První Trailer: Elysium (2013)

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Od režiséra Neilla Blomkampa (District 9) přichází po čtyřech letech další sci-fi. Tentokrát se zvučnějším jménem hlavního hrdiny (Matt Damon) a mnohem štědřejší kasičkou. Ta se na rozdíl od Districtu 9 honosí stovkou milionů dolarů navíc. Řeč je pochopitelně o filmu Elysium, které patří k nejočekávanějším snímkům tohoto roku.

Matt Damon / Elysium (2013)
Matt Damon / Elysium (2013)

Příběh nás zavede do roku 2154, kdy je lidská populace rozdělena mezi chudé a bohaté. Ti chudí žijí na Zemi ocitající se v troskách, bohatí ve vesmírné lodi zvané Elysium. Dostat se z umírající Země není nikterak jednoduchý úkol – naštěstí ale existuje muž, který se nebojí riskovat svůj vlastní život, aby mezi oběma světy vytvořil rovnováhu.

První upoutávka snad předčila i moje očekávání. Záběry jsou neuvěřitelně reálné, Elysium vypadá naprosto geniálně, stejně tak i zničená Země. Matt Damon bude nejspíš velkej drsňák, bude trhat hlavy robotům a se svým udělátkem na zádech se bude moci rovnat i plecháčovi z Marvelu. Od Jodie Foster se s největší pravděpodobností dočkáme dalšího hereckého koncertu.

Když to všechno shrnu, první trailer mě naprosto dostal. Čeká nás sci-fi roku, kvůli které budu muset přehodnotit svůj žebříček nejočekávanějších filmů roku.  Supermane, jseš druhej…

Dále hrají Jodie Foster, William Fichtner, Alice Braga, Diego Luna, Michael Shanks, Carly Pope, Talisa Soto, Sharlto Copley a další. Premiéra je plánovaná na 29. 8. 2013, na Slovensku o týden dříve.

httpv://youtu.be/oIBtePb-dGY

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také