Medzinárodný trailer: Kick-Ass 2: Balls to the Wall (2013)

Přečtěte si

12 dokumentů o pandemii Covidu-19

Pokud vám všudypřítomný koronavirus ještě neleze krkem, můžete se o něm dozvědět i něco víc. Třeba to, co se...

V jakém pořadí sledovat Marvel filmy

Filmy od Marvelu (přesněji z Marvel Cinematic Universe) lze sledovat podle roku jejich uvedení nebo chronologicky podle toho, v...

Recenze: Chicagský tribunál – Prvotřídní soudní drama

Režisér a scénárista Aaron Sorkin, který v minulosti zanechal svůj výrazný tvůrčí rukopis na takových filmových dílech, jako byla...

Autor

Po prvom necenzurovanom traileri, v ktorom nám bol načrtnutý dej, nám autori Kick-Ass 2 ponúkajú medzinárodný trailer. V ňom hrá prvé husle Hit Girl a na ostatné postavy autori proste kašlú. Kto by sa však sťažoval?

Kick-Ass 2 / Hit Girl
Kick-Ass 2 / Hit Girl

Chloe Moretz bola jednoznačne najväčšou hviezdou prvého filmu a v tomto traileri vidíme, že by tomu v sequeli nemalo byť inak (či je to zlé, nechám na vás). Za zvukov Teenage Kicks od skupiny Nouvelle Vague, vidíme Hit Girl ako žiačku strednej školy. V okamihu však na scénu nastupujú superhrdinovia a s podkresom piesne Danko Jones – Dance si to trailer šinie až do konca.

Film zrežíroval Jeff Wadlow, vo vedľajších rolách sa nám predstavia Christopher Mintz-Plasse, Clark Duke, Donald Faison, John Leguizamo, Olga Kurkulina, a samozrejme Jim Carrey. Premiéra je naplánovaná na 16.8.2013.

httpv://youtu.be/qc6tL8cd9KQ

UPDATE O NECENZÚROVANÝ MEDZINÁRODNÝ TRAILER:

httpv://youtu.be/7eYLmV8vURA

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také