiléhavá přezdívka na světě : hele přepni to na TV Velmi Nepřijemný Pocit Diskomfortu

 193. jednou varovali, před vysokou biozátěží v následující dnech, tzn. staří a nemocní si mají dávat pozor, neboť by mohli pociťovat velmi nepříjemný pocit diskomfortu… a tak byla přiléhavá přezdívka na světě : hele přepni to na TV Velmi Nepřijemný Pocit Diskomfortu

 194. Televizní noviny a Nova samotná mi přijde, jako by se stébla chytala… od doby, co existuje Prima a jejich Love, Cool a Zoom tak je nova v prdelce jak Baťa s dřevákama…. Tuto stanici zásadně nezapínám, nesleduji a jen velmi vyjímečně si pustím něco, co na této debilní stanici dávají… realitou je, že se jedná převážně o filmy, které si nova dovolí nazvat megafilmy… No, ale určitě ta jednodušší část populace zaplatí, aby se Borhyová nechávala líčit jako k*rva a (G)Ray si mohl hrát na boha při řízení lidí a jejich reportáží :DD

 195. Televizní noviny a Nova samotná mi přijde, jako by se stébla chytala… od doby, co existuje Prima a jejich Love, Cool a Zoom tak je nova v prdelce jak Baťa s dřevákama…. Tuto stanici zásadně nezapínám, nesleduji a jen velmi vyjímečně si pustím něco, co na této debilní stanici dávají… realitou je, že se jedná převážně o filmy, které si nova dovolí nazvat megafilmy… No, ale určitě ta jednodušší část populace zaplatí, aby se Borhyová nechávala líčit jako k*rva a (G)Ray si mohl hrát na boha při řízení lidí a jejich reportáží :DD

 196. Všichni o těch sračkách víme.To znamená ,že se na ně díváme a Nova tím plní svoji zadanou úlohu. Vymývat nám mozky a pořád dokola oblbovat mysl.Opravdu jediná možnost-nedívat se.

 197. Všichni o těch sračkách víme.To znamená ,že se na ně díváme a Nova tím plní svoji zadanou úlohu. Vymývat nám mozky a pořád dokola oblbovat mysl.Opravdu jediná možnost-nedívat se.

 198. doporučuji přidat : 11.10 byla v hlavních zprávách zpráva o psu jež zaútočil na maminku s kočárekm, ta musela kočárek odstrčit ! (nic se nestalo) majitel měl vysoký plot, který pes asi přeskočil, pak byly záběry na brutálního psa, jež si na pozemku hrál a vrtěl ocasem 🙂 další reportáž byla snad téže den nebo kdy, z tragédie na rallye v lopeníku – TV nova uvedla zkušeného jezdce rallye Jana Pelecha. Záhy bylo zjištěno, že tento dle TV Nova zkušený jezdec rallye nikdy nevlastnil jezdeckou licenci (tudíž nikdy nejel rallye a TV nova si ho snad vyhrabala v nějaké hospodě či kde… souhlasím s Vámi, TV nova je hrůza

 199. doporučuji přidat : 11.10 byla v hlavních zprávách zpráva o psu jež zaútočil na maminku s kočárekm, ta musela kočárek odstrčit ! (nic se nestalo) majitel měl vysoký plot, který pes asi přeskočil, pak byly záběry na brutálního psa, jež si na pozemku hrál a vrtěl ocasem 🙂 další reportáž byla snad téže den nebo kdy, z tragédie na rallye v lopeníku – TV nova uvedla zkušeného jezdce rallye Jana Pelecha. Záhy bylo zjištěno, že tento dle TV Nova zkušený jezdec rallye nikdy nevlastnil jezdeckou licenci (tudíž nikdy nejel rallye a TV nova si ho snad vyhrabala v nějaké hospodě či kde… souhlasím s Vámi, TV nova je hrůza

 200. Novu jsem přestal sledovat poté, co během cyklistického závodu na olympiádě v Londýně křivě obvinili Romana Kreuzigera, že ve finiši pomáhal Vinokurovovi tím, že brzdil skupinu pronásledovatelů.. Něco takového mohou ze sebe vypotit jen senzace chtiví amatéři co o cyklistice nic neví…

 201. Novu jsem přestal sledovat poté, co během cyklistického závodu na olympiádě v Londýně křivě obvinili Romana Kreuzigera, že ve finiši pomáhal Vinokurovovi tím, že brzdil skupinu pronásledovatelů.. Něco takového mohou ze sebe vypotit jen senzace chtiví amatéři co o cyklistice nic neví…

 202. NOVA byla NOVOU za Železného, kdy chtěla být nejlepší komerční televizí. Od té doby však uplynulo spousta let a NOVA se stála bulvární televizí, kdy hrají prim zcela primitivní seráiály, hloupé zprávy a hlavně zcela zbytečné televize (Fanda, Telka). NOVA je ted zcela nejhorší televize v porovnání s českou a Primou a těžko někdy bude lepší, pokud nezmění systém.

 203. NOVA byla NOVOU za Železného, kdy chtěla být nejlepší komerční televizí. Od té doby však uplynulo spousta let a NOVA se stála bulvární televizí, kdy hrají prim zcela primitivní seráiály, hloupé zprávy a hlavně zcela zbytečné televize (Fanda, Telka). NOVA je ted zcela nejhorší televize v porovnání s českou a Primou a těžko někdy bude lepší, pokud nezmění systém.

 204. Chvilku jsem přemýšlel, co může být horší než Televizní noviny na Nově. Pak mi stačilo chvilku sledovat TV Novu, kde se právě vysílala asi dvacátá verze SuperStar. Nevěřil jsem, že může být TV Nova ještě silnější v tom, co dělá. Ale opak je pravdou. Co přijde příště? Ještě novější éra nové éry SuperStar? Nechápal jsem, proč ten pořad může trvat tak dlouho? Ale po dvaceti minutách, kdy tam zazpívali dva lidé úryvek z písničky (více jak 3 minuty to netrvalo), mezi to střihli 2 reklamy a ještě stačili informovat o tom, že můžu vyhrát nějaké mobilní telefony apod., jen, když jim pošlu smsku, mi to docvaklo. Děkuji autorovi za článek! A jako skvělý námět na reportáž pro TV Nova bych viděl v následujícím videu… http://www.youtube.com/watch?v=xbE_JkJYG_o

 205. Chvilku jsem přemýšlel, co může být horší než Televizní noviny na Nově. Pak mi stačilo chvilku sledovat TV Novu, kde se právě vysílala asi dvacátá verze SuperStar. Nevěřil jsem, že může být TV Nova ještě silnější v tom, co dělá. Ale opak je pravdou. Co přijde příště? Ještě novější éra nové éry SuperStar? Nechápal jsem, proč ten pořad může trvat tak dlouho? Ale po dvaceti minutách, kdy tam zazpívali dva lidé úryvek z písničky (více jak 3 minuty to netrvalo), mezi to střihli 2 reklamy a ještě stačili informovat o tom, že můžu vyhrát nějaké mobilní telefony apod., jen, když jim pošlu smsku, mi to docvaklo. Děkuji autorovi za článek! A jako skvělý námět na reportáž pro TV Nova bych viděl v následujícím videu… http://www.youtube.com/watch?v=xbE_JkJYG_o

 206. A ještě si zapomněl na naprosto objektivní sportoví zprávy s nejdůležitější událostí dne „blbcem na konec,,. A nejhorší na tom všem je, že lidi se na to dívají a věří tomu.

 207. A ještě si zapomněl na naprosto objektivní sportoví zprávy s nejdůležitější událostí dne „blbcem na konec,,. A nejhorší na tom všem je, že lidi se na to dívají a věří tomu.

 208. už minimálně 3-4 roky nemám televizi a je mi skvěle 😀 po tel. novinách, pravda, většinou těch Nováckých, jsem byl vždycky z půlky v depresi a z druhé půlky jsem byl rozčílen na celý svět. Pak mě začali unavovat ty jejich stupidní reportáže, z hudebním podkresem z různých filmů (v článku zmíněno jméno Hanse Zimmera), nejhorší je hudba z Requiem za sen. Slovo hyenismus sedí.

 209. už minimálně 3-4 roky nemám televizi a je mi skvěle 😀 po tel. novinách, pravda, většinou těch Nováckých, jsem byl vždycky z půlky v depresi a z druhé půlky jsem byl rozčílen na celý svět. Pak mě začali unavovat ty jejich stupidní reportáže, z hudebním podkresem z různých filmů (v článku zmíněno jméno Hanse Zimmera), nejhorší je hudba z Requiem za sen. Slovo hyenismus sedí.

 210. úžasná byla taky strašně důležitá zpráva, že se Michaela Ochotská rozešla s Exnerem….když už řeší i osobní život svých moderátorů v hlavním zpravodajství, tak nemám opravdu slov…

 211. úžasná byla taky strašně důležitá zpráva, že se Michaela Ochotská rozešla s Exnerem….když už řeší i osobní život svých moderátorů v hlavním zpravodajství, tak nemám opravdu slov…

 212. Děkuji za autorův článek! To, co dávají, jsou plody největšího kalibru, a velmi mě udivuje, jak že všeho dokážou udělat dramá největší. Jedním slovem – HNUS NEJVĚTŠÍHO KALIBRU! opravdu nechápu, kdo tohle může vůbec odsouhlasit to pustit ven. Je to velmi smutné.
  Ale k moji zkušenosti – zrovna nedávno to bylo, kdy u nás o půl 1 v poledne, v neděli, po obědě, někdo klepal… příteli se stala vcelku smutná věc a u nás, kdo jiný, TV NOVA. Aneb, milujeme špatně věci a ty chceme poustet ven. I přes to, že řekl, že k tomu nechce podávat žádné informace, a že nechce být natáčen ( a to e ptal, jestli natáčen je, a bylo mu řečeno, že nikoliv), tak k našemu překvapení natáčen BYL, a ještě jednou, přes vyslovený zákaz, že natáčen být nechce! To, co Tv Nova předvádí, je absolutní hnus, toho, koho dosahuje, je ubohé (viz. Nová moderátorka pocasi ve Snidani je bývala playmate z Playboy, tak kde sakra jsme? Opravdu nechápe, kdo tyhle „zprávy“ může ještě sledovat. Chtělo by to asi nějakou petici a demonstraci, či co. Je to smutné. Toť radši vše, rozčílila jsem se už dost…

 213. Děkuji za autorův článek! To, co dávají, jsou plody největšího kalibru, a velmi mě udivuje, jak že všeho dokážou udělat dramá největší. Jedním slovem – HNUS NEJVĚTŠÍHO KALIBRU! opravdu nechápu, kdo tohle může vůbec odsouhlasit to pustit ven. Je to velmi smutné.
  Ale k moji zkušenosti – zrovna nedávno to bylo, kdy u nás o půl 1 v poledne, v neděli, po obědě, někdo klepal… příteli se stala vcelku smutná věc a u nás, kdo jiný, TV NOVA. Aneb, milujeme špatně věci a ty chceme poustet ven. I přes to, že řekl, že k tomu nechce podávat žádné informace, a že nechce být natáčen ( a to e ptal, jestli natáčen je, a bylo mu řečeno, že nikoliv), tak k našemu překvapení natáčen BYL, a ještě jednou, přes vyslovený zákaz, že natáčen být nechce! To, co Tv Nova předvádí, je absolutní hnus, toho, koho dosahuje, je ubohé (viz. Nová moderátorka pocasi ve Snidani je bývala playmate z Playboy, tak kde sakra jsme? Opravdu nechápe, kdo tyhle „zprávy“ může ještě sledovat. Chtělo by to asi nějakou petici a demonstraci, či co. Je to smutné. Toť radši vše, rozčílila jsem se už dost…

 214. … koukával jsem rád na zprávy na nově, ale už je to opravdu bulvár a vše je velmi výstižně popsáno v příspěvku – dnes běžně v půběhu zpráv (od 19:00 do 20:10) poměrně často přepínám mezi třemi kanály, které zprávy vysílají …

 215. … koukával jsem rád na zprávy na nově, ale už je to opravdu bulvár a vše je velmi výstižně popsáno v příspěvku – dnes běžně v půběhu zpráv (od 19:00 do 20:10) poměrně často přepínám mezi třemi kanály, které zprávy vysílají …

 216. Naštěstí se na Novu nekoukám, televizi jsem si odmítl pořídit, takže Novu jen občas musím u příbuzných přetrpět. Po pár minutách odcházím s výmluvou na záchod, protože vidím rudě. Stačilo mi i to, co někdo nasdílí z tn.cz – srdceryvné články o lidských neštěstích – většinou soukromých, kde z nich beznaděj přímo sálá. Tohle už není novinařina, ale hyenismus.

 217. Naštěstí se na Novu nekoukám, televizi jsem si odmítl pořídit, takže Novu jen občas musím u příbuzných přetrpět. Po pár minutách odcházím s výmluvou na záchod, protože vidím rudě. Stačilo mi i to, co někdo nasdílí z tn.cz – srdceryvné články o lidských neštěstích – většinou soukromých, kde z nich beznaděj přímo sálá. Tohle už není novinařina, ale hyenismus.

 218. nezbývá než souhlasit, sám jsem byl svědky hned několika událostí, které proběhly v naprostém klidu akdyž jsem následně zjistil co z toho televize a tisk následně udělaly za federální případ, tak jsem se musel prostě jenom smát

 219. nezbývá než souhlasit, sám jsem byl svědky hned několika událostí, které proběhly v naprostém klidu akdyž jsem následně zjistil co z toho televize a tisk následně udělaly za federální případ, tak jsem se musel prostě jenom smát

 220. Zrovna včera jsem se na toto téma bavila s kámoškou. A s autorem článku naprosto souhlasím. Televizní noviny na Nově doma nesledujeme. A modetátoři sportu děs a hrůza, zajímalo by mě, jaké sporty provozují. Spíš se hodí na módní pola :-(((((

 221. Zrovna včera jsem se na toto téma bavila s kámoškou. A s autorem článku naprosto souhlasím. Televizní noviny na Nově doma nesledujeme. A modetátoři sportu děs a hrůza, zajímalo by mě, jaké sporty provozují. Spíš se hodí na módní pola :-(((((

 222. Viz. start wars a dabing, slyšeli jste dabin taky od nich na návrat růžového pantera? chtělo se mi zvracet, bože ti to tak dojeb..i až se člověku nechce věřit!!!
  Blbec jsem si před rokem koupil DVDčko, no letělo do šuplete a já si na netu stáhnul to co kdysi dávala československá televize a pohádka, takhle to mám rád….když to neumí at se na to proboha vydělají!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 223. Viz. start wars a dabing, slyšeli jste dabin taky od nich na návrat růžového pantera? chtělo se mi zvracet, bože ti to tak dojeb..i až se člověku nechce věřit!!!
  Blbec jsem si před rokem koupil DVDčko, no letělo do šuplete a já si na netu stáhnul to co kdysi dávala československá televize a pohádka, takhle to mám rád….když to neumí at se na to proboha vydělají!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 224. Článek výborný, až se divím, že to někdo nenapsal dříve. Škoda jen, že to není na nějakém více čtivém webu (třeba tn.cz 😀 ) aby se to víc dostalo do podvědomí. Jinak na zprávy jsme koukali dřív, většinou Nova, někdy Prima. Ale poslední dobou je to fakt moc, ze čtvrtiny bulvár, z poloviny reportáže, které dávají 14 dní, většinou o úmrtí, až se divím, že se s nimi z rodiny vůbec baví. A do toho všeho živé vstupy, kecy o ničem, akorát zprávy natahujou. Mohlo to být za čtvrt hoďky odbyté, NE, Nova to musí ještě prodloužit na víc jak 45 minut. Nezlobte se na mě, já mám svůj čas rád.

 225. Článek výborný, až se divím, že to někdo nenapsal dříve. Škoda jen, že to není na nějakém více čtivém webu (třeba tn.cz 😀 ) aby se to víc dostalo do podvědomí. Jinak na zprávy jsme koukali dřív, většinou Nova, někdy Prima. Ale poslední dobou je to fakt moc, ze čtvrtiny bulvár, z poloviny reportáže, které dávají 14 dní, většinou o úmrtí, až se divím, že se s nimi z rodiny vůbec baví. A do toho všeho živé vstupy, kecy o ničem, akorát zprávy natahujou. Mohlo to být za čtvrt hoďky odbyté, NE, Nova to musí ještě prodloužit na víc jak 45 minut. Nezlobte se na mě, já mám svůj čas rád.

 226. Naprosto se s Tvými názory a článkem ztotožňuji. Novu sleduju už minimálně, jen semtam nějaký zahraniční seriál a Televizní Noviny už nevím, jak dlouho, vůbec. Ale bude to už v řádu let. A když na ně náhodou přepnu, vydržím to pár vteřin, maximálně minut.Nedá se to poslouchat. Neskutečná masáž Voyo.cz a TN.cz, už jsem na tato slova začínal byt jednu dobu alergický. A jejich slavná Telka? Škoda mluvit…!

 227. Naprosto se s Tvými názory a článkem ztotožňuji. Novu sleduju už minimálně, jen semtam nějaký zahraniční seriál a Televizní Noviny už nevím, jak dlouho, vůbec. Ale bude to už v řádu let. A když na ně náhodou přepnu, vydržím to pár vteřin, maximálně minut.Nedá se to poslouchat. Neskutečná masáž Voyo.cz a TN.cz, už jsem na tato slova začínal byt jednu dobu alergický. A jejich slavná Telka? Škoda mluvit…!

 228. nekoukám od té doby co dávají rozhovory s rodiči po mrtvých dívkách a nebo s rodiči vraha a nebo pohřby z těchto velmi smutných situací doprovázené hudbou z velkofilmů……pro mě tímto neetickým přístupem skončili!

 229. Naprosto souhlasím. Je to jejich nová strategie, útočit na city diváků. Nesmíme také zapomínat na krutý životní příěh nějakého postiženého dítěte, kterých je na celém světě spousta, a samozřejmě zvířátko na konec. Vše je podbarveno 100% tématickou hudbou, která nám vhání slzy do očí nebo naopak zvedá husí kůži. Ještě že tam máme moderátorku Lucii Borhyjovou, opět jistě v zajímavém oděvu, zapůjčeného z kostimérny filmu Discopříběh, která nám svým úsměvem dokáže povykládat informace o vraždě jako Večerníček. A je toho spousta. Ne, jenom TN. Třeba Rady ptáka Loskutáka, Ordinace, kdy jsou scény točeny na poprvé, proto to tak vypadá, reklamy ke konci filmu, šíleně vtipní moderátoři Snídaně s Novou, 5 a více kriminálek za den, které už nikoho nebaví, několik „neuvěřitelných“ nováckých seriálů, při kterých mi vstávají vlasy na hlavě (hlavně Gympl a Ordinačka). Zlatá ČT1!!!!!!!!!!!!!!! Lidi, udělejte s tou Novou něco, nebo nám vymyje mozky! Prostě se na ni nedívejte!!!!

 230. nekoukám od té doby co dávají rozhovory s rodiči po mrtvých dívkách a nebo s rodiči vraha a nebo pohřby z těchto velmi smutných situací doprovázené hudbou z velkofilmů……pro mě tímto neetickým přístupem skončili!

 231. Naprosty souhlas. Diky za tento clanek. Zpravy obecne v ceskych televizich jsou o tom, kdo kde nasel prvni houbu v lese, kdo kde koho prejel, ale clovek se nic nedovi. Uz par let sleduju jedine zpravy ze zahranicnich tv, kde se paradoxne dozvim o CR vic nez z nasich stanic..

 232. Naprosty souhlas. Diky za tento clanek. Zpravy obecne v ceskych televizich jsou o tom, kdo kde nasel prvni houbu v lese, kdo kde koho prejel, ale clovek se nic nedovi. Uz par let sleduju jedine zpravy ze zahranicnich tv, kde se paradoxne dozvim o CR vic nez z nasich stanic..

 233. Ale zase je pravda, že když se nebudeme chtít dívat na Novu, tak se prostě dívat nebudeme a může nám to být jedno. Ti se živí sami a potřebujou akorát sledovanost, proto tam dávají sračky, kterýma se zavděčí ovcím. Českou televizi všichni platíme a je jedno jestli tam Voldánová sedí na saních.

 234. Ale zase je pravda, že když se nebudeme chtít dívat na Novu, tak se prostě dívat nebudeme a může nám to být jedno. Ti se živí sami a potřebujou akorát sledovanost, proto tam dávají sračky, kterýma se zavděčí ovcím. Českou televizi všichni platíme a je jedno jestli tam Voldánová sedí na saních.

 235. přestala jsem jejich „zprávy“ sledovat asi před 2 roky, ani už nemám televizi, na co taky,že?Nedávno jsem náhodou se na návštěvě připletla ke sledování tzv, zpáv a kdyby ten přijímač byl můj, riskoval by „letecký den“.Hromada sraček a hodnota reportáží hluboko pod bodem mrazu..

 236. přestala jsem jejich „zprávy“ sledovat asi před 2 roky, ani už nemám televizi, na co taky,že?Nedávno jsem náhodou se na návštěvě připletla ke sledování tzv, zpáv a kdyby ten přijímač byl můj, riskoval by „letecký den“.Hromada sraček a hodnota reportáží hluboko pod bodem mrazu..

 237. Jediná a účinná pomoc je nedívat se a přesvědčit o tom své známé.Ďívat se převážně na Novu,to může jen duševně plochý člověk s podprůměrným IQ.Vyřaďte ji ze své nabídky programů -a je to!A sdílejte!O tom,jak Nova ničí dětskou duši psalo už spoustu lidí.Necháte-li působit bez selekce tyto a jim podobné stanice na dítě ,máte zaručeně doma dalšìho psychopata o kterých Nova tak ráda informuje.

 238. Jediná a účinná pomoc je nedívat se a přesvědčit o tom své známé.Ďívat se převážně na Novu,to může jen duševně plochý člověk s podprůměrným IQ.Vyřaďte ji ze své nabídky programů -a je to!A sdílejte!O tom,jak Nova ničí dětskou duši psalo už spoustu lidí.Necháte-li působit bez selekce tyto a jim podobné stanice na dítě ,máte zaručeně doma dalšìho psychopata o kterých Nova tak ráda informuje.

 239. konečně 🙂 jsem ráda, že na to konečně někdo poukázal…. 🙂 já pro změnu velmi miluju pana potravinového inšpektora!!!! a to i proto, že pracuji v jednom z řetězců, které on tak rád navštěvuje… podle jeho reportáží, děláme hovno, za všechno můžem, schválně okrádáme, schválně nabízíme plesnivou zeleninu a ještě nám to nejspíš dělá radost…40 minut se rochní v bednách ovoce a zeleniny, zahraje si – „oslíčku otřes se“ s každou krabičkou jahod, malin, cherry rajčátek apod, aby našel 4 věci, které ani na kameru neukáže – okecá to stylem – hnus, fuj a to si dělaj srandu – a na nově je to nakonec dvou minutová reportáž – přišel sem, viděl sem a okamžitě sem našel – jen sem do toho šáhnul – světe div se!!

 240. konečně 🙂 jsem ráda, že na to konečně někdo poukázal…. 🙂 já pro změnu velmi miluju pana potravinového inšpektora!!!! a to i proto, že pracuji v jednom z řetězců, které on tak rád navštěvuje… podle jeho reportáží, děláme hovno, za všechno můžem, schválně okrádáme, schválně nabízíme plesnivou zeleninu a ještě nám to nejspíš dělá radost…40 minut se rochní v bednách ovoce a zeleniny, zahraje si – „oslíčku otřes se“ s každou krabičkou jahod, malin, cherry rajčátek apod, aby našel 4 věci, které ani na kameru neukáže – okecá to stylem – hnus, fuj a to si dělaj srandu – a na nově je to nakonec dvou minutová reportáž – přišel sem, viděl sem a okamžitě sem našel – jen sem do toho šáhnul – světe div se!!

 241. Mám nejradši zprávy na tv Prima. To hlavní vám řeknou během půl hodinky a pak už je jen na vás, jestli budete koukat dál, na jejich další zpravodajské relace, nebo to přepnete na jiný program? Ta zprávy Tv Nova nekoukám už hezkých pár roků. Vůbec mě Televizní noviny na Tv Nova nebaví a hlavně nejsou aktuální. Jsem v tomto směru velkým odpůrcem jejich „zpravodajství“, jak tomu oni říkají.

 242. Mám nejradši zprávy na tv Prima. To hlavní vám řeknou během půl hodinky a pak už je jen na vás, jestli budete koukat dál, na jejich další zpravodajské relace, nebo to přepnete na jiný program? Ta zprávy Tv Nova nekoukám už hezkých pár roků. Vůbec mě Televizní noviny na Tv Nova nebaví a hlavně nejsou aktuální. Jsem v tomto směru velkým odpůrcem jejich „zpravodajství“, jak tomu oni říkají.

 243. Super článek! Televizní noviny nesleduju, protože bych pak musela zvracet. Ten pokus o rozhovor Markéty Fialové s Milošem Zemanem vidím poprvé a stydím se za ni. A co dělá v TN ten jejich „agent“ co chodí po supermarketech a ještě je hned v první reportáži, tomu nerozumím. Stejně tak bulvární nesmysly, který určitě nezajímají nikoho, kdo si zapne zprávy. Nevim, proč bych se měla dívat na ožralou Bartošovou v prime timu. Pamatuju si, jak nás na základce učili, jak mají správně vypadat zprávy, který témata se mají řešit jako první, co má následovat a co se hodí až nakonec. Tak to aby se kvůli Nově změnily rámcový vzdělávací programy. No ale pro vymývání mozků primitivních diváku je to ideální pořad na nudnej večer.

 244. Super článek! Televizní noviny nesleduju, protože bych pak musela zvracet. Ten pokus o rozhovor Markéty Fialové s Milošem Zemanem vidím poprvé a stydím se za ni. A co dělá v TN ten jejich „agent“ co chodí po supermarketech a ještě je hned v první reportáži, tomu nerozumím. Stejně tak bulvární nesmysly, který určitě nezajímají nikoho, kdo si zapne zprávy. Nevim, proč bych se měla dívat na ožralou Bartošovou v prime timu. Pamatuju si, jak nás na základce učili, jak mají správně vypadat zprávy, který témata se mají řešit jako první, co má následovat a co se hodí až nakonec. Tak to aby se kvůli Nově změnily rámcový vzdělávací programy. No ale pro vymývání mozků primitivních diváku je to ideální pořad na nudnej večer.

 245. Už dávno na novu nekoukám, přesto mě její zpravodajství otravuje např. v emailech a na FB (přitom jsem si nic „nelajkla“ ani neaktivovala). Nejvíc co mi dokáže vadit jsou články nebo reportáže o mrtvých. Např. dívka z Jihlavska. Čekám, kdy nám řeknou, jaké měla ponožky v době vraždy a bude to už snad kompletní. Pak přijdou na pohřeb a zeptají se „jak se cítíte?“. Úcta a soudnost jim nic neříká. Možná to mají v popisu práce, ale jen hyeny tyhle „rozkazy“ poslechnu a skutečně se je na to zeptají. Jinak se vším ostatním plně souhlasím, možná bych ještě dodala odstavec o jejich potravinovém inspektorovi, který buzeruje personál v obchodu, když celý den čeká, až spadne jablko z regálu.

 246. Už dávno na novu nekoukám, přesto mě její zpravodajství otravuje např. v emailech a na FB (přitom jsem si nic „nelajkla“ ani neaktivovala). Nejvíc co mi dokáže vadit jsou články nebo reportáže o mrtvých. Např. dívka z Jihlavska. Čekám, kdy nám řeknou, jaké měla ponožky v době vraždy a bude to už snad kompletní. Pak přijdou na pohřeb a zeptají se „jak se cítíte?“. Úcta a soudnost jim nic neříká. Možná to mají v popisu práce, ale jen hyeny tyhle „rozkazy“ poslechnu a skutečně se je na to zeptají. Jinak se vším ostatním plně souhlasím, možná bych ještě dodala odstavec o jejich potravinovém inspektorovi, který buzeruje personál v obchodu, když celý den čeká, až spadne jablko z regálu.

 247. Každá den si říkám, že máme skutečně v ČR zpravodajskou elitu….živé vstupy s Macurou a Rychtářem, černá kronika – kdy kde kdo koho zabil (několikrát týden stále dokola) atd. to jsou opravdu ty nejžhavější zprávy bez kterých každý večer neusnu. . Ono ale bohužel ani na ČT1 už to není co to bývalo, tak si říkám, kdo to těm stanicím proboha ještě může žrát…. 🙁

 248. Každá den si říkám, že máme skutečně v ČR zpravodajskou elitu….živé vstupy s Macurou a Rychtářem, černá kronika – kdy kde kdo koho zabil (několikrát týden stále dokola) atd. to jsou opravdu ty nejžhavější zprávy bez kterých každý večer neusnu. . Ono ale bohužel ani na ČT1 už to není co to bývalo, tak si říkám, kdo to těm stanicím proboha ještě může žrát…. 🙁

 249. Včera mě dostal zase potravinový inspektor, který převažoval mouku.Jak kdyby si ji ti chudáci obchodníci odsypávaly do kapes a nosili po 2dekách domů.Ten chlápek by si měl někdy vyzkoušet makat v takovém marketu za pár korun a nevím, jestli by měl čas převažovat pytlíky mouky….jo že se někdy najde nějaká ta hnilotina, v zelenině to beru, ale každý zákazník si snad to zboží vybírá očima a určitě si nevybere plesnivý citron…

 250. Včera mě dostal zase potravinový inspektor, který převažoval mouku.Jak kdyby si ji ti chudáci obchodníci odsypávaly do kapes a nosili po 2dekách domů.Ten chlápek by si měl někdy vyzkoušet makat v takovém marketu za pár korun a nevím, jestli by měl čas převažovat pytlíky mouky….jo že se někdy najde nějaká ta hnilotina, v zelenině to beru, ale každý zákazník si snad to zboží vybírá očima a určitě si nevybere plesnivý citron…

 251. Asi jsem šťastný člověk – zprávy v TV plné násilí, bulváru a hovadin jsem již neviděl mnoho let a doufám, že mnoho dalších vidět nebudu. Noviny čtu jednou týdně – a to ve většině případů jen titulky – a při řízení v autě občas mačkám ten červený čudlík na rádiu v době zpráv…
  Vše důležité se dozvím a nedůležité mne akorát tlačí do stresu. No fakt, jsem šťastný člověk!

 252. …ale furt je u nás dost blbců, pro který je nova prioritou číslo jedna-ať jdou do hajzlu se všema superstárama, Ivetkou, sportem, a v neposlední řadě s reportérkama, který chtějí bejt asi zajímavý a jmenujou se jako chlap-jsme v česku, tak máme kurva českou řeč ctít spisovnou,či nespisovnou-hovna a hovna!!!!

 253. …ale furt je u nás dost blbců, pro který je nova prioritou číslo jedna-ať jdou do hajzlu se všema superstárama, Ivetkou, sportem, a v neposlední řadě s reportérkama, který chtějí bejt asi zajímavý a jmenujou se jako chlap-jsme v česku, tak máme kurva českou řeč ctít spisovnou,či nespisovnou-hovna a hovna!!!!

 254. Máš recht. Nejvíc mě točí, když v hlavních zprávách své tvrzení dokazují komentářem z facebooku. Opravdu důvěryhodný zdroj. Zprávy už raději nesleduji ani na ČT. tam je to podobné.

 255. Máš recht. Nejvíc mě točí, když v hlavních zprávách své tvrzení dokazují komentářem z facebooku. Opravdu důvěryhodný zdroj. Zprávy už raději nesleduji ani na ČT. tam je to podobné.

 256. už dlouho nekoukám na žádné televizní noviny, a většinou i pořady a vysílané seriály jsou o hovně, stejně tak nesnáším i bulvární plátky jako je blesk a spol, nechápu jak to někdo může číst a sledovat! Lidé by měli prosadit zákon o tom co by se ve zprávách mělo vysílat a jakým způsobem, a nebo je zakázat rovnou protože to akorát lidi blbne a dělá z nich ještě větší idioty než jsou a byly do teď.

 257. už dlouho nekoukám na žádné televizní noviny, a většinou i pořady a vysílané seriály jsou o hovně, stejně tak nesnáším i bulvární plátky jako je blesk a spol, nechápu jak to někdo může číst a sledovat! Lidé by měli prosadit zákon o tom co by se ve zprávách mělo vysílat a jakým způsobem, a nebo je zakázat rovnou protože to akorát lidi blbne a dělá z nich ještě větší idioty než jsou a byly do teď.

 258. Už jsem zprávy na Nově neviděl víc než rok a půl a jsem mnohem šťastnější člověk 🙂 a toho času co jsem ušetřil! Místo půl hodiny procítěného braku se vše potřebné dočtu za 5min na netu. 🙂 Je zbytečné trávit něčeho takové čas a vůbec to podporovat tím, že se na to budu koukat.

 259. Už jsem zprávy na Nově neviděl víc než rok a půl a jsem mnohem šťastnější člověk 🙂 a toho času co jsem ušetřil! Místo půl hodiny procítěného braku se vše potřebné dočtu za 5min na netu. 🙂 Je zbytečné trávit něčeho takové čas a vůbec to podporovat tím, že se na to budu koukat.

 260. TV NOVA – to je jen bulvár, krimi a zaopatřovací ústav a to nemluvím o Borhy, kterou už nemohu ani vidět, hlavně jak něco říká a přitom se otáčí na Korantenga, vystrkuje z papírů ty palce s nalepenými nehty, protože je nemůže ohnout a přikyvuje a pak položí reportérovi tu stupidní otázku „Jak to snáší rodina?“, „Jak to vypadá v nemocnici?“,“Co na to říká rodina?“ apod.. – Na to Vám prostě sere bílej tesák

 261. TV NOVA – to je jen bulvár, krimi a zaopatřovací ústav a to nemluvím o Borhy, kterou už nemohu ani vidět, hlavně jak něco říká a přitom se otáčí na Korantenga, vystrkuje z papírů ty palce s nalepenými nehty, protože je nemůže ohnout a přikyvuje a pak položí reportérovi tu stupidní otázku „Jak to snáší rodina?“, „Jak to vypadá v nemocnici?“,“Co na to říká rodina?“ apod.. – Na to Vám prostě sere bílej tesák

 262. Asi nejvístižněji to podal Miloš Knor 🙂 hlavně pravdivě. Myslím si že podobné praktiky používá i více televizních kanálů. Zrovna u tv Nova z vlastní zkušenosti vím, že si některé zprávy výrazně upravují a dezinformují. Takže ze skutečné události vytvoří vlastní a tím pro diváka zajímavější lež. A tomu se asi říká boj o diváka.

 263. Asi nejvístižněji to podal Miloš Knor 🙂 hlavně pravdivě. Myslím si že podobné praktiky používá i více televizních kanálů. Zrovna u tv Nova z vlastní zkušenosti vím, že si některé zprávy výrazně upravují a dezinformují. Takže ze skutečné události vytvoří vlastní a tím pro diváka zajímavější lež. A tomu se asi říká boj o diváka.

 264. Televizi a zvlášť pak jakékoli televizní zpravodajství jsem neviděla už dobré 3 roky… Vždycky mi z toho bylo zle, pod tlakem do lidí hustí hovadiny a hnusy. nepomůže ani když na závěr ukáží roztomilé zvířátko… Po půlhodině negace nám s úsměvem popřejí hezký večer?

 265. Televizi a zvlášť pak jakékoli televizní zpravodajství jsem neviděla už dobré 3 roky… Vždycky mi z toho bylo zle, pod tlakem do lidí hustí hovadiny a hnusy. nepomůže ani když na závěr ukáží roztomilé zvířátko… Po půlhodině negace nám s úsměvem popřejí hezký večer?

 266. jsem rád, že je „nás“ čím dál víc, co zřejmě postupně novu úplně vyladíme se svých přijímačů..já osobně už tohle sleduju a bojkotuju několik let..bohužel Nova sama o sobě za to nemůže..může za to většina lidí, kteří ji podporují svou sledovaností a nemají tu soudnost ani vůli se nad tím alespoň občas zamyslet..stanice se prostě jen pase na tuposti hloupého všežravého stáda..tak jako např. Rytmus, bulvární plátky, McDonald a podobné, pro život nezbytné elementy této doby..

 267. jsem rád, že je „nás“ čím dál víc, co zřejmě postupně novu úplně vyladíme se svých přijímačů..já osobně už tohle sleduju a bojkotuju několik let..bohužel Nova sama o sobě za to nemůže..může za to většina lidí, kteří ji podporují svou sledovaností a nemají tu soudnost ani vůli se nad tím alespoň občas zamyslet..stanice se prostě jen pase na tuposti hloupého všežravého stáda..tak jako např. Rytmus, bulvární plátky, McDonald a podobné, pro život nezbytné elementy této doby..

 268. Mě se líbila zejména reportáž jak M4rty09 boural tim autem co ukradl tátovi, na tom není nic divnýho, neudělal rozhodně správnou věc a je kolem toho spousta názorů, ale o to nejde. Nova totiž začla zaručeně přesvědčovat a vlivu hry Mafia na jeho chování, že s tím má určitě hodně společnýho. Odhaduju, že v Čechách tu hru mohli hrát deseti – nebo statisíce lidí, čili je jedna automobilová nehoda jednoznačným důkazem její škodlivosti. Zajímalo by mě, jak by po tom o tý hře TV Nova mluvila po 10 000 nehod způsobených hráči týhle hry.

 269. Mě se líbila zejména reportáž jak M4rty09 boural tim autem co ukradl tátovi, na tom není nic divnýho, neudělal rozhodně správnou věc a je kolem toho spousta názorů, ale o to nejde. Nova totiž začla zaručeně přesvědčovat a vlivu hry Mafia na jeho chování, že s tím má určitě hodně společnýho. Odhaduju, že v Čechách tu hru mohli hrát deseti – nebo statisíce lidí, čili je jedna automobilová nehoda jednoznačným důkazem její škodlivosti. Zajímalo by mě, jak by po tom o tý hře TV Nova mluvila po 10 000 nehod způsobených hráči týhle hry.

 270. Naprostý souhlas , na zprávy TV Nova již dlouho nekoukám, minulý týden jsem byla u rodičů, koukali zrovna na zprávy TV Nova, nic se nezměnilo, společně jsme napočítali jednu zprávu z ekononiky, dvě z politiky – samozřejmě jen jak se kdo s kým dohaduje a zbytek bulvár, bulvár a černá kronika, vraždy, únosy, krádeže a lumpárny….. Nakonec roztomilé zvířátko, abychom vše lépe strávili. Nemá cenu si tu negativitu pouštět domů. Vůbec je nechápu, je tady i spousta věcí, kladných, které lze vyzdvihnout, je mezi námi spousta lidí i firem, kteří něco umí, kteří dělají nějakou záslužnou činnost apod. Ale to už by zřejmě asi byla reklama, za kterou by si nechali zaplatit. Zkuste si schválně někdy spočítat, kolik kladných zpráv v daném zpravodajství uslyšíte. Budete se divit! TV Prima již taktně dala krimi zprávy odděleně, což je podle mne určitě lepší. Možná, že už vycítili, že lidi už mají té negace kolem plné zuby. A ti, kteří bez toho nemůžou být, tak ať se na to holt kouknou po zprávách.

 271. Naprostý souhlas , na zprávy TV Nova již dlouho nekoukám, minulý týden jsem byla u rodičů, koukali zrovna na zprávy TV Nova, nic se nezměnilo, společně jsme napočítali jednu zprávu z ekononiky, dvě z politiky – samozřejmě jen jak se kdo s kým dohaduje a zbytek bulvár, bulvár a černá kronika, vraždy, únosy, krádeže a lumpárny….. Nakonec roztomilé zvířátko, abychom vše lépe strávili. Nemá cenu si tu negativitu pouštět domů. Vůbec je nechápu, je tady i spousta věcí, kladných, které lze vyzdvihnout, je mezi námi spousta lidí i firem, kteří něco umí, kteří dělají nějakou záslužnou činnost apod. Ale to už by zřejmě asi byla reklama, za kterou by si nechali zaplatit. Zkuste si schválně někdy spočítat, kolik kladných zpráv v daném zpravodajství uslyšíte. Budete se divit! TV Prima již taktně dala krimi zprávy odděleně, což je podle mne určitě lepší. Možná, že už vycítili, že lidi už mají té negace kolem plné zuby. A ti, kteří bez toho nemůžou být, tak ať se na to holt kouknou po zprávách.

 272. mě fascinovali každodení statistiky bouraček a každá bouračka měla své prvenství…nejhorší za posledních pět let, první takový masakr v tomto kraji, první zimní bouračka, první letní bouračka motorkáře….atd….

 273. mě fascinovali každodení statistiky bouraček a každá bouračka měla své prvenství…nejhorší za posledních pět let, první takový masakr v tomto kraji, první zimní bouračka, první letní bouračka motorkáře….atd….

 274. Proč se rozčilovat nad nějakou televizní stanicí, když existuje celá řada dalších? Lidem, co se jim Nova líbí, to stejně nerozmluvíte a sami tím jen zabíjíte čas, který jste mohli věnovat něčemu užitečnému pro vás. Navíc, nikdo z nás není nadčlověk, aby mohl jiným lidem mluvit do toho, co se jim má líbit.
  Prostě řešením je kanál Novy ignorovat a myslet si své.

 275. Proč se rozčilovat nad nějakou televizní stanicí, když existuje celá řada dalších? Lidem, co se jim Nova líbí, to stejně nerozmluvíte a sami tím jen zabíjíte čas, který jste mohli věnovat něčemu užitečnému pro vás. Navíc, nikdo z nás není nadčlověk, aby mohl jiným lidem mluvit do toho, co se jim má líbit.
  Prostě řešením je kanál Novy ignorovat a myslet si své.