Soutěž: Filmová akce podle vašich snů!

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

V posledních dnech nám Warneři a Paramnout naservírovali dvě megapovedené upoutávky ke svým hitům toho léta. Na jedné straně dostal tříminutový prostor Muž z oceli, na druhé Star Trek: Do temnoty. Obě upoutávky měly jednu věc společnou. Jde o prvotřídní akci, která by nám v kinech měla táhnout brady k popcornům na podlaze.

Logo Superman
Logo Superman

Proto soutěž, sponzorovaná internetovým obchodem GeekShop, bude na téma „Akce“. Ve hře jsou: Tričko Green Lanterna, Supermanův hrnek, a placka Sheldona Coopera. Vítěz soutěže si pak bude moci vybrat mezi zeleným tričkem a modrým hrnkem. Pro třetího v pořadí je připravena placka na motivy The Big Bang Theory ;-).

Zadání soutěže

Napište do komentářů, jak by vypadala ta nejlepší akční minutová sekvence podle vašich představ. Kdo by se v ní objevil, kde by se odehrávala, co by se dělo a podobně. Představivosti se meze nekladou!

Konec soutěže

Soutěž končí 18. května 2013. Den poté vyhlásí redakce NaFilmu.cz tři vítěze, kteří si podle pořadí výsledků vyberou své odměny. Tak hurá do toho!

Výsledky soutěže

 1. Květa Novotná
 2. Petr Haarosh Zvelebil
 3. Stanislav Sova

16 KOMENTÁŘŮ

 1. Hmm, tak áj bych viděl bitku nahuštěnou hláškama, vtípkama a spoustou zabíjení. Deadpool vs. Lobo. Potkali by se v opuštěný továrně, kde by si vyměnili názory jak oba smrděj a jsou vlastně pytle sraček. Začali by si vyměnovat kulky. Přestřelkou by rozstříleli celou továrnu. Pár zpomalených záběrů. Jenomže to by nebyli oni, kdyby to nevzali víc někam mezi lidi. Až by došly náboje uchýlilo by se k chladným zbraním. Lobův věrný hák proti deadpoolovým mečům. Bez civilních ztrát by se to samozřejmě neobešlo. Sečteno podtrženo, aby se jeden zbavil druhého, muselo by se odbouchnout město, ale co, jsme ve filmu. BOOM. Z celýho NY zbyl jenom stánek na hotdogy…no a náš vítěz souboje si o jeden poručí.

 2. já bych chtěla aby se všichni superhrdinové spojili proti všem superpadouchům a byl z toho celovečerní film…to by byla bombaaaaa!

 3. Spojila bych reálné zlo se světem hrdinského dobra a nechala bych na tu jednu minutu odcestovat v čase Spidermana do doby druhé světové války, doprostřed válečné vřavy. Myslím, že ten pohled by byl dost bizarní a zároveň fascinující. Kdyby se ocitl se svými pavučinami ve skutečné válce a pak bych zašla až ke chvíli před svržením atomové bomby na Hirošimu. To příšerné dilema zda změnit tok dějin a nebo se jen dívat na to hrůzostrašné peklo a na rozhodnutí mu zbývá už jen pár vteřin, tik-ťak, tik-ťak…….

 4. já bych to viděl na způsob Avangers. Z paralelního vesmíru by se k nám dostali jejich zlé protějšky, takže by se každý hrdina musel postavit sám proti sobě, takže rovnocenné souboje. Souboje by se odehrávaly ve větším městě, takže by byli v ohrožení bezbranní civilisté.

 5. Tak moje vize je krapet divoká, ale vidím to na typ filmu Red kde by si zahráli všichni akční herci Bruce Willis, Vin Diesel, Jackie Chan, Steven Seagal, Sylvester Stallone.Režisér:James Cameron.Děj mezi minulostí, přítomností a budoucností(něco jako Atlas mraků).Příběh záchrana lidstva a všeho živého se správným černým humorem.Trocha humoru a napětí lidi nejvíc baví!!!

 6. Beru to v reálu, kdo se tam asi doopravdy objeví. Vzniklo spojenectví mezi Zodem a Luthorem, Luthor nastražil v několika městech jaderné bomby a Superman má krátký čas na to, aby je všechny včas stihl zneškodnit. Superman musí zvládnout obojí, snaží se létat od města k městu, ale mezitím se musí potýkat se Zodem, poslední bombu se snaží vynést do vesmíru, kde se mu podaří vyřídit nepřítele právě touto zbraní hromadného ničení. Superman se vrátí na nejvyšší budovu Metropilis( nebo New York) a míří ke své milované Lois. Oslabený radiací se dostává do pasti nastraženou Lexem a dostává kulku z kryptonitu. Luthorovi muži by oslabeného Supermana unesli a zanechali svět v nejistotě, kde že se muž z oceli nachází.

 7. Všichni mí oblíbení hrdinové napříč sci-fi spektrem (Thor, Superman, Batman, Spiderman, Predátor, Ironman, Van Helsing, Blade…) by se sešli v krutém boji o celou planetu v mezigalaktickém vesmírném souboji. Každý by bojoval podle svých nejlepších vlastností až do chvíle, kdy by všichni objevili stroj, po jehož doteku se spojí všechna jejich síla dohromady, která vytvoří tak silný paprsek energie, který by byl v posledních pár sekundách klipu vyslán do vesmíru a vyhladil všechny nepřátele najednou 🙂

 8. Viděl bych to jako to bylo zobrazeno v jednom kresleným filmu Justice League, kde Darkseid poslal hordu Doomsdayu. Změna by byla v tom, že by je vypustil někde ve městě (třeba Metropolis) a začal by masakr. Všichni členové JL by se je snažili porazit, bohužel bez Supermana, který by sám bojoval mezitím s Darkseidem. Epická bitva by střídala soukromou rvačku..ou yeah asi takhle 😉

 9. Green Lanterna by ovládl generál Zod a poslal by ho zničit město New York , ale v tom tam přiletí ostatní hrdinové a snaží se Zoda porazit.Green Lantern ale použije sílu prstenu a vytvoří klony hrdinů a vypukne bitva hrdinové proti klonům 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také