Další a další Evil Dead

Přečtěte si

Autor

Tekat00
Tekat00
Brakomil.

V poslední době se zdá, že každý den vyjde alespoň jedna novinka týkající se série Evil Dead. Remake původního filmu je venku a zatím sklízí pozitivní reakce, na RottenTomatoes má ze sedmi recenzí šest pozitivních a k tomu se Sam Raimi vyjádřil, že chce točit Evil Dead 4. Ovšem ono to nebude tak úplně Evil Dead 4 jako spíš Army of Darkness 2. To tvrdí producent Robert Tapert, prý nebude žádný Evil Dead 4, ale přímé pokračování Army of Darkness.

Army of Darkness
Army of Darkness

A co Bruce Campbell? Ten tvrdí, že by mu vůbec nevadilo, kdyby ho v nové (!!) sérii nahradil někdo mladší, ale pokud prý Raimi píše čtvrtý díl, měl by u toho být. „Sam mi vyhrožuje každých šest měsíců,“ řekl v rozhovoru Campbell. „Miloval ty filmy, strašně rád na nich pracoval. Všichni jsme tu práci zbožňovali,“.

Evil Dead
Evil Dead

A to není jediná informace týkající se série, která se na internetu objevila. Pravděpodobně uvidíme i pokračování remaku, který natočil Fede Alvarez. Prý začíná psát a bude to ze 100% originální. Nechce remakovat původní Evil Dead 2, ale natočit něco svého. Takže se v příštích letech můžeme těšit na dva filmy z této série, na druhé Evil Dead 2 a Evil Dead 4 nebo vlastně Evil Dead 2 a Army of Darkness 2. Alvarez si zatím není jistý, zda-li bude druhý díl režírovat ani zda-li se vůbec bude jmenovat Evil Dead 2.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také