Pravěká rodinka útočí na Bílý dům

Přečtěte si

Autor

1) The Croods: Nový animák od Dreamworks o putování jedné pravěké rodinky vtrhl do kin a konečný výdělek po premiérovém víkendu se prozatím zastavil na 106 milionech celosvětově. Jelikož se jedná o jednu z vlajkových lodí Dreamworks, je rozpočet o dost větší (135 milionů), než u jiných filmů žánru, ale po dalších týdnech si tahle novinka určitě slušně vydělá.

Croodsovi
Croodsovi

2) Olympus Has Fallen: Brutální akčňák o útoku na Bílý dům a zajmutí samotného prezidenta (Aaron Eckhart), kterého může zachránit pouze jeho bývalý osobní strážce (Gerard Butler), si vede podobně  jako nový animák, ale k dosažení rozpočtu 70 milionů dolarů mu chybí ještě pár týdnů v kinech. Momentálně tahle řežba shrábla 30 milionů. Snad ničení Bílého domu zaujme ještě víc lidí, aby film překročil hranici rozpočtu.

3) Oz The Great and PowerfulPrequel ke slavné pohádce z konce třicátých let nedopadl u většiny recenzí moc slavně, ale stejně vydělává balík, protože se jedná o pohádkový svět, který zná skoro každý Američan. Na kouzelnou podívanou se vynaložilo 215 milionů a po necelých třech týdnech si čaroděj Oz vydělal 356 milionů celosvětově. Pravděpodobně se nepřiblíží miliardové Alence, ale Disney se o svoje peníze bát určitě nemusí.

4) The Call: Thriller s Halle Berry v roli operátorky 911 má po necelých dvou týdnech celkem vystaráno. Malý rozpočet 13 milionů se pokryl hned po prvním víkendu, kdy film z kin vytřískal 17 milionů a po druhém je celosvětový výdělek 31 milionů dolarů.

The Call
The Call

5) Admission: Komedie o tom, jak se hlavní hrdince (Tyna Fey) zkomplikuje život poté, co se setká se starým přítelem, který jí seznámí s klukem, který by mohl být jejím synem. Film s rozpočtem 13 milionů vydělal za premiérový víkend 6 milionů a určitě půjde i přes daný rozpočet.

Filmy pod TOP 5:
6. Spring Breakers (4,8 mil.)
7. The Incredible Burt Wonderstone (4,3 mil.)
8. Jack The Giant Slayer (2,9 mil.)
9. Identity Thief (2,6 mil.)
10. Snitch (1,8 mil.)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také