Třetí Trailer: Pacific Rim – Útok na Zemi (2013)

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Obrovské příšery už potřetí zatápí lidsky sestrojeným robotům, tedy alespoň v třetí upoutávce, kterou diváci mohli dříve spatřit pouze na Wonderconu. Dnes se ale ukazují vůbec v tom nejlepším světle. A to přesně takovém, ve kterém chceme nový film Guillerma del Tora vidět. Tedy bez nějakého velkého příběhu, který by nám rval srdce, ale s těmi nejlepšími efekty, dokonalou akcí a řežbou, která z Transformerů udělá chudšího příbuzného.

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)
Pacific Rim – Útok na Zemi (2013)

Trailer tři přichází s řadou nových záběrů, které na velkém plátně budou prostě vypadat úžasně. Ať už jde o souboje ve velkoměstě, kde hlavní robotovou zbraní je zakotvená loď z přístavu nebo pomalu se potácející dvaceti tisíci tunový kolos hlavního hrdiny Pacif Rimu. No a takhle je to vlastně celou stopáž, kterou nová upoutávka nabízí.

Režie: Guillermo del Toro, hrají: Idris Elba, Charlie Hunnam, Charlie Day, Rinko Kikuchi, Max Martini, Robert Kazinsky, Clifton Collins Jr., Robert Maillet, Diego Klattenhoff, Ron Perlman a další. V kinech od 11.07.2013.

httpv://youtu.be/Ef6vQBGqLW8

6 KOMENTÁŘŮ

    • Battleship nebyl špatnej….. ono co bys očekával od filmu, kterej je dělanej na motivy stolní hry 🙂 pro mě to daleko předčilo očekávání 🙂

    • Battleship byl hodne spatnej. Jak rikas, film natoceny na motiv stolni hry muze zrezirovat jenom Berg. Jeden z mala ,,velkych,,reziseru ktery si podle me ani neprecte scenar pred tim nez to zacne tocit. Tesim se na jeho pristi film natoceny na motivy Piskvorek.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také