Cobie Smulders o dalším působení v Marvel Universe

Přečtěte si

Armáda mrtvých: Snyderův zombie heist má první trailer

Není to tak dávno, co se Armáda mrtvých objevila v sestřihu Netflix filmů pro tento rok. Tentokrát už Zack Snyder...

10 originálních filmů, které v březnu uvede Netflix

Netflix má za sebou docela fajnový start roku. Služba uvedla několik výborných kousků (Bílý tygr, Jako v bavlnce, Čističi...

8 dalších českých filmů, které právě přidal Netflix

Nový týden, nová porce českých filmů na Netflixu. Balíček osmi titulů tentokrát přináší nejlepší český film z roku 2011,...

Autor

Michal "terz" Píta
Filmový nadšenec, občasný překladatel a titulkář.

Cobie Smulders se v rozhovoru vyjádřila ke svému budoucímu působení v Marvel Universe. Svou roli Marie Hill z Avengers by si poprvé měla zopakovat ve snímku Captain America: Winter Soldier, kde se již neúprosně blíží první natáčecí den. Dále s ní probíhají jednání na téma její účasti v pilotu nového seriálu S.H.I.E.L.D, který, stejně tak jako Avengers, bude režírovat Joss Whedon.

Cobie Smulder - Avengers

„Mé seriálové závazky to neovlivňují a ačkoli nemohu říct nic konkrétního, probíhají určitá jednání ohledně mé účasti v S.H.I.E.L.Du… Mariu Hill budu hrát do té doby, než mě vyhodí a najmou na to někoho jiného.“ řekla Smulders v rozhovoru.

Maria Hill a agent Coulson

Cobie můžete také znát jako Robin ze seriálu Jak jsem poznal vaši matku a objeví se v příštím snímku Lasse Hallströma Safe Haven, který jde do amerických kin 14. února.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také