Smrtonosná past: Opět v akci – Střípky z natáčení

Přečtěte si

18 filmů a seriálů, které Netflix přidá v týdnu

Netflix originály z nejrůznějších koutů světa budou hlavní náplní tohoto týdne. Hned dvakrát se vydáme do Bombaje, v Německu...

7 aktualit týdne: Další Star Trek a návrat Strážců vesmíru

Nový Star Trek, Strážci vesmíru, Český lev a Blade Wesleyho Snipese. Čeští lvi rozdáni O nejvíce sošek se podělily filmy Šarlatán...

Český lev 2021: Výsledky

Osmadvacátý ročník Českého lva ovládl Šarlatán. Film se stal nejlepším filmem loňského roku, Agnieszka Holland se stala nejlepší režisérkou...

Autor

Welcome to Moscow! Ve městě, kde každý druhý taxikář mluví anglicky! Akční pecka příštího roku s Brucem Willisem v hlavní roli se nám představuje ve featurette montáži z natáčení. Vidíme prakticky shodný materiál s teaser trailery. Spoustu výbuchů, spoustu zbraní a něco, co připomíná peklo v Rusku.

Jai Courtney, hrající Jacka – syna Johna McClana uvedl, že natáčení byla jedná velká zábava plná adrenalinu.  Herec nám prozradil něco málo ze své postavy. Nyní víme, že Jack je tajný agent CIA v utajení, čímž se nepotvrdila fáma, že syn našeho tvrďáckého poldy je prosťáčkem, který se v Rusku díky špinavostem připletl do nebezpečné hry.

Vztah Johna a Jacka byl pěkně na prd posledních několik let a když se oba setkávají uprostřed veškerého toho chaosu a běsnění, není čas na usmiřování. Oba musejí předvést to nejlepší, aby vůbec přežili,“ řekl Courtney.

Také se nám dostává další úsměvná hláška z produkce newyorského poldy, tentokrát na téma pirátských zbraní.

Starý známý John MaClane stále dokazuje, že je ve formě a je vysoce pravděpodobné, že zase nějaký ten vrtulník zlikviduje např. ruský taxíkem, pokud mu dojdou náboje.

A Good day To Die Hard má premiéru 14. února 2013. Můžete se těšit na obsáhlé preview plný oficiálních informací, názorů a spekulací.

httpv://youtu.be/CgNG0CkzGT4

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také