Video: Hra o trůny 3 – Postřehy z natáčení

Přečtěte si

The Green Knight: Dev Patel nasazuje život v artušovské legendě

Artušovská legenda o Zeleném rytíři je dobře uschovaná v britském národním muzeu. Bylo jen otázkou času, než se z dávného příběhu...

Recenze: Zasloužený Oscar pro Renée Zellweger v roli Judy Garland

Americká herečka Renée Zellweger si za roli Judy Garland nedávno došla pro Cenu Akademie. Proměnila tak druhou ze svých...

Recenze: Sviňa je thriller s mrazivě reálnou předlohou

Do kin vstupuje novinka od našich slovenských bratrů, adaptující stejnojmennou knihu od Arpáda Soltésze. Jedná se o drsný thriller...

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Ačkoli jsme si řekli, že věnovat se novinkám ze světa seriálů nebude v našich silách, představuji novou rubriku Video, kterou najdete pod záložkou Zábava. Zde čas od času narazíte na nejrůznější videa, parodie slavných titulů či klipy, které hýbou internetem a bylo by na škodu, je zde nezveřejnit. 

Ale samozřejmě sem patří i videa dlouho očekávaných seriálů, která nechceme vkládat typicky do médií a trailerů nebo klipů, kde by dělala mezi filmovými upoutávkami neplechu.

Dnes tu jako první máme dvouminutové video z natáčení a produkce, troufnu si říct nejočekávanějšího seriálu této doby. Řeč je o Hře o trůny 3, která před několika málo dny vypustila první “grafický” teaser.

A co o třetí sezóně říkají někteří herci, producenti? To se doslechnete v tomto videu, které vlastně jako první nabízí skutečný pohled na novou sérii. Ta vypukne 31. března 2013 a kde jinde, než na HBO.

httpv://youtu.be/2yj0e0r_yLI

HBO také odvysílala tohle parádní video, ve kterém shrnuje rok 2012 a pomaličku se chystá na novou sezónu svých vlastních projektů.

httpv://youtu.be/vunHGx-BZgw

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také