Nejlepší aprílové žertíky ze světa filmu!

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Každý rok zaplaví internet bezpočet aprílových žertíků. Dnes už ani nejde tak o to lidi napálit, jako spíše vymyslet co nejvtipnější blbůstku. Výjimkou nebyl ani včerejšek, který podle všeho ovládl Google se svou novou aplikací Nozdry. Jednoduše vysvětleno, Google si dal tu práci, aby nasbíral miliony vůní po celém světě a pak je nějakým záhadným způsobem vypouštěl přes váš monitor, tablet nebo mobil přímo pod váš nos. Vskutku povedené a zábavné:

httpv://youtu.be/VFbYadm_mrw

Teď už zamíříme k „Aprílům“ filmovým. S docela šokující informací přišel server Variety, který své čtenáře zásobil komiksovou bombou – Lady Gaga si zahraje v X-Men: Days of Future Past postavu Dazzler. Vše vypadalo věrohodně, jelikož zprávu ve skutečnosti tweetnul i režisér snímku Bryan Singer. Naštěstí se nic takového nestane ;-).

Lady Gaga v nových X-Menech?
Lady Gaga v nových X-Menech?

Jeden z amerických vysokoškoláků zaměnil na školní nástěnce fotky svých spolužáků a profesorů za snímky Nicolase Cage. Rázem vznikl život v kleci…


Nicolas Cage je všude
Nicolas Cage je všude

Další bombou byly Příšerky s.r.o, přesněji nadcházející prequel s názvem Univerzita pro příšerky. Jejich webové stránky, které fungují ve smyslu reálné, fungující školy, byly totiž napadeny konkurenční školou Fear Tech. Vše tak vypadalo velmi originálně a fanoušky filmu žertík určitě pobavil.

Web univerzity pro příšerky napaden!
Web univerzity pro příšerky napaden!

Včera jste si dokonce mohli objednat tyhle skvělé Baneovy masky. S kamarádem byste určitě zažili hodně zábavy, pač se díky přidané vysílačce můžete dorozumívat na metry daleko. Aby toho nebylo málo, váš hlas se během mluvení přetransformuje a bude znít jako skutečný hlas Banea v The Dark Knight Rises ;-). Co všechno tenhle zázrak techniky dokáže, můžete zjistit zde.

Baneovy vysílačky
Baneovy vysílačky

Na webu Firebox jste si včera mohli objednat skutečný oblek Iron Mana se všemi funkčními udělátky, bez kterých se Tony Stark ve svých filmech neobejde. Cena byla stanovena na 250 000 dolarů. Stejně jako Baneova vysílačka, i zde si tvůrci vtípku dali hodně záležet s popiskem onoho prodejního produktu. Více zde.


Iron Manův oblek za pár kaček
Iron Manův oblek za pár kaček

Filmový a televizní online server Netflix, který prozatím v našich končinách nefunguje, přidal nové kategorie do své menu. V překladu jedna z nich zněla „Filmy a seriály o velmi nasraných manželkách“ a našli byste v ní snímky jako Black Widow, Sister Wives, First Wives Club, Basketball Wives a mnoho dalších podobných ;-). Uživatelé dále mohli narazit na „Filmy, které jsou v angličtině, ale i přesto potřebují titulky“.

Netflix perlí
Netflix perlí

Další filmový web ScreenRant si rovněž zahrával se zdravím svých čtenářů. Psali, že se chystá čtvrtá sezóna skvělého pořadu Chappelle’s Show. Umíte si určitě představit, jak museli být čtenáři zklamaní, když se v nadpisu objevil Update: April Fools?

Chappelle’s Show nebude
Chappelle’s Show nebude

Kdybyste včera navštívili KickStarter, což je internetový projekt, ve kterém tvůrci vybírají od svých fanoušků peníze, aby mohli uskutečnit své sny, viz film Veronica Mars, zjistili byste, že se chystá třetí pokračování filmu Taken. Nakonec se vyklubalo, že za vším stojí oblíbení Funny or Die a vše je jenom jejich další podařený vtip.

Nakonec něco, co už na našem webu je k mání. Určitě tušíte, že se chystá komedie This Is The End (u nás pod názvem Apokalypsa v Hollywoodu). Za filmem stojí Seth Rogen, Jason Segen, Jonah Hill a pochopitelně se objeví další plejáda hollywoodských hvězd. Také určitě znáte Travička zelená, pod kterou jsou podepsaní ti stejní lidi. Včera se k nám dostal trailer slibující druhý díl „huličské komedie“, ze kterého ovšem vylezlo, že se žádné pokračování nekoná, nýbrž jde o skvěle vymyšlenou reklamu prvního zmíněného filmu, This Is The End ;-).


httpv://youtu.be/BpL_3bdGp9E

Narazili jste na nějaké další žertíky? Který z našeho výběru vás nejvíce rozesmál? Dejte nám vědět v komentářích ;-).

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také