Video: Stan Lee a jeho marvelácká camea

Přečtěte si

Autor

LukeS
Student TULky, horolezec a mám rád hlavně sci-fi filmy a hrané adaptace komiksů. Nejoblíbenější filmy: Star Wars, Indiana Jones, Jurský Park, Pán Prstenů, filmy od Marvela počínaje Incredilble Hulkem.

Stan Lee, který je bezpochyby nejznámější autor komiksů, slaví 90. narozeniny. Především jeho zásluhou je Marvel to, co je. To on dovedl Marvel Studios na špičku mezi komiksovými studii a rozhodně nehodlá přestat s upevňováním této pozice. On sám se objevil ve většině, ne-li ve všech, filmech natočených podle jeho komiksů. Pod článkem nejdete video, kde jsou všechna jeho camea, včetně toho nejnovějšího z letošních Avengerů, pěkně sestříhána.

Pokud bude Stanovi zdraví přát, tak se nejspíše můžeme těšit na jeho další camea v nových filmech od Marvelu, které nás čekají v nejbližších letech (Iron Man 3, Thor: The Dark World, Captain America: The Winter Soldier, The Hands of Shang-Chi, Nick Fury, Deadpool, The Avengers 2, Doctor Strange).

httpv://youtu.be/kLVBcCkVWb0

6 KOMENTÁŘE

  1. Pokud je to též video, na které jsem koukal včera (teď nezjistím, jsem v práci a youtube mi tady nejde), tak tam chybí cameo z Amazing Spider-man, které mně osobně přijde skoro nejlepší.

  2. Pokud je to též video, na které jsem koukal včera (teď nezjistím, jsem v práci a youtube mi tady nejde), tak tam chybí cameo z Amazing Spider-man, které mně osobně přijde skoro nejlepší.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také