Režisér Mužů v Černém natočí pilot k seriálu Policajt v Beverly Hills

Přečtěte si

Autor

Barrry Sonnenfeld, muž, který natočil všechny Muže v Černém a Addamsovu Rodinu, potvrdil, že natočí pilotní díl k seriálu Policajt v Beverly v Hills pro americkou televizi CBS a aby toho nebylo málo, ujme se i role výkonného producenta.

Policajt v Beverly Hills

První díl Policajta v Beverly Hills byl do kin uveden v roce 1984 s Eddiem Murphym v hlavní roli a film  se stal okamžitě obrovským hitem. O ukecaném poldovi z Detroitu byly natočeny ještě dva další, ale kvalita podívané klesala s každým novým dílem. Murphy sám prohlásil, že si série zaslouží důstojnější ukončení než je třetí díl, takže by byl rád, kdyby se natočila ještě čtyřka, nikdy k tomu však nedošlo. Až do teď, kdy se tvůrci rozhodli, že slavná série bude pokračovat seriálem.

Brandon T. Jackson

Hlavní postava už nebude Axel Foley, ale jeho syn Aaron. Ten pátrá po zločincích mezi smetánkou v Beverly Hills (jak jinak :-)), zatímco se snaží vymanit z otcova stínu. Do role Aarona byl obsazen mladý Brandon T. Jackson, kterého můžete znát z Tropické Bouře nebo Rychle a Zběsile 4. Eddie Murphy se jako Axel vrátí v pilotním dílu a měl by se objevit i v několika dalších. Pilot je připraven na podzim tohoto roku a dále by se v něm měli objevit i herci jako Kevin Pollak nebo David Denham.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také