Anne Hathaway druhou posilou Nolanova Interstellar

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Tak se zdá, že ani tentokrát Christopher Nolan nezapomene navázat spolupráci s hercem, se kterým již měl co do činění. Podle Deadline se totiž šušká, že druhou posilou vesmírné expedice režiséra Nolana bude Anne Hathaway, Kočičí žena z předchozího snímku britského režiséra – Temný rytíř povstal.

Anne Hathaway
Anne Hathaway

Anne Hathaway má za sebou úspěšný rok. Kromě již zmíněné Catwoman získala vedlejší roli v muzikálu Bídníci, za kterou byla dokonce odměněna Oscarem. Letos se rodačka z New Yorku ukáže v komedii režírované Josephem Gordon-Levittem – Don Jon. Ten si ve svém snímku zahraje i hlavní roli závisláka na pornu, který dosud nezjistil, jak vypadá skutečná láska. Právě Anne Hathaway by mu měla hodně poradit ;-). Příští rok se mohla Anne také objevit ve sci-fi Robopocalypse, jenže Spielberg kvůli drahé výrobě filmu nakonec projekt pozastavil na neurčito.

Anne Hathaway je tedy druhým členem Nolanova Interstellar. Před pár dny jsme psali, že hlavní roli si střihne Matthew McConaughey. Pokud si chcete připomenout, nač se zhruba těšit, můžete mrknout na článek, ve kterém jsme shrnuli základní děj Nolanova nadcházejícího filmu. Premiéra stále platí na 6. listopadu 2014.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také