Schwarzenegger v pátém Terminátorovi?

Přečtěte si

Autor

Světem filmových novinek hýbe zpráva o návratu Arnolda Schwarzeneggera k terminátoří značce. I když zatím nemáme žádné oficiální potvrzení, při tiskové konferenci pro film The Last Stand (Konečná) odtajnil scénář filmu Terminátor 5, který by měl být do konce roku hotový.

Museli jsme původní autory scénáře nahradit novým týmem, protože se znovu a znovu ubírali špatným směrem„, říká Arnold, který by si měl ve filmu zahrát. Teď je již s vizí akční podívané nového scénáristy spokojen.

Teď jsme již nabrali dobrý kurz a myslím, že do konce roku stihneme scénář dokončit a začít s natáčením,“ prozradil Arnie.

Ví, že bude hrát v pátém pokračování proslulé sci-fi série, ale neví jistě, zdali to bude role hlavní.

Schwarzenegger mimo jiné přiznal, že odmítnul roli ve filmu The Rock (Skála), poté co obdržel scénář. „Jerry Bruckheimer zamnou přišel se scénářem filmu Skála, který právě dokončil Sean Connery a Nicolas Cage. Nabídnul mi roli místo Nicolase, protože jeho scénář měl asi 80 stránek ručně načmáraného textu a povídá: Tohle je s**t, pojďme to společně přepsat a udělat znovu!

Podíval jsem se na scénář a zeptal jsem se: „Co je to? Nemůžu se zavázat k něčemu takovému. Dej tuhle roli do pořádku a vrať se s dobrým scénářem,“ Vzpomíná rakouský rodák.

Ale režisér reagoval na jeho slova, tím že nechal hlavní roli Nicolasovi, dodal Schwarzenegger.

Ikdyž tyto zprávy ohlásil herec sám, fanoušci berou jeho účast ve filmu Terminátor 5 s chladnou hlavou.

Jak to vidíte vy se zapojením nestárnoucího svalovce do dalšího filmu o zabíjejících strojích?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také