Jurský park 4 už v roce 2014

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Jurský park 4 uvidíme už příští rok 13. června (USA) a jak už asi tušíte, bude ve 3D. Také víme, že jedním z producentů bude Steven Spielberg, režisér prvních dvou dílů, který právě lítá po kancelářích se scénářem ke sci-fi Robopocalypse, protože jeho natočení by bylo příliš nákladné na výrobu. Kdo usedne na režisérskou stoličku čtvrtého pokračování nejslavnější značky o dinosaurech, to bychom se měli dovědět už brzy.

Scénář obstarají Rick Jaffa a Amanda Silver, kteří před dvěma lety napsali hit Zrození planety opic. Když si to ale všechno spočítáme, vychází nám, že v Universal Pictures mají asi 18 měsíců, než Jurský park vypustí do kin, podle jejich uvedení. Těžko se dá uvěřit, že film podobných rozměrů, kde ožívají prehistorická zvířata, kde se nějakým způsobem musí vybudovat umělý svět a že vše bude 3D, se dá za těchto několik měsíců stihnout.

Loni v létě vypadlo z producenta Franka Marshalla, že Jurský park 4 tu bude do dvou let. A měl pravdu. Také povídal něco o nezastavitelném vývoji digitálních udělátek, díky kterým můžou tvůrci udělat opravdu velké věci. S tím samozřejmě souhlasíme, jenže bychom raději byli, kdyby polovina filmu nebyla točená před zelenými plátny. Souhlasíte?

Do kin se už za chvíli vrátí první díl série. Novinka bude v tom, že vejde do IMAXu a bude ve 3D. Trailer k  návratu legendy Stevena Spielberga si můžete přehrát zde.

6 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také