Mickey Mouse se vrací v animáku o croissantu

Přečtěte si

Autor

Celosvětově oblíbený myšák se vrací ke svým kořenům v prvním ze série animovaných kraťasů. Celkově se chystá včetně prvního dílu devatenáct dílů, ve kterých se objeví klasické postavičky od Disneyho. Můžeme se těšit na Mickeyho, Minnie, Donalda, Goofyho a další hrdiny našeho dětství. Jeden po druhém se budou všechny filmy objevovat na kanálu Disney Channel a oficiálních webových stránkách studia Disney, jejichž americká verze je ovšem pro našince nedostupná. Vypadá to, že Česko a ostatní „podřadné“ země budou muset vzít za vděk s ripy na Youtube.

Mickey Mouse
Mickey Mouse

V produkci celé série nehledejme žádná béčka, celý projekt vede držitel Emmy, výtvarník a režisér Paul Rudish, který se proslavil svým svérázným pojetím animovaných seriálů. Právě on je stvořitelem Dexterovy laboratoře a Powerpuff Girls. To, že je na co se těšit, můžete vytušit už při pohledu na jakýkoliv obrázek z prvního dílu Croissant de Triomphe (Croissant vítězství). Takhle nádherně kreslené scény jsme neviděli už hodně, hodně dlouho.  Příběh o Mickeym, závodícím s časem ve snaze dovézt k restauraci Minnie žádané croissanty, je navíc přímo napěchovaný vtipnými a hlavně originálními momenty, které nám v dnešních animácích od Disneyho chybí.

Na závěr si povězme něco o dalších dvou dílech, jejichž zápletky byly odhaleny. Druhý díl, „Yodelberg“, nám nabídne možnost vidět, jak se sympatický myšák popere s výstupem na vrchol hory, kde má Minnie svojí chatku. Ve třetím dílu, „No Service“, se Mickey společně s Donaldem pokusí obejít plážová pravidla pro obsluhu neoblečených/neobutých zákazníků. Líbí se vám první díl? Budete se těšit a dívat na další díly? Podělte se s námi o svůj názor v komentářích.

httpv://youtu.be/fhjTlW10cUg

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také