World of Warcraft v roce 2015

Přečtěte si

Autor

Nejpopulárnější MMORPG na naší planetě, World of Warcraft, se konečně dočká vlastního filmu. Hra, která pobláznila milióny lidí po celém světě a stále se vesele prodává tak může protrhnout smůlu herních adaptací a ukázat jim patřičný směr a know-how na dolarové bankovky. Předpoklady na to rozhodně má.

World of Warcraft The Movie

Se značkou byl dlouho spojován Sam Raimi, ale ten nadobro vycouval, když vzal práci na filmu Mocný vládce Oz. Epické fantasy nakonec natočí Duncan Jones, režisér filmů Moon a Zdrojový kód. Jones není jen skvělým filmařem, jehož snímky vypadají skvěle, ale co je možná ještě důležitější – je i vášnivým hráčem WoWka. Lze předpokládat, že jak u svých minulých projektů, i tady bude spoluautorem scénáře a kdo jiný by měl do všeho kecat než samotný hráč? Původní scénář od Roberta Rodata (Zachraňte vojína Ryana) už nyní přepracovává Charles Leavitt (Krvavý diamant). Internetem se šíří fámy, že se zvažuje přítomnost Johnnyho Deppa, ale ve kterém čerstvě oznámeném filmu ne, že?

World of Warcraft

Producenti chtějí stihnout datum premiéry na rok 2015 (závěr roku vypadá jako ideální volba), čili se tento enormní projekt přidá k dalším očekávaným blockbusterům jako Avengers 2, Justice League, Star Wars VII, Piráti z Karibiku 5 a dalším…). Rýsuje se nám jeden z nejepesnějších filmových ročníků. Duncan Jones na svém twitteru řádně poškádlil všechny fanoušky hry: „Lze udělat pořádný FILM na základě videohry? Vždycky jsem říkal, že je to možné. Nyní to MUSÍM udělat ;)“

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také