Mezinárodní trailer: Brigádníci (2013)

Přečtěte si

9 trailerů týdne: Život v počítačové simulaci a mladý The Rock

Dobrých trailerů není nikdy dost. Za poslední týden byla naštěstí uvedena celá řada zajímavých titulů, ze kterých nejvíce vyčnívá...

10 nejstahovanějších filmů týdne podle TorrentFreaku

TorrentFreak zveřejnil nejstahovanější filmy týdne. Nelegálnímu stahování z torrentů aktuálně vévodí westernové drama Tome Hankse, News of the World,...

12 novinek, které Netflix přidá v týdnu

Čeká nás spíše slabší týden, co se týče novinek na Netflixu, o zajímavé tituly ale nouze nebude. Seriáloví nadšenci...

Autor

Nový mezinárodní trailer pro očekávanou komedii Shawna Levyho, Brigádníci, byl vypuštěn do světa. Oproti prvnímu traileru v něm nevidíme takřka žádné nové scény kromě připomenutí, jak moc mimo oba hlavní hrdinové filmu jsou.

The Internship / Brigádníci
The Internship / Brigádníci

Brigádnici jsou komedie o dvou kdysi úspěšných obchodnících (Owen Wilson a Vince Vaughn), kteří zaspali dobu a kvůli své totální neznalosti informačních technologií ztratí práci. Jejich poslední nadějí najít práci, kterou budou mít rádi, je Google. U nadnárodního giganta se budou pokoušet získat brigádu, jež by jednoho dne mohla možná vést k vysněnému místu. Co ale dělat, když o počítačích nevíte ani zbla?

Snímek má v našich kinech 18. července 2013. V hlavních rolích se kromě dvou hlavních protagonistů objeví i Max Minghella, Rose Byrne, Dylan O’Brien a Jessica Szohr.

httpv://youtu.be/GtDYsxbbGdc

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také