Darkseid v Justice League?

Přečtěte si

Autor

Justice League má jasný cíl. Dotáhnout velký náskok Marvelu a ukázat všem, že DC Comics ještě nejsou odepsaní. Premiéru své týmovky stanovili na stejné období jako Avengers 2 a tím se jenom potvrdilo, že DC nechce být ten ustrašený kluk v koutě.

Už je jasné, že nový Superman od Snydera je hlavním nosníkem DC a bude součástí většího universa, které se postupně bude rozvíjet. Chvíli se i koketovalo o informaci, že Batmana v Justice League by měl hrát Joseph Gordon-Levitt, ale z toho bohužel sešlo. Scénář má na starost Will Beall (Gangster Squad), ale to, co se ještě neví jistě, je hlavní záporák. Avengers ukázali Thanose a pokud by se  tomuhle mezigalaktickému zabijákovi mohlo něco rovnat, byl by to jedině Darkseid.

Justice

Tenhle frajer je jeden z nejstarších záporáků a stejně jako Thanos je nejobávanější, protože může číst a hrabat se v jiné mysli (může danou myslí manipulovat), má nadlidskou sílu, výdrž a rychlost. Schopností je samozřejmě daleko víc, ale tou nejhlavnější je, že Darkseid je prakticky nesmrtelný. Rázem tu máme solidního borce, který by mohl být hodně silnou konkurencí Thanose a navíc by si mohl dát celou Justice League k snídani.

Je pro vás Darkseid dostatečným zlem, proti kterému by se Justice League měla postavit, nebo byste si dokázali představit někoho lepšího?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také