Soutěž o DVD: Looper

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Právě dnes vychází DVD skvělé scifárny Looper (95%recenze zde). Proto jsme ve spolupráci s internetovým obchodem DVD-Premiéry připravili další soutěž. Stejně jako ve filmu, tak i zde bude hrát svou roli cestování v čase. Jaké zadání jsme si tedy pro vás tentokrát vymysleli?

Looper (2012)

Zadání soutěže: Získal/a jsi stroj času. Kam by ses vydal/a na první projížďku? A za jakým účelem?

Své odpovědi pište do komentářů pod článkem. Soutěž potrvá do 6. března 2013. O den později redakce NaFilmu.cz vybere nejlepší nápad, který bude po zásluze odměněn filmem režiséra Riana Johnsona – Looper na DVD. Disk samozřejmě obsahuje i český dabing a titulky ;-).

Update: DVD s filmem Looper vyhrává Oli Koli. Děkujeme všem, kteří se zapojili ;-).

16 KOMENTÁŘŮ

  1. Cestovala bych časem do doby, kdy žil můj dědeček. Neměla jsem možnost ho poznat, protože zemřel v době mládí mojí mamky. Chtěla bych vědět, jaký byl.

  2. Cestovala bych časem do doby, kdy žil můj dědeček. Neměla jsem možnost ho poznat, protože zemřel v době mládí mojí mamky. Chtěla bych vědět, jaký byl.

  3. do roku 2015 abych zjistil vysledky z nekolika zapasů treba z fotbalu a boxu, pak se vratil zpatky a poslal si dopis s vysledkama a textem at si vsadim a kdybych nezbohatnul tak bych si aspon prisel na pekny prachy za nic

  4. do roku 2015 abych zjistil vysledky z nekolika zapasů treba z fotbalu a boxu, pak se vratil zpatky a poslal si dopis s vysledkama a textem at si vsadim a kdybych nezbohatnul tak bych si aspon prisel na pekny prachy za nic

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také