Třetí Riddick bude Rková záležitost

Přečtěte si

Autor

Vin Diesel vyhlásil do světa, že studio Universal uvede chystaný snímek Riddick ve věkové kategorii R, tedy mládeži nepřístupné. Tuto informaci posléze potvrdila asociace MPAA.

riddick

Třetí díl série o slavném a nezastavitelném bojovníkovi Riddickovi zatím nemá stanovené datum premiéry, ale známe již alespoň to, že ve filmu uslyšíme pořádně ostrý slovník a nějakou tu nahotu.

S médii se spojil režisér a producent této značky David Twohy. „Byly zde nějaké skepse, protože druhý díl měl přístupnost PG-13, ale můžeme fanoušky ujistit, že trojka bude skutečně R,“ řekl blízký spolupracovník Vina Diesela.

Co se týče příběhu, je známa pouze strohá synopse, podle které se svalnatý „antihero“ ocitne na zdánlivě pusté planetě, kde však číhá nebezpečné zlo v podobě krvelačných příšer. Riddick aktivuje záchranný signál, který na planetu přivolá lovce hlav. Ti nemají v úmyslu Riddickovi pomoct, ale získat odměnu za jeho mrtvolu.

Ve filmu uvidíme australskou hvězdu Karla Urbana (Bourne Supremacy), nebo atraktivní herečku Katee Sackhoff (Firefly, 24 hodin).

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také