Filmové upoutávky na letošním Super Bowlu

Přečtěte si

Autor

Americký fotbal je zvláštní. Nám, Evropanům, se může zdát divné, že se někdo dovede dívat na sport, který se hraje se šišatým míčem a jehož hlavním cílem je přeběhnout hřiště plné rozzuřených chlapů. Snad jen Britové se svou obsesí pro rugby by mohli být jediným evropským národem schopným se sem tam podívat na obrazovku, po které poletuje šiška z hověziny. Nicméně v Americe je americký fotbal doma a tak se finále profesionální ligy, Super Bowl, těší za velkou louží enormní oblibě. A to jak ze strany fanoušků, tak ze strany filmových studií, které chtějí o přestávce přesvědčit aspoň ždibec publika, že právě na jejich film by se měli zajít podívat.

Iron Man 3

30 vteřin reklamy během hry Super Bowlu přijde zadavatele reklamy na závratné čtyři miliony amerických dolarů (v době psaní článku cca 76 milionů korun). Nečekejte tedy žádné trailery na indie filmy, tohle si můžou dovolit jenom velký kluci. Mrkněte na seznam potvrzených tv spotů a jejich rozsah:

Samozřejmě můžete vyhlížet i další, zatím neoznámené, spoty. Místa je v programu ještě dost, zvlášť pro ty, co dovalí další prašule do televizní kasy. Super Bowl 2013 se koná 3. února, na ty nejzajímavější tv spoty vás upozorníme na našem serveru.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také