Zack Snyder se nepodílí na žádném Star Wars filmu

Přečtěte si

Autor

Po internetu se rozšířily zprávy, že by Zack Snyder, režisér 300: Bitva u Thermopyl či Watchmenů, mohl být zapletený do produkce nového filmu ze světa Hvězdných válek. Jak víme, sedmá epizoda legendární sci-fi ságy byla potvrzena na rok 2015, podle dalších informací se ale pravděpodobně dočkáme kromě hlavních filmů i spin-offů. A právě jeden z nich měl podle internetového magazínu Vulture režírovat Zack Snyder.

Údajný film se měl odehrávat po událostech zachycených v Návratu Jediho, paralelně s dějem sedmé epizody. Měl být volně inspirován (čti přesně okopírován) japonskou klasikou Akiro Kurosawy Sedm samurajů (předloha Sedmi statečných), jedním z oblíbených filmů George Lucase, tvůrce Hvězdných válek. Protože jste si ovšem bystře všimli slovíčka měl na začátku obou vět, nic takového se s největší pravděpodobností nechystá.

Sám Zack Snyder zprávy o jeho zaangažovanosti v takovém snímku razantně popřel a nechal vypustit do světa doplňujicí zprávu: „Přestože je, jako velký fanoušek Star Wars, velmi polichocen, Zack nemá s novými filmy nic společného. V tuto chvíli pracuje na Muži z oceli a 300: Rise of an Empire.“ Samozřejmě, je možné, že Snyder mlží a to, že nyní na žádném Star Wars projektu nepracuje, neznamená možnou budoucí účast.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také