Mickey Mouse se vrací v animáku o croissantu

Přečtěte si

Nejlepší filmy Channinga Tatuma

Tanečník, producent a herec Channing Tatum se zapsal do srdcí mnoha dívek snímkem Let's Dance. Ten sice nepatří mezi...

Nejlepší filmy Joaquina Phoenixe

Joaquin Phoenix je pan herec. Naposled to dokázal v komiksové adaptaci Jokera, za kterého si odnesl Oscara. Herecký chameleon...

Nejlepší filmy Charlieho Hunnama

Charlie Hunnam, hvězda seriálu Zákon Gangu, se objevuje na stříbrném plátně od roku 1999. Na kontě má hned několik...

Autor

Celosvětově oblíbený myšák se vrací ke svým kořenům v prvním ze série animovaných kraťasů. Celkově se chystá včetně prvního dílu devatenáct dílů, ve kterých se objeví klasické postavičky od Disneyho. Můžeme se těšit na Mickeyho, Minnie, Donalda, Goofyho a další hrdiny našeho dětství. Jeden po druhém se budou všechny filmy objevovat na kanálu Disney Channel a oficiálních webových stránkách studia Disney, jejichž americká verze je ovšem pro našince nedostupná. Vypadá to, že Česko a ostatní „podřadné“ země budou muset vzít za vděk s ripy na Youtube.

Mickey Mouse
Mickey Mouse

V produkci celé série nehledejme žádná béčka, celý projekt vede držitel Emmy, výtvarník a režisér Paul Rudish, který se proslavil svým svérázným pojetím animovaných seriálů. Právě on je stvořitelem Dexterovy laboratoře a Powerpuff Girls. To, že je na co se těšit, můžete vytušit už při pohledu na jakýkoliv obrázek z prvního dílu Croissant de Triomphe (Croissant vítězství). Takhle nádherně kreslené scény jsme neviděli už hodně, hodně dlouho.  Příběh o Mickeym, závodícím s časem ve snaze dovézt k restauraci Minnie žádané croissanty, je navíc přímo napěchovaný vtipnými a hlavně originálními momenty, které nám v dnešních animácích od Disneyho chybí.

Na závěr si povězme něco o dalších dvou dílech, jejichž zápletky byly odhaleny. Druhý díl, „Yodelberg“, nám nabídne možnost vidět, jak se sympatický myšák popere s výstupem na vrchol hory, kde má Minnie svojí chatku. Ve třetím dílu, „No Service“, se Mickey společně s Donaldem pokusí obejít plážová pravidla pro obsluhu neoblečených/neobutých zákazníků. Líbí se vám první díl? Budete se těšit a dívat na další díly? Podělte se s námi o svůj názor v komentářích.

httpv://youtu.be/fhjTlW10cUg

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také