Jeníček a Mařenka 2 se začínají rýsovat

Přečtěte si

7 aktualit týdne: Captain America se vrátí a fantasy ve stylu Pottera

S čím se vytasil svět filmu v uplynulém týdnu? Chris Evans se vrátí jako Captain America! Ačkoli ve filmu Avengers: Endgame...

13 nejsledovanějších titulů na Netflixu tohoto týdne

Otravný animák nejsledovanějším filmem týdne na Netflixu. Seriálovou tvorbu ovládl francouzský zloděj gentleman. Tohle jsou nejsledovanější tituly na Netflixu...

10 nelegálně nejstahovanějších filmů týdne

Nacházíme se v době, kdy filmová studia vkládají naděje do streamu, a tím roste pochopitelně zájem o pirátství. Tomu...

Autor

LukeS
Student TULky, horolezec a mám rád hlavně sci-fi filmy a hrané adaptace komiksů. Nejoblíbenější filmy: Star Wars, Indiana Jones, Jurský Park, Pán Prstenů, filmy od Marvela počínaje Incredilble Hulkem.

Studia Paramount Pictures a MGM potvrdila, že práce na druhém dílu Lovců Čarodejnic se dávají do pohybu. Rozhodlo o tom překročení hranice 200 mil. $ v celosvětových tržbách. Účast hlavních protagonistů Jeremyho Rennera a Gemmy Arterton ještě není potvrzená, ale je pravděpodobné, že by tito dva ještě nějaké čarodějnice ulovit mohli.

Hansel & Gretel: Witch Hunters
Hansel & Gretel: Witch Hunters

Zatím také není jasné, jestli se do čela celého projektu vrátí režisér a scénárista prvního filmu Tommy Wirkola. Film v USA vydělal 54 mil. $ a celosvětově se tržby momentálně drží na 205,8 mil. $. Do kin byl film uveden v lednu/únoru 2013. Očekává se, že se vrátí i Beau Flynn jako producent.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také