Video: Hra o trůny 3 – Postřehy z natáčení

Přečtěte si

Recenze: Rambo: Poslední krev – Akční ikona, která se již neměla vracet

Rambo patří k nejznámějším hrdinům akčních béček. Jeho snímky patří k těm, které definovaly žánr. Dočkal se hned čtyř...

Recenze: Ad Astra – Pomalé psychologické drama na pozadí velkolepé vesmírné mise

James Gray to opět dokázal! Newyorský režisér z rodiny přistěhovalců z východní Evropy se po Ztraceném městu Z vydal na další pohlcující...

Olga Sommerová a lidé morální integrity. Jaká jsou stěžejní díla zkušené dokumentaristky?

Držitelka Českého lva za dokumentární snímek Červená, Olga Sommerová, přijala výzvu a rozhodla se natočit film o básníkovi a...

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Ačkoli jsme si řekli, že věnovat se novinkám ze světa seriálů nebude v našich silách, představuji novou rubriku Video, kterou najdete pod záložkou Zábava. Zde čas od času narazíte na nejrůznější videa, parodie slavných titulů či klipy, které hýbou internetem a bylo by na škodu, je zde nezveřejnit. 

Ale samozřejmě sem patří i videa dlouho očekávaných seriálů, která nechceme vkládat typicky do médií a trailerů nebo klipů, kde by dělala mezi filmovými upoutávkami neplechu.

Dnes tu jako první máme dvouminutové video z natáčení a produkce, troufnu si říct nejočekávanějšího seriálu této doby. Řeč je o Hře o trůny 3, která před několika málo dny vypustila první “grafický” teaser.

A co o třetí sezóně říkají někteří herci, producenti? To se doslechnete v tomto videu, které vlastně jako první nabízí skutečný pohled na novou sérii. Ta vypukne 31. března 2013 a kde jinde, než na HBO.

httpv://youtu.be/2yj0e0r_yLI

HBO také odvysílala tohle parádní video, ve kterém shrnuje rok 2012 a pomaličku se chystá na novou sezónu svých vlastních projektů.

httpv://youtu.be/vunHGx-BZgw

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také