Hobit: Dvě hodiny vblogů včetně nové dvacetiminutovky z natáčení

Přečtěte si

V jakém pořadí sledovat Marvel filmy

Filmy od Marvelu (přesněji z Marvel Cinematic Universe) lze sledovat podle roku jejich uvedení nebo chronologicky podle toho, v...

Recenze: Chicagský tribunál – Prvotřídní soudní drama

Režisér a scénárista Aaron Sorkin, který v minulosti zanechal svůj výrazný tvůrčí rukopis na takových filmových dílech, jako byla...

22 nejnovějších českých filmů na Netflixu

Netflix se snaží a do svého obsahu přidává jeden český film za druhým. Někdy je uvedení českého snímku radostnější,...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Tuny a tuny materiálu si pro své fanoušky přichystal Peter Jackson. Doposud vypustil na internet devět videoblogů, z čehož ten poslední se převážně zaměřuje na postprodukci. Podívat jste se na něj mohli zde.

Pokud tedy sečteme všechny minuty, vychází nám téměř dvě hodiny z natáčení Hobita. Dvě hodiny, kterými nás Peter Jackson krmil jako dravou zvěř. A že jsme měli hlad!

Jelikož je opakování matka moudrosti, můžete si všechny videoblogy přehrávat znova a znova v tomhle jednom parádním dvouhodinovém videu.

httpv://youtu.be/qWuJ3UscMjk

Part 1 – 00:04
Part 2 – 10:35
Part 3 – 20:57
Part 4 – 34:22
Part 5 – 45:08
Part 6 – 57:13
Part 7 – 1:09:40
Part 8 – 1:23:40
Part 9 (post-production) – 1:38:19

Jak můžete vyčíst z nadpisu, máme tu i novou dvacetiminutovku, ve které se podíváme na režírujícího Petera Jacksona, kterak zadává úkoly při filmování Hobita. Není to žádný vblog, nejsou to ani delší záběry, jen mnoho po sobě naskládaných pohledů za kamery nesmírně očekávaného Hobita, který bude plnit kina už za 9 dní.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také