Guardians of the Galaxy se bude odehrávat výhradně ve vesmíru

Přečtěte si

16 novinek, které v týdnu uvede Netflix

Poslední týden tohoto měsíce bude na Netflixu ve znamení originální hororové tvorby, zajímavých dokumentů, ale také jedné velké premiéry...

16 filmů na Halloween pro celou rodinu za posledních 10 let

Doporučujeme patnáct filmů, které se mohou skvěle hodit, pokud hledáte to pravé filmové dobrodružství pro celou rodinu na blížící...

12 dokumentů o pandemii Covidu-19

Pokud vám všudypřítomný koronavirus ještě neleze krkem, můžete se o něm dozvědět i něco víc. Třeba to, co se...

Autor

Zatímco DC a Warner Bros se stále snaží přijít na to, co dělat s jejich superhrdiny, tak Marvel má tzv. 2. fázi: Iron Man 3, Thor: The Dark World, dále pak Captain America: The Winter Soldier, Guardians of the Galaxy a epické ukončení s Avengers 2. V rozhovoru pro SFX Magazine Kevin Feige, prezident Marvel Studios, prozradil pár detailů.

Guardians of the Galaxy
Guardians of the Galaxy

Filmy Thor 2 a Guardians of the Galaxy se budou odehrávat hojně ve vesmíru, konkrétně Guardians of the Galaxy až z 95%. Je asi lepší, že se film odehrává ve vesmíru, protože už samotný název tomu odpovídá. U nového Iron Mana, kterého budeme moci vidět už v květnu, se děj ponoří hlouběji do postav a Iron Man bude čelit nepříteli, jehož dosah nezná hranic. Pokračování Kapitána Ameriky už nebude tak velkolepý blockbuster jako u prvního filmu, ale stane se z něj spíše politický thriller.

O  Guardians of the Galaxy se zatím ví to, že se bude odehrávat v marvelovském vesmíru, ale bude se jednat o samostatný film, bez nějaké návaznosti na další marvelovské filmy. Pokud si teda myslíte, že ve filmu uvidíte některé postavy z Avengers týmu, tak to vůbec. Guardians of the Galaxy se odehrává v úplně jiné části vesmíru než Avengers.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také