Dennis Haysbert v Sin City 2

Přečtěte si

Autor

Druhé Sin City s podtitulem Dáma, pro kterou se zabíjí, se konečně začalo natáčet. Kamery se rozjely už před měsícem a nyní se dozvídáme, že na palubě je Dennis Haysbert, známý to prezident David Palmer z akčního krimi seriálu 24 hodin. Haysbert si zahraje postavu Manuteho a přeobsadí tak zesnulého Michaela Clarka Duncana, který tuto postavu ztvárnil v prvním díle.

Dáma, pro kterou se zabíjí, bude vycházet ze stejnojmeného komiksu a zcela jistě ještě z dalších povídek Franka Millera. Přesný příběh zatím zůstává neodhalen. Vrací se staré známé tváře – Mickey Rourke, Jessica Alba, Rosario Dawson, Clive Owen, Michael Madsen nebo Jaime King. Postavu šikmooké drsňačky Miho bude hrát Jamie Chung a s Brucem Willisem a jeho detektivem Hartiganem se nepočítá.

Hlavní režisérské kormidlo kočíruje Robert Rodriguez, jehož druhá Mačeta nás rozseká na jaře příštího roku. V roli autora, rádce a spolurežiséra je opět Frank Miller. S filmovým scénářem vypomáhal oscarový William Monahan, čili všechno nasvědčuje tomu, že druhá výprava do hříšného města je na správné trati. Česká premiéra druhého Sin City ještě není stanovena, v zámoří je 4.10. 2013.

2 KOMENTÁŘŮ

  1. Nechci bejt hnidopich, ale neni správný překlad snímku "Ženská, pro kterou bych vraždil"? tak je alespoň přeložen do ČJ komiks od Franka Millera.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také