Peter Dinklage v nových X-Menech

Přečtěte si

12 novinek, které Netflix přidá v týdnu

Čeká nás spíše slabší týden, co se týče novinek na Netflixu, o zajímavé tituly ale nouze nebude. Seriáloví nadšenci...

7 aktualit týdne: Captain America se vrátí a fantasy ve stylu Pottera

S čím se vytasil svět filmu v uplynulém týdnu? Chris Evans se vrátí jako Captain America! Ačkoli ve filmu Avengers: Endgame...

13 nejsledovanějších titulů na Netflixu tohoto týdne

Otravný animák nejsledovanějším filmem týdne na Netflixu. Seriálovou tvorbu ovládl francouzský zloděj gentleman. Tohle jsou nejsledovanější tituly na Netflixu...

Autor

Hvězda seriálu Hra o trůny Peter Dinklage je jeden z posledních herců, který byl vybrán do nového filmu Bryana Singera – X-Men: Days of Future Past.  Sám herec o téhle novince psal na svém twitteru včera večer.

peter-dinklage

Zatím není známo, jakou postavu si Dinklage zahraje, ale fanoušci spekulují, že ztvární postavu mutanta Pucka z kanadského týmu Alpha Flight. Děj filmu má být inspirací komiksu od Chrise Claremonta a Johna Byrnea – Uncanny X-Men. Bryan Singer se nechal slyšet, že má pro fanoušky připravené cestování v čase – a to do roku 1973 nebo do vzdálené budoucnosti, kde svět ovládají Sentinely.

Film by se měl začít natáčet v dubnu a kromě Dicklageho se ve filmu objeví Anna Paquin (Rogue), Ellen Page (Kitty Pride) a Shawn Ashmore (Iceman) a staří známí Hugh Jackman, Ian McKellen, Patrick Stewart, James McAvoy, Jennifer Lawrence, Michael Fassbender a další.

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také