Transformers 4 se budou odehrávat čtyři roky po třetím dílu

Přečtěte si

Autor

V září jsme se dozvěděli, že čtvrtý díl Transformerů bude pokračovat v ději zavedeném třemi předchozími díly. Nebyli jsme si ale jistí, jak, nebo zda-li vůbec, bude nový film navazovat na třetí díl. Michael Bay konečně poodhalil, jak se budou události čtvrtého dílu vztahovat k dílu třetímu. V rozhovoru pro TMZ Bay uvedl, že se děj posune o čtyři roky dopředu:

Transformers

TMZ: „Takže, máte už nějakou představu, jak asi bude vypadat příběh čtvrtého dílu a jestli Mark (Wahlberg)… Nepřebírá Shiovu (LaBeouf) roli, že ne?“

Michael Bay: „Ne, kdepak. Film bude pokračovat čtyři roky po Útoku na Chicago, který jsme mohli vidět v minulém flmu. Takže tam bude stále ten stejný rodokmen. Film se bude tentokrát ubírat zcela novým směrem. Neexistuje způsob, jak by jste zjistili příběh pokračování. Zkuste se mi hrabat v odpadkách, nic nenajdete, odpadky jsem roztrhal.“

Zmínka o stejném rodokmenu jako v předchozích filmech může znamenat jednu věc, vrátí se roboti z minula. Optimus, Ratchet a Bumblebee, plecháči, které jsme už několikrát na stříbrném plátně viděli, by se měli vrátit znovu. Vyjádření o zcela novém směru bychom měli brát s rezervou, Bay není známý jako revoluční inovátor. Čekejme spíš pouhé nahrazení „živých“ herců z předchozích dílů novou posádkou v čele s Markem Wahlbergem.

Transformers

Počtvrté se transformeři do kin podívají 27. června 2014 pod taktovkou Michaela Baye. V hlavní roli můžeme zřejmě čekat Marka Wahlberga, zbytek obsazení, včetně nové lidské sexbomby, je doposud záhadou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také