Hobit – Videoblog 10

Přečtěte si

Autor

LukeS
Student TULky, horolezec a mám rád hlavně sci-fi filmy a hrané adaptace komiksů. Nejoblíbenější filmy: Star Wars, Indiana Jones, Jurský Park, Pán Prstenů, filmy od Marvela počínaje Incredilble Hulkem.

První dojmy a recenzi Hobita, to už jste si mohli přečíst na webu před několika dny. Teď ale přichází na řadu 10. videoblog ze zákulisí, který je zároveň tím posledním k Neočekávané cestě. Uvidíme, jak se snímek dokončoval, ale hlavně přípravu světové premiéry ve Wellingtonu, která nám dá za pravdu, že Nový Zéland Hobitem opravdu žije. Na každém rohu jsou plakáty, bannery, sochy a jiné odkazy na tento velkofilm (obzvláště vydařené jsou potisky letadel a obří Glum v letištní hale).

Film také drží rekord za nejdelší červený koberec na premiéře (dosud ho měl Pán Prstenů: Návrat Krále). Z videa sálá neuvěřitelná atmosféra, která na premiéře panovala a nám nyní nezbývá nic jiného, než čekat na příští rok, kdy vyjdou nové videoblogy a hlavně na 12. 12. 2013, kdy do kin vtrhne druhý díl trilogie nesoucí název Desolation of Smaug.

Všechny předchozí videoblogy naleznete zde.

httpv://youtu.be/OtCOQMfNaLQ

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také