Druhý Trailer: RED 2 (2013)

Přečtěte si

Autor

Jana Trnková
Jana Trnkováhttp://www.csfd.cz/uzivatel/63173-ernia/
Snažím se udržovat krok se současnou filmovou tvorbou. Ročně se účastním několika filmových festivalů, přičemž si nejvíc lebedím v indie rovině. Upřednostňuji subjektivní přístup k filmům a reflektuji film i v kontextu dění.

Do kin se teď žene jedno pokračování za druhý a já tu teď pro Vás mám trailer na jeden sequel, na který se upřímně těším. RED 2 – Retired, Extremely, Dangerous je zpátky a nový trailer vypadá více než lákavě.

Sestava akčňáku Red 2
Sestava akčňáku Red 2

Vrací se stará parta – Bruce Willis, John Malkovich a Helen Mirren. Nově uvidíme Anthonyho Hopkinse jako šíleného vědce a Catherine Zeta-Jones. V oficiálním popisu je zmíněna nějaká zápletka s bombou a to, jak se jí bude chtít zmocnit každý druhý (různý teroristi a vládní kravaťáci nebo jiní zabijáci) a naše parta vysloužilých agentů se k ní ale samozřejmě bude muset dostat jako první. Což  je sice dobrý, ale ne moc podstatný. Na co se těšíme (a co podle traileru uvidíme) bude skupina špičkových hláškujích herců, se kterými bude sranda a hlavně výborná akce… jak ze staré školy.

„Nikdy jsem o Vás neslyšel. Asi jste tu byla ještě dávno přede mnou.“

httpv://youtu.be/HcVkavITnAI

„Teď už jste o mě slyšel.“

RED 2 v kinech startuje 2. srpna, k nám dorazí o dva týdny později (15.8.).

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také