Eli Roth se vrátí jako hanebný panchart

Přečtěte si

Autor

Momentálně chválami opěvovaný Nespoutaný Django se tetelí na výsluní, vydělává a tudíž je nejvyšší čas, aby režisér Quentin Tarantino upozornil na svůj další projekt. Ten se s největší pravděpodobností bude jmenovat Killer Crow a psali jsme o něm již dříve. Nyní se ke slovu hlásí Eli Roth, častý Tarantinův spolupracovník.

Fanoušek hororů a jejich režisér v jedné osobě momentálně dokončuje své Green Inferno, ale ohledně dalšího Tarantinova filmu se nechal slyšet, že si zopakuje úlohu Donnyho Donowitze z Hanebných panchartů. Vášnivý zastánce staré dobré baseballové pálky zřejmě nebude jediný, kdo se ze staré sestavy v Killer Crow objeví. Příběh pojednává o partě černých amerických vojáků, kteří dezertují a bude se odehrávat paralelně ve stejném univerzu jako právě Hanebný pancharti. První polovina scénáře je údajně již napsaná.

httpv://youtu.be/9-jp5CEB-Bo

„Vím o tomhle projektu snad už dobrých deset let, takže teď jsme to konečně pořádně probrali. Quentin ví, že jsem připravený znovu vzít pálku do rukou. Vždycky jsem připravený ji vzít do rukou, pokud to potřebuje…“, vzkazuje Eli Roth na adresu Tarantina. Jako další zářez do série filmů o alternativní historii proč ne?

Předchozí článekTrailer: Trance (2013)
Další článekVýsledky Zlatých glóbů 2013

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také