J.J. Abrams a doping Lance Armstronga?

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Film o sedminásobném vítězi Tour de France, Lanci Armstrongovi, konečně dostává nový update. Změna bude v tom, že snímek už nebude oslavovat rekordní počet získaných titulů amerického cyklisty, ale spíše se zaměří ne nedávný skandál, při kterém se dostala na veřejnost Armstrongova skutečnost o dopingu. Následně se fenomenální cyklista musel všech získaných trofejí vzdát. A přesně o tomhle bude vyprávět nový film, pod kterým by mohl být podepsán J.J. Abrams.

V minulosti se mluvilo o jménech jako Matt Damon nebo Jake Gyllenhaal. Oba herci se k projektu hlásili, avšak skutečnost může být nakonec jiná. V současné době prý J.J. Abrams krouží kolem knihy Cycle of Lies: The Fall of Lance Armstrong autorky Juliet Macur, aby následně získal práva k natočení.

Za účast Abramse, tedy na postu režie, bychom ale ruce do ohně nedali. Stoprocentně zatím víme, že se snímek natočí pod Paramountem a produkční společností Bad Robot, kterou právě vlastní režisér nové Star Trek série J.J. Abrams. Odtud de fakto pochází všechny televizní a filmové projekty oblíbeného režiséra, producenta a scénáristy v jedné osobě. O projektu v budoucnosti určitě ještě hodně uslyšíme.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také