Trailer: Side Effects (2013)

Přečtěte si

Autor

Jana Trnkováhttp://www.csfd.cz/uzivatel/63173-ernia/
Snažím se udržovat krok se současnou filmovou tvorbou. Ročně se účastním několika filmových festivalů, přičemž si nejvíc lebedím v indie rovině. Upřednostňuji subjektivní přístup k filmům a reflektuji film i v kontextu dění.

Máme tu nový trailer na film Stevena Soderbergha Side effects (Vedlejší účinky). Uvidíme v něm Rooney Maru jako problémovou mladou ženu, která vytvoří nebezpečný milostný trojúhelník mezi sebou, svým doktorem (Jude Law) a svým manželem (Channing Tatum).

Emily a Martin jsou úspěšným newyorským párem, jejichž svět se začne zamotávat poté, co Emily začne používat nové prášky předepsané jejím psychiatrem. Prášky, které mají pomáhat proti pocitu úzkosti ale mají neočekávané vedlejší účinky. „Jedna pilulka může zmenit Váš život“. Trailer slibuje napínavý psychologický thriller s tísnivou atmosférou a snad i další snímek, který nás zaplete do pavučiny, kde si nebudeme jisti, co je pravda a co ne.  Ve filmu uvidíme také Catherinu Zeta-Jones  a film má slíbenou českou premiéru v květnu tohoto roku.

httpv://youtu.be/EDHiw_1h_Vs

Předchozí článekRecenze: Bídníci (2012)
Další článekKlip: The Last Stand (2013)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také