Wolverine, odehrávající se v Japonsku, bude temnější!

Přečtěte si

Autor

Současný trend ztemňování komiksových filmů se nevyhne ani lidskému rosomákovi. Podle režiséra Jamese Mangolda se tým okolo filmu Wolverine snaží využít šanci ukázat publiku postavu z jiného, temnějšího úhlu pohledu: „Pro mě je skvělou příležitostí, že se 90% příběhu odehrává v Japonsku. Tím pádem můžeme tenhle film brát skoro jako reboot, kromě Hugha Jackmana nembude mít z minulými filmy o Wolverinovi nic moc společného. Máme šanci z něj udělat o trochu temnější a hlubší postavu.“

Wolverine (2013)

Japonský vliv bude ve filmu zřetelně viditelný, nejen, že se bude odehrávat v zemi zapadajícího slunce, podstatná část snímku bude mluvená japonsky a takřka celé herecké obsazení je japonské. Budeme svědky střetu západní a východní civilizace, způsoby jejich myšlení i boje. Přesto nečekejte, že se bude nejslavnější člen X-Menů učit nějaké ladné bojové techniky, své nepřátele přejede jako parní válec, pečlivě promyšlené kung-fu není nic pro rosomáky se schopností regenerace a nezničitelnou adamantiovou kostrou.

Wolverine (2013)

K filmu dosud nebyl uvolněn žádný trailer, Mangold si nechce otevírat hrnec se svým výtvorem moc brzo. Na první nahlédnutí pod pokličku se ale můžeme do měsíce těšit. Všichni fanoušci mutantské DNA, nezničitelné kostry a spocených kotlet se můžou těšit na 25. července, kdy má film premiéru v Česku i na Slovensku.

2 KOMENTÁŘE

  1. Dopr, pokud chcete o něcem psát, tak nekecejte hovadiny.Prý „země zapadajícího slunce“ to je kde prosím, snad vycházejícího. Dále nebudte za hlupáka, jaké pak Kung Fu on se děj odehrává v Číně? Protože Japonsko s Kung Fu nemá nic společného, to je jako by jste oznámil, že národní pokrm Čechů jsou halušky. Kdy už vymizí lidská nevědomost.

  2. Dopr, pokud chcete o něcem psát, tak nekecejte hovadiny.Prý "země zapadajícího slunce" to je kde prosím, snad vycházejícího. Dále nebudte za hlupáka, jaké pak Kung Fu on se děj odehrává v Číně? Protože Japonsko s Kung Fu nemá nic společného, to je jako by jste oznámil, že národní pokrm Čechů jsou halušky. Kdy už vymizí lidská nevědomost.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také