Seth MacFarlane a jeho nový projekt

Přečtěte si

Autor

LukeS
LukeS
Student TULky, horolezec a mám rád hlavně sci-fi filmy a hrané adaptace komiksů. Nejoblíbenější filmy: Star Wars, Indiana Jones, Jurský Park, Pán Prstenů, filmy od Marvela počínaje Incredilble Hulkem.

Seth MacFarlane, režisér velmi úspěšné komedie Méďa (Ted), chystá další projekt, ve kterém by si měl i zahrát. Podle dostupných informací by se mělo jednat o westernovou akční komedii nazvanou A Million Ways to Die in the West. Spolu s MacFarlanem by měli na filmu pracovat jako scénáristé Alec Sulkin a Wellesley Wild (scénáristé dalšího Sethova díla Family Guy).

Film by měl jít ve stopách snímku Blazing Saddles (Ohnivá sedla) a je popisován jako „western plný moderního humoru s podtextem o tom, jak těžký byl život na západě v druhé polovině 19. století“. To, že Seth MacFarlane přijde s něčím originálním, není až takové překvapení (Ted byl opravdu super), co však může být trochu překvapivé je, že sám bude ve filmu hrát. Samozřejmě má s herectvím zkušenosti.  Ztvárnil ústřední postavu v Méďovi, ale tohle by měla být jeho první velká role, kde nebude skrytý za rozpohybovanou postavičkou. Bez „masky“ ale taky není úplně nezkušený. Zahrál si v několika epizodách seriálu Gilmorova děvčata a ve filmu Tooth Fairy (2010).

Seth MacFarlane

Natáčet by se mělo začít příští rok. Ve scénáři se také objevuje hlavní ženská role, která zatím není obsazená. Po tomto filmu by se Seth MacFarlane mohl, jak sám řekl, pustit do sequelu k TEDovi.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také