Teaser Trailer: Star Trek Into Darkness (2013)

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

První Teaser Trailer dorazil na internet, přesně jako nám bylo slibováno. Je dlouhý něco málo přes minutu, je v něm strašně moc akce, láva se přelévá ze strany na stranu, vše doprovází inceptionská hudba, lidé lítají vzduchem jako balónky a proslovem mu dodává patřičnou mrazivou atmosféru záporák, kterého se zhostil Benedict Cumberbatch. Čekali jsme něco víc? Na první Teaser určitě ne, je toho fakt hodně ;-).

V českém překladu Star Trek: Do temnoty (2013) přilétá do kin až začátkem června příští roku, proto se i do budoucna můžeme těšit na další řadu upoutávek. I těch, ze kterých nebudeme mít naprostý guláš.

Jen bych ještě dodal, že 17. prosince dostane tento teaser upgrade a tvůrci snímku tak vypustí o něco delší a určitě i zajímavější verzi této upoutávky.

Režíruje opět J.J. Abrams a celá posádka se hlásí bez změn, jen přivítáme Alici Eve, která v tom prvním teaseru krásně piští do kamery.

httpv://youtu.be/diP-o_JxysA

2 KOMENTÁŘE

  1. Bude to mega film ktorý musíte vidiet len na mega plátne.Fakt skvelý teaser ktorý nabudil.Najočakávanejšie film roku 2013 po hobbitovi 😉 a Pacific Rim

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také