Hugh Jackman se vrátí jako Wolverine v X-Men: Days of Future Past

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Dlouho se o návratu Wolverina do X-Menů spekulovalo a psalo. Včera v noci ale režisér Bryan Singer tuto informaci oficiálně potvrdil. Kromě sólovky příštího roku s názvem The Wolverine se tak jedna z nejoblíbenějších komiksových postav Marvelu vrátí i do filmové série X-Men, stejně jako Patrick Stewart (Profesor X) a Ian McKellen (Magneto). Řeč je pochopitelně o pokračování První třídy z roku 2011, které nese název X-Men: Days of Future Past.

Bryan Singer, kterému předal režisérskou štafetu Matthew Vaughn (První třída), tweetnul svým fanouškům novinku ohledně návratu Jackmana přesně takhle: Rád bych oficiálně přivítal @RealHughJackman k obsazení X-Men: Days of Future Past. Jsem velmi nadšený! Více později…

Jak bude Jackmanova role velká, to ukáže teprve čas. Nicméně se noví X-Meni rýsují velmi dobře a jsme moc rádi, že se k nim vrací i herci z původní trilogie.

Hugh Jackman alias Wolverine se objevil v parádním a nezapomenutelném cameu v První třídě. Scéna, ve které vyhazuje z baru mladého Magneta a Profesora X, patří k tomu nejzábavnějšímu z celého snímku a možná i celého filmového roku. Také je to jediná scéna, ve které režisér Vaughn mohl použít sprosté slovíčko.

httpv://youtu.be/V4b7gEu7b74

Těšíte se více na The Wolverine odehrávající se v Japonsku nebo dáváte přednost týmovce X-Men: Days of Future Past?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také