Vin Diesel jako inspektor Kojak?

Přečtěte si

23 skvělých filmů s češtinou, které Netflix odstraní tento týden

Na konci února opustí Netflix více jak padesát filmů, přičemž polovina z nich není na službě uvedena s češtinou....

10 trailerů týdne: Jackman cestující časem a zrození Cruelly de Vil

Další únorový týden za námi a my vám přinášíme nášup nejlepších trailerů za posledních sedm dní. Naděloval Disney v...

10 nelegálně nejstahovanějších filmů za poslední týden

Mezi nejstahovanější filmy týdne se dostaly dvě novinky. Na Netflixu uvedený thriller Jako v bavlnce se skvělou Rosamund Pike...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Seriálový počin ze 70. let byl jen těžko k přehlédnutí. Holohlavý a zábavný inspektor Kojak mající zálibu v lízátkách, dokázal u televizorů bavit až do roku 1991, pokud tedy počítáme i televizní filmy. Jen před pár hodinami se začalo mluvit o možném filmovém restartu, kde by si hlavního New-yorského inspektora zahrál Vin Diesel. A zatím to nevypadá vůbec špatně.

Scénář dostali na starost autoři nové bondovky Skyfall – Neal Purvis a Robert Wade tak napíší nového Kojaka pro Universal. Vin Diesel se kromě hlavní role ujme i produkce, jakožto zakladatel a majitel filmové společnosti One Race Films, která má prsty i ve Fast Five z minulého roku. Kdy se začne natáčet, kdo se k filmu přidá, kdo bude režírovat, na to si musíme počkat. Určitě vás ale budeme informovat.

Původní Kojak, jak už jsem zmiňoval, běžel v 70. letech, přesněji od roku 1973 do roku 1978. Stihlo se natočit pět sérií a celkem 125 epizod. Následovaly televizní filmy, které stále dokázaly držet kvalitu seriálového počinu. V roce 2005 se kabelová stanice USA Network pokusila o remake. Ten naprosto propadl už v pilotní epizodě a natočeno bylo celkem 9 dílů. Tehdy se v roli Kojaka objevil drsňák Ving Rhames (Mission: Impossible).

Vin Diesel v současné době pracuje na Fast and the Furious 6, Riddickovi a také si dělá zálusk na akční komedii The Machine a pokračování série xXx.

Myslíte, že si nový Kojak najde své diváky? Je Vin Diesel tou pravou volbou? Dejte nám vědět v komentářích ;-).

4 KOMENTÁŘE

    • Podle mě to nebude mít se seriálem nic společnýho, jenom jméno detektiva. Občas si strčí do huby lízátko a tím bude odkazovat na seriál. Jinak očekávám akční detektivku s hromadou výbuchů 😀

  1. Kojak nemá potenciál na dobrý film, je to seriálová postava, do filmu se s dobrým výsledkem podle mě přesnést nedá a ještě Diesel… no nevím nevím.

    • Podle mě to nebude mít se seriálem nic společnýho, jenom jméno detektiva. Občas si strčí do huby lízátko a tím bude odkazovat na seriál. Jinak očekávám akční detektivku s hromadou výbuchů 😀

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také