Hulk to potřetí zkusí s vlastním filmem!

Přečtěte si

Autor

S filmy od Marvelu se začíná trhat pořádný pytel. Po první fázi komiskových blockbusterů nyní vyhlížíme fázi dva (Iron Man 3, Thor 2, Captain America 2, Guardians of the Galaxy), která skončí druhým dílem Avengers v květnu 2015. Jak se zdá, studiu to nestačí a další filmy budou následovat. K už potvrzeným filmům (Doctor Strange, Ant Man) se pravděpodobně přidá další pokus udělat z Hulka postavu, která sama utáhne celý film.

Hulk - Avengers

Hulka jsme měli možnost vidět ve svém vlastním snímku už dvakrát (nepočítáme šílenosti ze sedmdesátých let). Poprvé se zelený rváč objevil ve svém vlastním příběhu v roce 2003, přijetí bylo rozporuplné, takže Hulk s tváří Erica Bany skončil. O comeback se pokusil o pět let později, tentokrát zelenáče ztvárnil Edward Norton a znovu se Hulk nijak zvlášť neprosadil. Jeho čas přišel, až když jeho tvář splynula s tváří Marka Ruffala a ukázala zuby Lokimu v Avengers 2. Začalo se spekulovat, že by v téhle podobě Hulk klidně utáhl svůj vlastní biják. Nyní se z temných zákoutí filmového byznysu vynořily informace potvrzujicí existenci takového filmu. Protože jsou označeny jako pocházejicí ze spolehlivého zdroje, berte je prosím s rezervou.

Podle zpráv bychom neměli Hulka v kinech očekávat dřív, než Avengers 2. Přesto je možné, že bude druhé představení superhrdinského týmu obsahovat scénu po titulcích, lákajicí na Hulkův film. A co se s Hulkem vlastně bude dít? Po tom, co je skupinou Iluminati (sdružení superhrdinů včetně Iron Mana, Doctora Strange, Namora a dalších) vyhodnocen jako vážné nebezpečí pro Zemi, je Hulk vystřelen do vesmíru. Rozzuřený vědec se dostane na planetu Sakaar, je zotročen a přinucen bojovat pro potěšení svých pánů v gladiátorské aréně. Posléze vede rebelii proti Red Kingovi, vládci planety.

Hulk - Avengers

Celá zvěst staví na komiksu Planet Hulk, který má ale také velmi populární pokračování, World War Hulk. A právě z toho by měl čerpat ještě mnohem vzdálenější film, Avengers 3. V komiksu se Hulk, společně se svojí armádou rebelů z planety Sakaar, dostává zpět na modrou planetu a protože je Hulk nakrklej, začnou mlátit jednoho pozemskýho superhrdinu za druhým. Jde tedy o poměrně šílenou spekulaci, navíc film podle tohoto komiksu není v současné době možné natočit. Významnou úlohu v ději hraje Fantastic Four, na kterou nemají Marvel Studios práva.

Žádná z těchto informací není potvrzená. Pravděpodobnost Hulkova filmu je ovšem velká. Když měli v Marvelu odpovědět na otázku, zda nějaký film s Hulkem v hlavní roli bude, mlčeli. A to je přece jasný souhlas! Navíc je tu taková maličkost, Mark Ruffalo má smlouvu na šest filmů a nepočítejte s tím, že by se objevil pouze v šesti filmech s Avengery.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také