Reboot Fantastické čtyřky přinese svěží vítr do komiksových filmů

Přečtěte si

Autor

Komiksové filmy zažívají v posledních pár letech neskutečný boom. Kdysi podceňovaný žánr dnes vynáší studiům stovky milionů. Není proto překvapením, že se nepříliš vyvedené snímky z let minulých dočkávají svých restartů. V minulém roce znovu začala série o Spidermanovi, pár let před ním se dočkali příležitosti zkusit to nanovo Batman či Hulk. Teď se na svojí šanci předvést se v lepším světle třese tým, jehož členové nosí hrdě na svém hrudníku číslici čtyři.

Nedávno jsme se dozvěděli, že nová Fantastická čtyřka se v kinech objeví pod velením Joshe Tranka (Kronika) v březnu 2015. Trankův minulý projekt byl přivítán s povděkem a určitě  příjemně překvapil, je proto jasné, že se jeho nového pohledu na superhrdinskou čtyřku nemůžeme dočkat. Navíc funkci kreativního konzultanta u filmu zastává Mark Millar, celosvětově známý tvůrce komiksů, knihy jako Kick-Ass nebo Wanted dokazují, že je to člověk na svém místě.

Právě hovořivý autor komisů se rozmluvil o připravovaném rebootu: „Josh právě pracuje na uvedení příběhu Fantastické čtyřky do současnosti. Dělá to, co je třeba dělat, aby film fungoval na stříbrném plátně. On je skvělý vypravěč příběhů.“ Překvapivě se Millar vyjádřil o nových filmových prostředcích, které zatím neměnili možnost na plátnech naplno zazářit. „Nečekal jsem, jak vtipně a sympaticky se může tenhle příběh odvyprávět a kolik úžasných momentů se do takového filmu vejde. Myslím úžasný ve stylu prvního shlédnutí Vetřelce Ridleyho Scotta. Bude tam pár chvil, které budou na plátně vypadat opravdu úžasně a taky věci nikdy předtím ve filmu o superhrdinech neviděné.“

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také