Nové dobrodružství želvích ninjů bude pro všechny

Přečtěte si

Autor

Ti, kdo mají rádi Želvy ninja museli radostí povyskočit o pěkných pár pater do výšky, když zjistili, že by se želvy mohly konečně dočkat pořádného moderního filmu. Klasický animák z osmdesátých let si vysloužil minulý rok restart v podobě nového CGI seriálu a v roce 2014 by měl do kin dorazit celovečerní film. Po tom, co se potvrdila účast Megan Fox, která si zřejmě zahraje reportérku April, nám nové informace přináší nikdo menší než spolutvůrce Želv ninja Kevin Eastman.

Raphael - Želva ninja
Raphael – Želva ninja

Chceme udělat nejlepší možný film o želvích bojovnících, chceme ho udělat pro zaryté fanoušky i pro normální publikum. Za svatý grál komiksových filmů považuji Avengers, u nich se chceme inspirovat a přiblížit se tomu skvělému zážitku, který jsem já osobně měl.“ podělil se o svou vizi Eastman. Při této příležitosti pochválil i nový animovaný seriál o Želvách ninja, který vyrábí televizní kanál Nickelodeon (Spongebob Squarepants, The Adventures of Jimmy Neutron a další skvělé animáky), film by podle něj měl jít podobnou cestou, tedy malými zásahy do zavedeného želvího univerza ve snaze přiblížit Želvy dnešnímu publiku.

Na scénaři k novému filmu se podílí Matt Holloway, Art Marcum, André Nemec a Josh Appelbaum. Snímek produkuje Michael Bay a na režisérskou židli usedne Jonathan Liebesman. Kromě Megan Fox nebylo žádné další herecké obsazení potvrzeno. Želvy ninja mají americkou premiéru 6. června 2014.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také